Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PRka

PILNE spuchnięta i boląca powieka

Polecane posty

Gość PRka

Mam nadzieję że ktoś tu będzie mógł mi pomóc. Mam spuchniętą i bolącą powiekę, jęczmień to raczej nie jest, bo o ile wiem jęczmień to taka kulka no i nie pojawia się nagle... A u mnie było tak że wszystko było dobrze, wróciłam do domu, i w sumie nie wiem czy coś mnie pobolewało i dlatego wyciągnęłam soczewki (jednodniówki), czy tuż po ich wyciągnięciu zaczęło mnie boleć. Najpierw tak przy mruganiu bolało, jakbym jakiś skurcz miała w mięśniu powieki. No i była spuchnięta i zaróżowiona tak do jednej trzeciej powieki. Doradzono mi ze może alergiczne to, wzięłam tabletki na alergię i zrobiłam okład z czarnej herbaty tak na 10-15 minut. Minęło może 1.5 h a opuchlizna się powiększyła, tak jakby równomiernie objęła pół powieki ale jest mniej różowa i boli dalej tylko w wewnętrznym kąciku. Siedzę z okładem z zielonej herbaty i nie wiem co mam zrobić :( w oku chyba nic nie mam bo przemyłam kroplami... Ratunku, muszę pisać pracę na jutro na studia a w czwartek mam sesję zdjęciową.... jak mam się tej opuchlizny pozbyć? :(((( i od czego to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRka
chyba pomyliłeś temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak kiedys mialam z niczego mi oko spuchlo zrobilo sie czerwone i nic na mnie praktycznie nie wiedzialam jeczmien to tez nie byl ale przeszlo po 2 -3 dniach chodzilam w okularach przeciwslonecznych caly czas prawdopodobnie od przetarcia brudnymi rekami sie to dzieje albo jakies inne brudy sie dostaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRka
dzięki :) nic mi nie wiadomo żebym miała jakiekolwiek niedobory, badania krwi miałam robione 2 miesiące temu i wszystko było w normie. I nie tyle co drga tylko jak zamykałam oczy to miałam takie uczucie, ale to pewnie przez spuchnięcie. brudnych rąk nie miałam bo umyłam zaraz po przyjściu do domu, tyle co weszłam do pokoju, wyciągnęłam soczewki i się zaczęło :( Najpierw zrobiłam okład z czarnej herbaty, ściągnęłam, posiedziałam trochę i było gorzej, opuchlizna się rozszerzyła... Miałam 4x grubszą powiekę prawą niż lewą. Teraz jest trochę lepiej, więc albo pomógł okład z zielonej herbaty albo tabletka na alergię, ale dalej boli i jest trochę spuchnięte ;/ "Wypierdalaj w podskokach", zastosuj się do własnej nazwy użytkownika co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo. Wczoraj coś mnie zaczęło boleć, a dziś już opuchlizna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitkkkka
Ja mam tak samo! dwa dni temu spuchnelo mi lewe oko i na drugi dzien przeszlo. a wczoraj wieczorem zaczelo bolec prawe. mam dobra rade smaruj to sobie zlotem, tylko prawdziwym, pierscionkiem albo czyms. Ja tak robilam i przeszlo w jeden dzien. posmarowalam 2 razy i rano wstalam zdrowa. tylko niestety u mnie to powraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigułkafdf
kurcze też mnie dopadło i szukam pomocy . dostałam tego raz identycznie jak u Ciebie . przykładałam rumiankiem i wszystko pięknie zeszło. tylko po tygodniu zrobiło mi się znowu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest pewnie od przetarcia oczu brudnymi rękoma. Też to mam. Spróbuj złotem. Najlepiej jak ropa będzie lecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety mam to samo.. 2 dni temu przy dotknięciu powieki trochę oko bolalo ale nie zwrocilam na to uwagi ... Wczoraj wieczorem zauwazylam delikatne powiększenie tej powieki ale dzisiaj jak wstalam to nie mogłam oka otworzyć bylo tak spuchniete i strasznie bolalo ... Nwm czy zrobić jakis oklad czy co ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez recepty jest neomycyna maść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta neomecyna bez recepty to chyba tylko na skórę można, do oka nie za bardzo, ja bym się od razu do lekarza udała i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nazwa wyświetlana

Czy ktoś może napisać co pomogło w takiej sytuacji? Spuchnięta i boląca powieka ale nie szczypiąca i gładka (bez guzka sugerującego jęczmień). Złoto pomaga chyba tylko na jęczmień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×