Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PILNE kolczyk w języku dziwna narośl

Polecane posty

Gość gość

witam. jutro będzie trzy tygodnie od momentu zrobienia sobie kolczyka w języku. wczoraj pojawiła się dziwna kulka (przedstawiona na zdjęciu niżej) i nie wiem co to może być.. czy mam iść do studia i zapytać? na dodatek pod językiem zaczyna mi się robić wokół takie białe. czytałam, że płukanie solą pomoże, ale nie jestem pewna.. na dodatek jest to twarde.. wie ktoś? http://pl.tinypic.com/r/2cz3t43/8 - zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To guz !!! Będą musieli amputowac Ci język żeby nie było przerzutów !!! Na pogotowie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to może być guz, skoro normalnie płukałam szałwią i psikałam oceniseptem.. na dodatek cały czas to robię i dbam o jamę ustną.. w ciągu tego czasu dopiero po dwóch tygodniach zjadłam serek wiejski.. i proszę o oceny osób, które miały to samo, a nie ocenianie, że jest to jakiś guz, bo niektórzy mieli podobnie i jest to jakieś mięso, którego nie wyciągnęła igła w czasie przekłuwania.. może ktoś ocenić, kto miał to samo? lub podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest infekcja, takie grudki robia sie jezeli kolczyk, nie tylko w jezyku, sie nie przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kara boża! wszystkim prostytutkom tak się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co mam z tym zrobić? mam iść do piercera, który mi to robił i on mi wyjmie czy da jakieś zalecenia? i mam się czegoś obawiać czy niekoniecznie? i co ogółem piercer zaleci Twoim zdaniem? i czemu to tak wolno się pokazało? dopiero po 3 tyg gdzie język powinien być zagojony na zewnątrz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybacz, ale nie jestem prostytutką. tak sobie możesz mówić o swoich koleżankach żeby podwyższyć swoją samoocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oklady z soli morskiej, jak nie zejdzie to antybiotyk i plucz plynem do higieny jamy ustniej. Nie wyjmuj tego bo zamkniesz infekcje w srodku i bedzie problem. Moglas ruszyc, moglo jedzenie utknac, moze migrowac...masa. mozliwych powodow. I tak, to moze byc niebezpieczne jak kazda infekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
antybiotyk przepisuje piercer czy lekarz rodzinny? i sól morska jest lepsza czy oczyszczona? mam octenisept i psikam nim 2-3 razy dziennie, na dodatek często płukam szałwią, dbam o higienę, co prawda palę, ale zawsze po papierosie staram się przepłukać. dalej stosować octenisept (choć jest już na dnie) czy jak się skończy to zastosować dentosept? wiem, że nie jest to ropa, bo wczoraj myślałam, że coś mi utknęło i naruszyłam to trochę zbyt mocno, i zaczęło lecieć trochę krwi, i się jednak zmartwiłam. rano wstałam i nic nie miałam, dopiero potem. co prawda przyznam, że zaczęłam się po czasie bawić kolczykiem, bo twierdziłam, że na zewnątrz już jest wygojony, ale widocznie się myliłam. moja mama powiedziała, że pewno mi się krostka w tym miejscu zrobiła, bo jak staram się to dotknąć wargą to jest to twarde i trochę boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozbabrlas kolczyk od nowa, a leki przpisuje wylacznie lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jest możliwe zagojenie samemu? przy stosowaniu tych samych leków i wgl? bez porady piercera i leków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to virus hpv i rosną ci brodawki w buzi już :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musialabys tego w ogole nie dotykac i nie brudzic. Wiec marne szanse, idz lepiej do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze.. no cóż, dziękuję.. udam się jutro do piercera żeby wydał analizę i jeśli wyśle mnie do lekarza to tam pójdę i zobaczę co powie. mam nadzieję, że nie będzie źle. a jeśli go 'rozgrzebałam', to nie powinien mnie boleć cały? nie powinien być spuchnięty? bo on nie jest spuchnięty ani nie boli mnie, jedynie to, co jest zaznaczone na zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwon najpierw albo idz do piercera, nie panikuj. Ja tez mialam nieciekawie na poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie, to tak jakbys sie ukula w dziaslo, tylko w tym wypadku ranka jest od srodka, dlatego wywalilo taki babel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty mając nieciekawie miałaś coś podobnego? i czy dalej masz kolczyk? no niby tak, ale jeśli ranka jest w środku to jednak powinien boleć jeśli się ugryzę czy coś zrobię, a boli tylko ten guzek. do szpitala nie będę jechać, bo mam to już drugi dzień i jak widać - język jest dalej na miejscu. proszę, odpuście sobie straszenie ludzi, bo jest to żałosne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosne to jest przekłuwanie języka i narażanie się na poważne problemy zdrowotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdemu podoba się coś innego. mi podobają się kolczyki w języku, więc go zrobiłam. ja nie oceniam stroju ludzi, czy choćby ich bielizny, bo właśnie kolczyk w języku jest jak bielizna - nikt go nie widzi (wybrani możliwe ;>), bo nie mam zamiaru łazić z wywieszonym jęzorem i chwalić się, że mam kolczyk. zrobiłam to tylko i wyłącznie dla siebie, a zdjęcie udostępniłam, bo się przestraszyłam i chciałam opinii osób, którzy mieli z tym do czynienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
STRASZNE, jak można się tak okaleczać, do tego ten tekst, że to mięso, którego nie wciągnęła igła... brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż, w najmniejszych czynnościach, takich jak wizyta u dentysty też są tego typu rzeczy. dla was to oszpecenie? nie, bo dbacie o swoje zęby. ja dbam o to, co chcę mieć. nie kazałam tu wchodzić, na dodatek widzicie w tytule "JĘZYK" i "NAROŚL", czego innego możecie się spodziewać? nie rozumiem niektórych tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj wieczorem "to coś" pękło mi i trochę poleciała krwi i czegoś białego, podejrzewam, że to limfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak myślałem :-( Teraz zsinieje i zacznie odpadac .Klasyczny przykład .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważaj żeby Ci mózg nie zsiniał i nie odpadł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
język byś umyła, widać jak dbasz o jame ustną że syf i kiła:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie tak okaleczyłaś to powinnaś wiedzieć jakie są konsekwencje tego typu rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jeszcze ten język ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yyyyyyyy eeeeee uuuuuuuu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest to 'syf i kiła', mianowicie taki kolor języka robi się po płukaniu szałwią, a jak już wspomniałam - robię to częściej niż oddycham :) oraz zdawałam sobie konsekwencje robienia kolczyków. niestety - nie trafiłam na internecie na tego typu 'guza'. i tak, mam 'JESZCZE' język ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze trzy dni .Znam się na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×