Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość 123

Pierwszy raz u prostytutki, czy warto?

Polecane posty

Gość gość 123

Mam 31 lat i jestem dosyć nieśmiały. Z jednej strony wiem, że to coś bardzo złego a z drugiej nie mam już sił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci dam Bo jestem napalona Chyba że jesteś zaniedbany to odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i chcę Ci się oddać a Ty się nie odzywasz Jak w ogóle wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mu dasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123
Nie jestem zaniedbany, myśle, że to nie w tym rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego oczekujesz od tego 1 razu? Ja jestem mężatką ale mam taką właśnie fantazje i Ty się w nią wkomponowaLes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mu mogę dac Dam mu swoje soczki i mała ogólna kasie Zwykły sex bez calowania Tylko sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123
Nie wiem, chciałbym mieć to po prostu za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, chyba nikt Ci nie odpowie na to pytanie. Musisz podjąć samodzielnie tę decyzję. Jeden powie, że warto inny powie, że nie. Może warto skorzystać z chętnych dziewczyn tutaj na topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123
To bardzo niemoralne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś nikim i stracony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba wybierz tą prostytutke bo ja mam fantazje ale z kimś kto wybzyka mnie z każdej strony, a Ty po prostu chcesz to mieć za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by było gdybyś trafił na wyrozumiałą dziewczynę, która da Ci czas potrzebny do nabycia doświadczenia na tym polu. No, ale skoro jesteś tak bardzo nieśmiały. To może prostytutka jest dobrym wyjściem. Sam musisz podjać decyzję, ale zdarzają się bardziej niemoralne rzeczy na tym świecie od seksu z prostytutką. :) Głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak sobie mówie ale ciężko mi się z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh a może jakas terapia Co Ci w sumie da ten jeden raz u prostytutki Nadal będziesz miał problem, który jest w twojej głowie Bez tego nie znajdziesz kogoś na stałe albo wyjdź gdzieś z kumplami Niech Cię opija i zaaranzują fajną randkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123
Chodziło mi o to że po takiej wizycie u prostytutki może bym się jakoś psychicznie odblokował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś pewny bo ja znam 2 przypadki ze faceci uzależnili się od sexu w burdelu a z kobietami - nie prostytutkami już w ogóle się nie dogadywali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123
Pewny jestem że jak tego nie zrobie to kiedyś w końcu zwariuję. Po głowie zaczynają mi chodzić takie perwesyjne myśli że masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem z prostytutką jest taki- ona w przeciwieństwie do kobiety nie prostytutki zawsze ci powie że jesteś super zabawny, taki w ogóle naj Będzie Twoja przyjaciółka i w relacjach będzie nie szczera- za to jej płaca Tak malo doświadczony facet nabiera się na to i nie akceptuje już tych "prawdziwych" kobiet Znam takie 2 przykłady a myślenie ze jest ich więcej Sam sex - no ok ale co nagle sprawi że staniesz się przebojowy? -Raczej nie Wniosek wrócisz po kolejny orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o czym myślisz- możesz powiedzieć? Trochę mnie podjarales, aż mi ciepło tam na dole Lubię takie perwersyjne myśli u mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy ludzie, jak zaczną od zmiany, np schudną, to nabierają pewności siebie. Oczywiście, nie mówię, że nie warto iść na psychoterapię. Miej na uwadze to, że zwyczajna kobieta będzie trochę inna. Może narzekać i smęcić :) (zwłaszcza na początku, kiedy się 'docieracie') , ale znajdzie się parę fajnych cech, dla których warto uprawiać z nią seks na dłuższą metę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123
Na żadną psychoterapie ja się nie nadaje a o swój wygląd staram się w miare możliwości dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123
Myśle o różnych niemoralnych rzeczach, wstyd mi przed samym sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×