Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joannaaa

Pierwszy raz na solarium-mam pytan kilkaP

Polecane posty

Misiaki kochane z forum Kafeterii :) Jutro ide pierwszy raz na solarium! A to wszystko dlatego ze w tym roku w trakcie urlopu z pracy nie udalo mi sie wyjechac nigdzie gdzie jest cieplutko i mozna sie opalic ;) Chcialabym widziec co tam sie robi, czego sie spodziewac i wogole. Moze to zabrzmi smiesznie ale najprawde nie wiem co mam tam robic. Np. czy mam sie calkiem rozebrac czy mam np zalozyc stringi? i nie chodzi mi tylko o opalenizne ale o bezpieczenstwo slkory itd. Czy musze sie najpierw wykremowac? A póżniej? Ktos to wlacza czy ja mam sama? I mam sie w tym zamknac? :P Prosze sie nie smiac tylko niech jakas dobra dusza napisze krok po kroku jak sie zachowac w solarium zeby nie wyjsc na skonczona idiotke :D Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy można
nie opalać twarzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy można
dzieki takaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no są
"Nie wolno korzystać z solarium, gdy: -jest się w ciąży lub po urodzeniu, zwłaszcza gdy karmi się piersią, -choruje się na tarczycę, nerki lub serce -ma się rozległy trądzik, dużo pieprzyków i brodawek -na skórze występują znamiona barwnikowe, blizny lub ktoś z rodziny miał nowotwór skóry -ma się objawy trądziku różowatego lub opryszczkę -dotyczą nas problemy z rozszerzonymi naczynkami na ciele lub twarzy -bierze się leki fotouczulające lub używa kosmetyków ze składnikami fotouczulającymi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po solarium zauważyłam wyrażne zestarzenie twarzy. odtąd chronię ją przed lampami, a ostatnio preferuję sok z marchwi -domowej roboty. Myślę, Ze to mi służy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie bylam na solarium ale gdzies w jakims kobiecym pismie wyczytalam ze powinno sie zostawac w stringach bo to jest bardziej higieniczne - rozni ludzie do solarium przychodza i mozna sie niechcacy jakas choroba zarazic np grzybica Nie wiem ile w tym prawdy ale brzmi realistycznie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanik zdejmuję zupełnie, nie przykrywam niczym piersi. Nie każde łóżko ma możliwość wyłączenia lamy opalającej twarz, ale większość łóżek posiada takie udogodnienie. Wchodząc do solarium powinnaś zmyć makijaż, solarium zaopatrza się w waciki i płyn do demakijażu. Zaopatrz się w przyspieszasz opalania, polecam ten z Eveline- dzięki temu szybciej się opalisz. Kosmetyki kupowane w solarium są drogie, saszetka przyspieszacza kosztuje około 5 zł i jest jednorazowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apel
Oliwia, mowisz, ze nie zakrywasz niczym piersi, to jest ogromny blad!! Ja czasami korzystam z solarium, ale z umiarem, bo nie ma nic brzydszego niz solaryjna, przesadzona opalenizna. Opalam sie nago, lecz na brodawki zawsze klade ochronne plastikowe nakretki, w przeciwnym wypadku duzo latwiej o raka piersi. Brodawki i sutki sa bardzo wrazliwe na promienie UV, tak jak oczy, na ktore niemal wszytskie solaria oferuja ochronne okulary. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srednia
ja opalam sie nago,po solarium przez godzine nie powinno sie brac kompieli,na poczatek wystarczy 5min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejne nurtujące pytanko
A czy podczas okresu można pójść na solarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb
A czy po 8 min w solarium, mozna dostac raka piersi,jak sie je niczym niezasłaniało? Za odp dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_90
Nie powinno sie brać kąpieli? A niby dlaczego? Co do okresu - mozesz isc, jednka solarium moze nasilić krwawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolę solarium
Bo opalenizna pojawia się po jakimś czasie, jeśli się wykąpiesz to "zmyjesz" z siebie opaleniznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_90
Ojj nieprawda. Opalanie sie w solarium, polega na tym samy co opalanie na słońcu. w skórze wytwarza sie barwnik - melanina. Nie zmyjesz jej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb
A co z moim pytankiem. Czy po 8 min opalania sie,bez zasłaniania piersi,można dostac raka piersi,bo znajoma mówiła,ze solarium jest cholernie szkodliwe.ODP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_90
Tak napewno dostaniesz raka... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb
Dla ciebie to może smieszne,ale chciałam tylko zapytać. jkak inne dziewczyny ciagle o tym mówia,chciałam sie zapytać.Ale cóz,widze,ze sie smiejszesz.PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala25
Mam pytanko. Czy tym przyspieszaczem trezba sie posmarowac przed wejsciem do solarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od opalania się nie dostaje się raka piersi, tylko raka skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć byłam na solarium i kilka razy w ciągu pięciu minut otworzyłąm oczy czy może mi się coś stać ? mam zgłosić się do lekarza czy przesadzam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze odpiszcie bo się boje że to może mieć jakieś konsekwencje ! moge stracić wzrok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniaaaaa
Jak co to gg 6999877 :) Znam sie na solarium :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniaaaaaa
a ja wlasnei wrocilam z solarium :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_
ja byłam już kilka razy na solarium i uważam że jest to fajne . mam opalone ciało i wogóle . tylko że ja opalam się w majtkach bez stanika . i to zalezy w jakim solarium są lampy . jeżeli są mocne to raczej z okularkami się opalam ale jak jest takie słabe to bez . i normalnie patrze i nic mi się z oczami nie dzieje . i nie można dostać raka piersi tylko skóry jak już . polecam pujście na solarium . ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_
blondi123 tak od razu idź do lekarza .. nie no żartuje . nic Ci nie będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadaaaa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie siok
blondi - za dwa dni możesz oślepnąć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×