Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajet

Plan diety i stabilizacji, ktoś się przyłączy?

Polecane posty

Gość hajet

witam :) od jakiegoś czasu zrodził się w mojej głowie plan schudnięcia i co ważniejsze, utrzymania wagi, którym chciałabym się podzielić, dowiedzieć się, jakie są Wasze opinie oraz być może znaleźć towarzyszkę/towarzyszki zatem: od kilku dni jestem na diecie 1000kcal. i będę ją stosować przez około 8 tygodni jeszcze (deficyt 1000 kcal/dzień prowadzi do chudnięcia 1 kg/tydz), bez ćwiczeń wielkich, spacerki. po osiągnięciu upragnionej wagi: powolne zwiększanie ilości kcal o 100-150 co tydzień, aż do około 1800-2000 kcal. i tu jest haczyk. tymże haczykiem jest bieganie, które w moim zamyśle zapobiegnie (wraz z powolnym wzrostem dziennej dawki kcal) efektowi jojo. pomijam to, że lubię biegać, ale bardzo chcę schudnąć, a przy bieganiu nie schudłam nigdy. trzymałam wagę, ale jadłam więcej. no a będąc lżejszym, lepiej się biega :) co o tym sądzicie? ktoś chce spróbować ze mną? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiactobe
Ja moge dolaczyc ale ja stosuje 1500. Chyba sie nie pomyle jesli powiem, ze juz odchodzi sie od 1000 kcal, dodatkowo idzie jesien i zima a chyba chodzi o to, zeby sie na diecie utrzymac...., no chyba, ze masz tak malo do zwalenia, ze sie wyrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×