Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moja_kołysanka

PLAMA NA OKU

Polecane posty

Gość moja_kołysanka

Witam. mam 18 lat i juz jakiś czas temu zauważyłam u siebie na prawym oku plamkę, którą widze jedynie w pomieszczeniu, w którym jest zgaszone światło... Nie jestem pewna, co to może być- czytałam, że może to byś jaskra albo zacma... Wie ktoś może czy to groźne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacma to bys widziala coraz bardziej niewyraznie, jaskra to przy wylewach widzisz rude plamy czy nitki czasami bol oczu, zaweza sie pole widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze idź z tym do okulisty? Masz jakies inne jeszcze dolegliwości? problemy z widzeniem itp? Ze swojej strony moge ci polecić sprawdzonego lekarza - http://www.drmichnowski.pl - męża prowadził przez leczenie zaćmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marynia83
Jak w Wawie to polecam okulistę dr Różyckiego z centrum medycznego MML, operował (na NFZ!!) moją mamę, a co do samej diagnostyki to mają naprawę wypasiony sprzęt. www.mml.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wile tkich plam i kropek od 17 roku zycia i lekarze nic nie widzą , wejdz na stronę świat mętów- tam ci wszystko wyjasnia- to nie grozne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla jednych niegrożne, dla innych groźne, w końcu nie wiesz czy to tylko męty czy coś poważniejszego. Ja w każdym razie wybrałabym się do okulisty na jakieś bardziej specjalistyczne badania, takich rzeczy nie wolno sobie lekceważyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla uspokojenia się warto odwiedzić okulistę, na pewno będzie Ci lżej kiedy to lekarz powie, że nic Ci nie dolega, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABZuzanna
Co do porządnych badań, to polecę wybrać się blikpolu, albo jak się nie jest z Trójmiasta to innej takiej specjalistycznej kliniki w swojej okolicy i po prostu na miejscu zapytać o ceny badań wzroku, wykonać i wtedy wie się, co to za plama na oku, skąd, czy grożna czy nie - wzrok ma się tylko jeden, nie da się go zastąpić protezą więc trzeba byc czujnym. Adres w Sopocie : http://www.blikpol.pl/ (albo inna klinika okulistyczna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poduszeczka34 wczoraj Mysle ze nie jakiegos tam lekarza gadanie pomoze bo gadac to sobie moze kazdy,tylko znikniecie tej plamki ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ABZuzanna dziś Ale co ma badanie z czujnoscia,????wszystko ma sie tylko jedne,całe zycie ma sie jedno i nie da sie go niczym zsatapic zadnym klonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×