Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natasza_go

pilne pieniądze na studia

Polecane posty

Gość Natasza_go

Potrzebuję pilnie pieniędzy na spłatę czesnego za studia zaoczne. Mam umowę o prace, ale nie mogę czekać w banku, bo to trwa dłużej. Co polecacie? Czytam opinie o różnych chwilówkach. Potrzebuje niewielkiej kwoty, 1000 albo 1500 zł. Nie będę miała problemu ze spłatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokkomi
Jeśli pracujesz to do 1000 zł z pewnoscią dostaniesz w feniko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja też dostałam w feniko, a jestem studentką i mam tylko umowę zlecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogłoś się na roksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolejna
Natasza w wonga możesz do 1500zł pożyczyć. Koszt pierwszej to tylko 10zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram się nie brać tego typu pożyczek ale wiadomo w życiu bywa różnie. Ostatnio na przykład chciałam zmienić konto bankowe, bo inna placówka miała korzystniejszą ofertę. Na starym koncie był jednak debet, który spłaciłam właśnie pieniędzmi pochodzącymi z takiej pożyczki. Podsyłam Wam ciekawy artykuł na temat zamykania kont bankowych https://pl.getbucks.com/blog/jak-zamknac-konto-w-banku/. Jeśli planujecie taką zmianę na pewno się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź pożyczkę w www.aasapolska.pl. Można u nich dostać do 10 000 PLN nawet na 24 miesiące. To zupełnie coś innego niż chwilówki, nie tylko raty są mniejsze, ale to też firmy o nieco innym charakterze - można im zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tardissa
Jeśli chodzi o szybkie pożyczki, polecam Kredyty-Chwilówki, bo to sprawdzona firma. Mają ponad 250 placówek w całej Polsce, więc nie ma problemu z wiarygodnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorkaren
feniko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Karolejna, dziękuję za wspomnienie o naszej ofercie. Na rynku polskim wonga.com udziela pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł dla nowych Klientów (koszt pierwszej to 10 zł), ratalnych do 5000 zł dla nowych Klientów oraz 8000 zł dla stałych Klientów. Okres spłaty w przypadku pożyczki krótkoterminowej wynosi od 1 do 60 dni, natomiast w przypadku ratalnej do 18 miesięcy. Koszt pożyczki ratalnej jest ustalany indywidualnie po zbadaniu zdolności kredytowej. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.pl. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamikode
jeśli nie masz problemu ze spłatą, to polecam Feniko. Masz aż 4 miesiące (4 raty) na spłatę, uczciwie, rzetelnie i wszystko czarno na białym. W dodatku przez neta i szybko kasa na koncie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×