Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mo rda ka czo ra

pis twierdzi że jest dobrobyt a polacy uciekają z kraju o co chodzi?

Polecane posty

Gość mo rda ka czo ra
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla nich dobrobyt bo mają po kilkanascie tyś. złotych miesięcznie? ;) no to racja. tez bym powiedział ze w kraju dobrobyt jakbym tyle wypłaty mógł sobie bezczelnie przydzielić z podatków które teraz na nich płace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy dobro yt byl za Tuska,w smietniku wiecej puszek nazbieralem,teraz mi dali prace i tyle co w smieciach niezarobie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest coraz lepiej w Polsce. Zarobki są lepsze. Nie ma już legalnych głodowych płac, jak jeszcze przed Rządem Prawa i Sprawiedliwości były. Zmienia się dużo na lepsze. Stawka godzinowa na umowy zlecenia 13 zł brutto. Od nowego roku wzrośnie. Płaca minimalna na umowę o pracę 2000 zł. Od stycznia 2100 zł będzie brutto. Do tego w pierwszym roku pracy pracownika nie można mu już płacić 80% płacy minimalnej, tylko całość. Wcześniej na umowe zlecenie pracodawca mógł płacić legalnie 2 zł za godzine np. Teraz jest z tym koniec. PiS wprowadził 500 plus, co w znacznym stopniu likwiduje biede. Jest to poza tym program prodemograficzny. Musimy się rozmnażać. PiS obniżył podatek CIT dla małych firm z 19% do 15%. Ponadto zwiększono kwote wolną od podatku dla najbiedniejszych, ale z czasem ta kwota ma rosnąć i zwiększać zasięg podatników, co jest zapowiadane na rok kolejny. Jak wiemy PiS dotrzymuje obietnic. Obniżono wiek emerytalny dla kobiet do 60 roku życia. Dla mężczyzn do 65 roku życia. Oczywiście jest to dobrowolne przejście ma emeryture, jeśli pracownik chce. Wszystko idzie w dobrą strone. Mamy świetne oceny gospodarcze. Weszliśmy w tym roku na liste państw najbardziej rozwiniętych. Płace będą szły w górę. Jeszcze kilka lat i nie będzie opłacało się nigdzie wyjeżdżać do pracy. Tylko musi być ten Rząd. Musi być Rząd Prawa i Sprawiedliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIs wpuścił Ukraińców do Polski żeby zabierali pracę. Jest jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie ci wszyscy pisowcy to takie same sz...maty jak po. Jak komus sie wydaje inaczej to zyje na innej planecie. Czasy sie zmieniaja ale ludzie takie same. Najbardziej mnie drazni ze te pisowskie sprzedawczyki tyle krzycza o patriotyzmie jednoczesnie za praca wyjechalo 2miliony Polakow i na ich miejsce bez slowa przyjelo sie milion ukraincow. Mam nadzieje ze w koncu te polityczne miernoty z popisu odejda od koryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pis jest dobry bo wreszcie dostane odszkodowanie za kamienice po dziadele może mało bo wg ustawy ze 20 %.. ale wartość tej kamienicy przekracza 10 mln :classic_cool:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PiS to dobra Partia. Jes lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest lepiej... tez tak uważam chociaż w mojej rodzinie kaczora wszyscy nie cierpia... ale ja go nawet lubie po swojemu. jak odda kase za kamienice polubię go bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akime Przy urnie wyborczej głosuj na PiS. Oni są dobrą partią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za chwilę będzie reżim. Baby za chwilę nie będą miały nic do powiedzenia. Będą tylko miały rodzić, rodzić, rodzić i rodzić- z gwałtu, potworki z mózgiem na wierzchu. Emerytki właśnie od teraz będą dostawać głodowe emerytury, o 80 % niższe od facetów. System edukacji rozwalono- programy nauczania... np. dzieci będą sie uczyć że powinny jak najszybciej po osiągnięciu pełnoletności zmieniać stan cywilny i płodzić dzieci. I inne bzdurki. Kto może ten wyjeżdża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:56 Piszesz rzeczy nieprawdziwe i niczym nie poparte. To zwykłe kłamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od dwóch lat pisze prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PiS to dranie wpuscil muzulmanow i setki tysiecy imigrantow, dlatego Polacy uciekaja z kraju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Doradzam mniej oglądania TV PiS, więcej czytać, w tym ze źródeł udostępniających informacje odnośnie planów PiS Ja wiem że na łapówkę 500+ wielu się łapie ale niebawem i z tym będzie cienko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:10 To kłamstwa co gadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×