Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jesienna aura

Pierwszy raz - masc z lidokainą

Polecane posty

Czytałam o istnieniu masci Emla. Ma działanie znieczulajace.Mozna jej uzywać przed zastrzykami,depilacja,a takze przed pierwszym razem. Niestety jest na recepte.Czy ktos z was wie czy mogę uzyc zamiast niej,maść PROCTO - GLYVENOL. Jest to maść zawierajaca takze lidokainę. Cel-pierwszy raz.A wiec sluzyłaby do posmarowania pochwy.Jest to maść na hemoroidy :D dlatego chciałabym usłyszeć opinie tych,ktorzy wiedza coś na temat tych masci.Nie wiem czy smarowanie pochwy maścią na hemoroidy to dobry pomysl;) właściwie obie masci maja w składzie lidokainę.Tylko czy ta na hemoroidy nie podrazni mi pochwy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popych popych
:o To nie boli az tak, zeby potrzebna byla masc znieczulajaca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koboeto!!!!!!
Co ty chcesz zrobić!!!!!! Jak chcesz wyć z bólu przez całą noc, proszę bardzo, ale chyba nie wiesz w ogóle o czym mówisz!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!. Emlę dostaniesz TYLKO na receptę 2. Znieczulisz sobie pochwę i zabierzesz sobie radość z jakiegoklwiek czucia partnera w sobie 3. W czasie penetracji znieczulasz również patrnera i....no kiepsko to widzę..:P ODRADZAM może nie bedzie boleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 emlę dostaniesz TYLKO na receptę 2 znieczulasz siebie więc nie będziesz czuła żdadnej przyjemności 3. znieczulisz też partnera więc kiepso widzę ten stosunek 4. flora bakteryja pochwy jest inna niż flora bakteryjna odbytu.....ja bym nie kombinowała-bo na co to.... moze boleć nie będzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popych popych
a jak juz Emla to po prostu idz do gina i popros o recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popych popych
Summer idiotko Ty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popych popych
Akronim, Ty mniej "przebywaj" z Summer, bo Ci sie riposty psuja :p I nie bede miala co czytac 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojtek
poslin co trzeba i będzie to samo co masc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaryna sama sie wysmaruj. Stac mnie jeszcze na zel. A skad ten pomysl - z koszmarnego wspomnienia z wizyty u ginekologa :O teraz chodze prywatnie i nic mi na sile nie wpycha jednak strach pozostal.Boje sie tego pierwszego razu do tego stopnia ze odruchowo zaciskam nogi i nawet o tym nie wiem :O To nie jest tak ze nagle ni stad ni zowad wymyslilam sobie ze chce uzyc tej masci bo moze bolec.Ginekolog na sile wpychal mi to cholerne gowno do robienia usg ze nie wiem czy kiedykolwiek dojdzie do pierwszego razu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w filmach robia to z margaryna, zapomnialam tytulu ale to raczej chodzilo o anala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"2. Znieczulisz sobie pochwę i zabierzesz sobie radość z jakiegoklwiek czucia partnera w sobie" to czucie raczej zbyt mile i tak nie bedzie.Nie jestem dzieckiem.Jestem z facetem 1.5 roku wiec chcialabym juz miec za soba ten pierwszy raz.Nie z powodu wieku czy tego ze "bylaby juz pora". Ja tego po prostu chce.Ale nie wychodzi nam.Lęk sprawia,ze zaciskam nogi nawet nie wiedzac o tym.Na sama mysl o tym co przezywalam u ginekologa odechciewa mi sie wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojtek
Ej wy baby zmargaryny to wy wożecie placek upiec,a nie cipki sobie smarowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wole najpierw zabrac sie za pochwe,a pozniej ewentualnie za odbyt :D ja naprawde nie wiem co robic juz mnie ta cala sytuacja dobija.Nie mam 30 lat ale tez nie 15.Zreszta tu nie o wiek chodzi.Po prostu chcialabym juz wspolzyc z kims kogo kocham.Nie jestesmy dziecmi.Jestesmy ze soba 1,5roku i wiem ze chce tego naprawde.Czuje sie z tym fatalnie.Mam wrazenie ze jestesmy jacys nienormalni przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ej wy baby zmargaryny to wy wożecie placek upiec,a nie c*pki sobie smarowac!" Masz ciasny zaściankowy umysł. Czas poszerzyć horyzonty. Na margarynie nie napisano "nie stosować do wulwy i anusu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))))))))))))))))))
Dobry temat :))))))))))))) Przyznaje ja bym na taki pomysł nigdy nie wpadła hihi Moze ten twój luby cie nie podnieca na tyle abys sie odprężyła i zrobiło ci sie po prostu mokro Wtedy by ci ta sprawa łatwiej poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))))))))))))))))))
A tak pozatym jak ci ginekolog robił usg dopochwowe tak jak pisałas wyżej to już może nie jesteś dziewicą jak cie tak bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tego nie rozumiem "chcę, a boję się" może najpierw trzeba przestać się bać - pierwszy raz to nie matura, może trochę poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak kobieta boi sie porodu to znaczy,ze nie chce miec dziecka.Na to wychodzi sadzac po toku myslenia niektorych.Ciekawe czy gdyby wam ktos pchal na sile jakies badziewie w cipke to sprawialoby wam radosc.Mam koszmarne wspomnienia w zwiazu z tym co przezylam w gabinecie tego psychicznego ginekologa.I co w tym takiego dziwnego?Mam prawo sie bac skoro sprawial mi naprawde duzy bol a jeszcze mi tam jezdzil na wszystkie strony i zachecal do popatrzenia w monitorek podczas gdy ja myslalam ze mi cipe rozrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazam,ze gdyby nie on to pewnie juz bym miala ten pierwszy raz za soba.A teraz sie boje do tego stopnia,ze robie cos wbrew sobie.Nie ja pierwsza boje sie tego i pewnie nie ostatnia.Mam wrazenie ze czasami wypowiadaja sie tu osoby,ktore sa idealne i nigdy w zyciu nie mialy obaw przed niczym.To mowie wam,ze ja jestem inna.I uwazam,ze mam prawo bac sie po tym co przeszlam w tym gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A teraz sie boje do tego stopnia,ze robie cos wbrew sobie." mam na mysli to,ze zaciskam nogi nawet nie wiedzac,ze to robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety ja juz nie wiem co myslec naprawde.Probowalismy juz wiele razy.Albo zaciskam nogi w ogole go do siebie nie dopuszczam albo wsadzi troszke i zaciskam nogi tak,ze umozliwiam mu dalsze dzialanie. Czuje sie jakbysmy byli jakas para pajacow. Wiem,ze to nie jest normalne,ze ktos tak sie boi,ale uwierzcie,ze naprawde mam okropne wspomnienia zwiazane z tym ginekologiem i jakos nie potrafie sie przelamac :O chyba do konca zycia zostane dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×