Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pietruszka i koper ogrodowy i włoski NARKOTYKAMI...

Polecane posty

Gość gość

Wyczytałam że w Rosji chcieli delegalizowac pietruszkę ze względu na działanie narkotyczne.. Koper także ma takie działanie... Cholera od dziś to chyba nic już nie zjem =( we wszystkim narkotyki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No śmiej się ale naprawdę nasiona i owoce pietruszki mają działanie narkotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile tego koperku trzeba opierdolić żeby odjechać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda owoc pietruszki? Czym jest? Bo to raczej ani korzeń ani nać to czym jest owoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia ile trzeba zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wikipedia podaje, że owoc pietruszki to "Podługowato jajowata rozłupnia, barwy zielonkawobrunatnej, średnicy 2,5-3 mm." Cokolwiek by znaczyło, bo mi nie udało się nigdy czegoś takiego zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha to ciekawe która to jest z częśc****etruszku kurde bo ja też czegoś takiego na pietruszce nie widzialam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo tego nie ma cały czas. To chyba są takie "bubki" na natce, zresztą na Wikipedii jest rysunek pietruszki z jej wszystkimi częściami, także owocem, więc sobie popatrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę znaleść takiego obrazka by były na tym przedstawione owoce.. Same korzenie i nać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest też owoc. Tyle że jest przedstawiony nie na naci, ale obok, w prawym dolnym rogu. Nie wiem jednak, kiedy takie owoce można na pietruszce znaleźć. Nie znam się na ogrodnictwie, ale myślę, że pojawiają się raczej na krótko. W końcu nawet na jabłoniach nie ma jabłek cały czas. Wydaje mi się też, że naci z kwiatami i owocami się nie sprzedaje, bo do zupy niezbyt by się to nadawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mam nadzieję..bo ja teraz trochę wpadłam w panikę i się boję zjeść zupę w której jest natka pietruszki i korzeń skrojony..a że pietruszkę mamy w domu to niewiem w jakim stanie mama ją dodawala czy były owoce czy nie. I tak samo boję się bo tam jest vegeta a w vegecie jest także pietruszka i koper zawarty i się poprostu boję jak małe dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Vegecie to chyba akurat nie pietruszka i koper są najgorsze. Dzieciom nie powinno się podawać niczego z glutaminianem sodu, bo potem przyzwyczajają się do takich intensywnych smaków i chcą ciągle "śmieciowego" żarcia. Lepiej stosować tylko pieprz, zioła i w niewielkich ilościach sól.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×