Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowaNN

pierwszy ginekolog i tabletki antykoncepcyjne

Polecane posty

Gość nowaNN

Cześć;) Chcę zacząć brać tabletki antykoncepcyjne, mam 18 lat, nigdy wcześniej ich nie przyjmowałam. Temat może juz często poruszany , ale nie znalazłam odpowiedzi na dręczące mnie pytania. Czy któraś z Was przyjmuje tzw. nowoczesne? Niskodawkowe? Zależy na tym by nie przytyć bo zajmuje się modelingiem, wiec siłą rzeczy nie mogę sobie na to pozwolić. Udręką są dla mnie nieznośne bóle podbrzusza podczas miesiączki, występujące przy nim wypryski. To także powód dla którego chce je stosować. Może któraś z Was jest w stanie polecić dobrego ginekologa we Wrocławiu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działanie tabletek to indywidualna sprawa. U mnie wykryto ostatnio torbiele i lekarz zalecił 3miesięczną kurację tabletkami Bonadea. Cerę mam nie najlepszą więc liczyłam na to że mi pomogą. Po 3 m-cach torbieli nie mam,cera taka jest jak była a jeśli chodzi o wagę to przez tabletki bolał mnie czasem brzuch i mniej jadłam więc schudłam 3 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biore juz rok i nic nie przytylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki to syfff i bedziesz miala problemy zdrowotne.Wysimiewany kalendarzyk i prezerwatywa sa jedynie nieszkodliwe!A wsparcie chłopaka podczas badań nawet pochwy powinno być normą w cywilizowanym związku!!Polki są w większosci zacofane bo wstydza się partnera podczas badań u ginekologa na fotelu czy porodzie a obcego faceta ginekologa nie ciemnota!Dodam,ze bardzo czesto dochodzi do zakażeń pdczas badań pochwy bo rękawiczki chronia Tylko lekarza nie pacjenta.Często dotyka cos w gabinecie po załozeniu rękawiczek nawet odbiera telefon potem wklada do pochwy zakażając ją.Ja mam zawsze męża przy każdym badaniu nawet na fotelu i wspierał porody.A mamy Prawo Pacjenta ust 2008 r art 21 o obecności osoby bliskiej podczas badań i nzawet zabiegów w szpitalu nie wolno wyprosić Decyduje Pacjent o obecności nie lekarz!I to właśnie partner powinien zwracac uwage lekarzowi by zmienił rękawiczki gdy cos dotyka i chce badać pochwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sama pindo geby nie masz, zeby sie odezwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za ciemnota?Dzisiaj obraz piczki jest wszędzie dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×