Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pies bokser z ogonem glupio wygląda

Polecane posty

Gość gość

Podobają mi się te psy ale bez ogona.Znowu głupi pomysł lewakow z Brukseli. Czemu ludzie godzą się z tym.Bokser z ogonem wygląda fatalnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obetnij sobie uszy, głupia krowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bykiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat jest o ogonach .Nie o uszach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bokser rotek i doberman wyglądają jak debile bez obciętych uszu czy ogonów można to zrobić ale w bardziej humanitarny sposób ....pod narkozą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli autorem jest facet, to, co powie na obcięcie penisa? Każde stworzenie jest stworzone właściwie dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obetnij sobie fiuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autor :-) .Te same lewaki zakazujace obcinania bokserom ogonow zalecają obcinanie im jajek.Kogo wy czarownice wstretne bronicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obetnij sobie autorze uszy i fiuta bo głupio wyglądasz i wypiertalaj🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lewaki są debilne lewaki są za homo niewiadomo a wiesz skąd tacy się biorą? stąd ...że są nieudacznikami w życiu ! cepami dennymi podludzmi którymi sterują inni zatem doberman rotek dog obciete uszy ! ale bez cierpienia pod narkozą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc z 20, 26 głupio to wyglada z ogonem bokser ale również rotweiler , doberman czy sznaucer .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pies to nie jest jakaś figurka, żeby można było go formować według widzi-mi-się właściciela z kompleksami. Idźcie się leczyć, sami sobie uszy poobcinajcie pod narkozą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat jest o ogonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pies to jest wymysł człowieka od dawien dawna po to są hodowcy po to są naiwniacy którzy kupuja hodowlane bydlę i dlatego debile nie wtrącajcie się w to co ma jak wyglądać i jakie być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bokserki są cudowne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pies to jest wymysł człowieka od dawien dawna po to są hodowcy po to są naiwniacy którzy kupuja hodowlane bydlę i dlatego debile nie wtrącajcie się w to co ma jak wyglądać i jakie być x debilem jesteś ty autorze, pisząc o psie jak o rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debilem są takie osoby jak ty które uważają się za wielkich miłosników zwierząt a są nimi tylko na pokaz ! i w dodatku robią zwierzakom ogromną krzywdę traktując je jak maskotki już ja znam takich ...debili ! takim bym nawet konika polnego nie dał na utrzymanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończ szczekać autorze tylko obetnij sobie uszy, fiuta i najlepiej łeb, bo tak ci głowa nie potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obetnij sobie wary przy pipce bo i tak sądząc po twoim góffnianym charakterze są bezużyteczne :D takich p**d to nawet pies posuwać nie chce ! a każdy facet zdradza prędzej czy później !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja , racja .To jakaś glupia feministka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciebie autorze dawno pies jebał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie mówiłem :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bokser nie może mieć ogona bo to krzywda dla niego .To wesołe żywiołowe psy które ciesząc się nie merdaja ogonem jak zwykle psy tylko trzęsą tylkiem jak brazylijska tancerka. Przez to zostawiając im ogon narazamy je na obijanie i kaleczenie ogona.Nasi przodkowie którzy ta rasę wychodowali wiedzieli co robią .Szkoda mi tych biednych psów z ogonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, bokser nie może posiadać ogona, Murzyn za dużego nosa itd..itd... Ech, żeby takich ludzi co takie bzdury wypisują epidemia poraziła i zżarła żywcem a rodzice byli bezpłodi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
pies to jest wymysł człowieka od dawien dawna po to są hodowcy po to są naiwniacy którzy kupuja hodowlane bydlę i dlatego debile nie wtrącajcie się w to co ma jak wyglądać i jakie być >>>hitler bylby wspanialym kynologiem, szkoda ze ludzi chcial tworzyc gdyby zajal sie psami to do dzisiaj tacy jak ty obcinaliby psom uszy, nogi,ogony bo guru tak sobie wymyslil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następna wariatka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser psychopata
jak juz cos to wariat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyyyyyyyyyyyyy
ja wiem, ze ty w kazdym temacie musisz byc najmadrzejszy, ale akurat w tym nie masz racji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma rację. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
nieprawda, żarty odbierasz jak wymądrzanie się mam więcej pokry niz ty, a racje tez potrafi eprzyznac czego dowod masz w innym temacie :D w temacie oszpecania psow w imie walorow estetycznych nadal jednak pozostane przy swoim zdaniu, nie ma sensu nic psu obcinac bo sie wlascicielowi nie podoba jak mu sie nie podoba to niech sobie innego psa kupi, jednemu ogon bradziej pasuje niz innemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×