Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pierwsze mieszkanie

Polecane posty

Gość gość

wyprowadzam się, w końcu :D wynajęliśmy z chłopakiem mieszkanie i szukamy właśnei wszystkiego. Dosłownie, w mieszkaniu nei ma nic, więc meblujemy od zera i za jakiś czas pewnie te meble przejdą z nami do naszego gniazdka. Możecie mi polecić.. hm: wszystko:D w zasadzie od ręczników, przez dodatki, kwiaty we wnętrzach, ramki na zdjęcia:) takie pełne dodatki i bibeloty ;) meble już wybrałam, proste i szukam teraz uzupełnienia wnętrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z dekoracji mogę polecić kwiaty stabilizowane rosebelle ;) nie będziesz mieć głowy do podlewania i tew sprawdzą się świetnie. Będą długo piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym akcentem ozdobnym we wnętrzu, nadającym charakter i oryginalność jest tapeta - choćby na jednej ze ścian :) Piękne wzory widziałam w salonie firmowym Flugger - bardzo różnorodne , myślę że każdy znajdzie w ich kolekcjach coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem fajnie wygląda jedna ściana pomalowana farbą tablicową, sprawdzona to Interior Blacboard Finish, natomiast na pozostałe polecam farby typu Flutex 10 czy też farba do sufitó Flutex 2S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flutex 10 to dobra farba jeśli potrzebujesz pomalować np. przedpokój albo kuchnie, czyściłam ją w jednym miejscu i kolor się nie wybłyszczył więc śmiało mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malowaliśmy Flugger'em cały dom :) oprócz tego mamy też ich okładzinę ścienną w hallu, jesteśmy zadowoleni z efektu, a zdecydowalismy sie na tego producenta bo ma m.in. sporo ekologicznych produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pościel możesz kupić na stronie karo.waw.pl oryginalne i piękne wzory. zachęcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonnnnnie
oooo jak uroczo! gratuluję :) polecam :sklep.dajar.pl bardzo fajne, nowoczesne i ciekawe rzeczy dla domu. Sama mam wiele od nich i bardzo jestem z nich zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonnnnnie
polecam rzeczy z sklep.dajar.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja marzyłam o własnym mieszkaniu, ale ciągle brakowało mi pieniędzy. Ciągle odkładałam, ale zawsze było mało. Za mało. Na szczęście jest coś takiego jak MDM - czyli program dofinansowania do kupna mieszkania i to dzięki niemu dostałam pieniądze na kupno. I to mniej więcej- a właściwie więcej- niż potrzebowałam. Warto zapoznać się z warunkami programu: http://mieszkaniedlamlodych.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara

Ja jedynie mogę polecić  to tapety 😄 Sama mam z tapety4u.pl i jestem bardzo zadowolona. Mają piękne wzory  i ogromny wybór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×