Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ja5476474377

PILNE!!! Działacze MLMu proszę o pomoc w pokonaniu El Camillo.Nie dajmy się !!!

Polecane posty

Gość Ja5476474377

Czym więcej osób pomoże tym lepiej. Może każdy będzie odpisywał na jego głupie teksty i się dziecku odechce zabawy w przezywanie innych. Nie dajmy mu się bo niszczy całe forum. Co wy na to? El Camillo ciebie nie pytam o zdanie, to tak dla pewności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej olać tego idiote i tyle. El camillo to zwykly glupi prowokator calkowicie nieszkodliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Ja5476474377: . Durnym dzieckiem to chyba ty jesteś, debilny mlm-ku. Upośledzony gimbus znalazł sobie obwoźny handelek i kreuje się na wielkiego biznesmena :D Lecz się niedojdo życiowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość: . Za to ty jesteś szkodliwy dla społeczeństwa, mlm-owski tłuku. Takich nieudaczników nie biorą nawet do kidania gnoju, bo jeszcze zrobiłbyś sobie krzywdę widłami :P Jesteś balastem społecznym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oleć el camillo i tyle. Widac ze to czlowiek skrzywdzony przez los. ciagle powtarzasz ze MLM to obwozny handelek. A przeciez to nieprawda. Masz wyprany beret jak widac. Pewnie przez glupich rodzicow. Nie wspolczuje. Beka z el camillo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@Oleć el camillo i tyle. Widac ze to czlowiek skrzywdzony przez los@@@ . Jak ciebie musieli skrzywdzić, że masz aż tak wyprany mózg. Masakra mieć w domu takiego barana :P Rodzice pewnie do dziś plują sobie w brodę, że wtedy się nie zabezpieczyli ;) . . @@@ciagle powtarzasz ze MLM to obwozny handelek. A przeciez to nieprawda.@@@ . Znowu przekłamujesz rzeczywistość mlm-owski naciągaczu :) . . @@@Masz wyprany beret jak widac.@@@ . Nie noszę beretu, więc nie muszę nic prać ;) Ale za to ty masz wyprany mózg podczas szkolenia w kawiarni :D . . @@@Pewnie przez glupich rodzicow. Nie wspolczuje. Beka z el camillo.@@@ . Kim musieli być twoi rodzice, że spłodzili takiego debila jak ty? Pewnie poznali się w wariatkowie, należeli do jednej grupy terapeutycznej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el camillo to zwykly frustrat z malym peniskiem. Smianie z niego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty w ogóle masz coś w tych swoich brudnych portkach śmieszny mlm-ku? Czy pies ci odgryzł w dzieciństwie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nudne sa juz te twoje komentarze. Ciagle piszesz jedno i to samo. NUdny jestes i glupi. Na 100% nie masz dziewczyny tylko walisz konia pod prysznicem hahahahah glupi onanista hahahahahhaha pewnie prawiczek hahahahha zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@nudne sa juz te twoje komentarze. Ciagle piszesz jedno i to samo@@@ . Zupełnie jak ty, durny mlm-owski parobku :) . . @@@NUdny jestes i glupi.@@@ . Was nikt nie przebije kosmetyczni sekciarze :) . . @@@Na 100% nie masz dziewczyny tylko walisz konia pod prysznicem @@@ , Zdziwiłbyś się buraku :) Nie mierz wszystkich własną miarą :) Tobie musi walić Folomeyev :P . . @@@glupi onanista hahahahahhaha pewnie prawiczek hahahahha zal @@@ . Jak miło, że się przedstawiłeś :P Durne mlm-ki mają obsesję na punkcie seksu. Słabo szło ci dzisiaj dawane doopy na dworcu PKS, chyba nic nie wyżebrałeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srać na ryje kretynom z MLM !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el camillo juz sra :) ale smianie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z czego śmianie kretynie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram MLM to szajs jakas utopia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze zacznijmy od tego że przedstawiciele MLM przedstawia sie i podadza nazwe firmy pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha el camillo jest w swoim zywiole. Znowu wyzywa innych. Pewnie dzieki temu czuje sie przez to lepszy. Zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba ty jesteś w swoim żywiole, tępy akwizytorku. Jakiś kolejny spamer opowiada bajki o super byznesie, więc możesz się do niego przyłączyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Nowy MLM: A mnie wnerwiasz właśnie ty, śmieszny żebraku. Sam nie wiesz nic o piramidzie finansowej, którą reklamujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez olewam el. dla mnie to nieuk. robi błędy ortograficzne i nic nie wie o swiecie. mysli, ze w mlm tylko kosmetyki i perfumy sprzedają. nie wierzy, że ludzie zarabiają powazne pieniądze. tepy burak. moze i gimbus...on zaczynał w mlm, ale mu nie wyszło, dlatego teraz tak tu pluje. żałosny typek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodze sie. To zalosny typek ktory pojecia o MLM nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety dla ciebie głupi akwizytorku ale wiem więcej od wszystkich mlm-ków z Kafeterii razem wziętych :) Nie pozostaje ci nic innego jak spamowanie i żebranie na forach. Debil i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ ja tez olewam el. dla mnie to nieuk. robi błędy ortograficzne i nic nie wie o swiecie. mysli, ze w mlm tylko kosmetyki i perfumy sprzedają. nie wierzy, że ludzie zarabiają powazne pieniądze. tepy burak. moze i gimbus...on zaczynał w mlm, ale mu nie wyszło, dlatego teraz tak tu pluje. żałosny typek. @ @ @ Znowu się mylisz mlm-owski durniu :) To zabawne, że nieuk innych użytkowników wyzywa od nieuków ;) Sam walisz takie byki a śmiesz pouczać innych ;) Jesteś żałosnym gimbusem, który wyżebrze parę groszy na kieszonkowe i już cieszy miskę jak wiele "zarabia" :) Dziwisz się, że nie chcę wierzyć w te bajki i dlatego wyzywasz mnie od buraków :) To śmieszne i żałosne. Jesteś i pozostaniesz durnym akwizytorkiem, tępym mlm-owskim błaznem. Lepiej szybko podejmij leczenie psychiatryczne nim będzie za późno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el camilo mylisz sie. O mlm nic nie wiesz. Zaden twoj komentarz nie zawiera rzetelnych informacji o MLM. ZADEN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co temu el chodzi? co on ma do ludzi, którzy zajmuja sie uczciwą pracą? on jest chyba wyrzutkiem społecznym, nieprzystosowana jednostka jakas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie to wy macie problemy, gdy ktoś uczciwie pracuje. MLM-owskim oszustom żal ściska cztery litery, że ktoś zarabia i na siłę chcą go wciągnąć do tych swoich piramidek. Zastanów się co piszesz nieudaczniku i żebraku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ el camilo mylisz sie. O mlm nic nie wiesz. Zaden twoj komentarz nie zawiera rzetelnych informacji o MLM. ZADEN. @ @ @ Niestety ale wiem i to jest niedobre dla ciebie żebraku i reszty twoich koleżków akwizytorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×