Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Plamienia w trakcie brania tabletek anty.

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich. Mam problem, mianowicie biorę 4 miesiąć tabletki Levomine. Są to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. Praktycznie cały pierwszy miesiąc plamiłam. W 1 i 2 miesiącu dostałam krwawienie z odstawienia 3 dnia przerwy. Podczas 3 opakowania dzień wcześniej, być może dlatego, że stosowałam kuracje antybiotykową. 28.10 rozpoczęłam nowy bilister. 30, 31 miały miejsce przytulanki, jednak był to stosunek 'przerywany'. Jednakże 29 i 30 miałam jakieś problemy żołądkowe i dwukrotnie wymiotowałam, ale co najmniej 12-13 h po zazyciu tabletki. 4.11 dostałam plamienia (początkowo były to brązowe plamki, później kilka kropel krwi i do dziś mam kilka brązowych plamek z czego wynika, że trwa to już ok. 8 dni). Myślicie, że może być to implantacja? Czy może nadal mój organizm przyzwyczaja się do hormonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to krwawienia śródcykliczne, które się zdarzają jak się bierze tabletki hormonalne (antykoncepcyjne), może suplement Harmonella ci pomoże, pomaga niwelować nieprzyjemne skutki antykoncepcji, w tym właśnie krwawienia śródcykliczne http://www.harmonella.info/Antykoncepcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×