Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Hej! planuję ciążę na przuszły rok. Dlatego już teraz sie do tego przygotowuję! Chciałabym aby sie udało, ale czytam wypowiedzi dziweczyn, które juz jakiś czas sie starają ... na pewno im sie uda (trzymam kciuki !), ale zastanawiam sie ile ja będę musiał czekać. Wim że do póki nie rozpoczniemy starań to nic sie nie wyjaśni.... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może znajdą się jakieś kobitki, które też mają w planie dzidzię na przyszły rok :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planuje dzidzie (druga), ale niekoniecznie w przyszlym roku, jak pocznie sie w tym to plakac nie bede, hehehehehhe :-)) a tak naprawde strrrrrasznie bym sie cieszyla. na razie od miesiaca siedzimy z dziewczynami na topicu \"w tym cyklu moze zajde w ciaze\", no bo moze w tym cyklu w koncu zajde... Pozdrawiam cieplutko!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calcium
ja bardzo bym chciała zajść w ciąże, chociaż zdrowy rozsądek podpowiada mi: nie teraz. Dopiero skończyłam studia, pracy dopiero szukam, na wiosne zaczniemy z mężem budowe domu... Ale tak naprawde nigdy nie bedzie właściwego momentu. Dlatego stwierdzenie ze starać się bede o dziecko to za dużo powiedziane. Nie bede się zabezpieczać, i zobaczymy co z tego bedzie. Kamilla7 a w jaki sposób się przygotowywujesz? Ja łykam kwas foliowy. Coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA PLANUJE POROD NA 2007 TAK NA MARZEC. WSZYSCY TWIERDZA ZE JESTEM ZBYT WYGODNA NA DZIECKO.KOBIETKI A ILE MACIE LAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calcium
"wygodna na dziecko"? - nie rozumiem mam 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla jeżeli w tym cyklu nic nie wypali, a jest to wątpliwa sprawa bo dopiero odstawiłam tabletki, to zaczynam gdzieś tak w listopadzie przyszłego roku. Jak narazie łykam tylko Folik. A w jakich miesiącach planujesz? Mam 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Dziewczyny! Witam Was wszystkie! Ja mam 23 lata.szczęśliwa mężatka od 1roku i 3 mc! Padlinka trzymam kciuki aby sie udało w tym cylku! Calcium- ja jestem na ostatnim roku, i chce zacząć starania na wiosnę! Tez rozmyślałam,że jeszcze nie czas, chcę znaleźć prace itp. ale patrząc w ten sposób to jaki czas jest odpowiedni na ciążę?! Nie wiem jak nam to pójdzie ale chcę tej Dzidzi coraz bardziej :) ! Barbiepoznan- ja tez w sumie chciałabym mieć dziecko tak na wiosenkę ... byłoby super! Markotka- też biore folik, już teraz plu witaminki dla kobiet w ciąży! I za ciebie też trzymam kciuki aby sie udało.... miałabyś przepiękne Święta! Dziewczyny, Co jeszcze zrobic przed zajściem w ciążę? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....... w sumie to powiem szczerze ,że chciałabym już zacząć sie starać ale: wiem że te pół roku będzie stresowych bo ; dwie sesje na studiach, pisanie pracy, obrona pracy (!) potem w czerwcu mam stresujący egzamin z języka i to wszystko dlatego jeszcze czekam :( nie chcę się denerwować w ciąży, oczywiscie zawsze są sytuacje stresowe ale o tych wiem na pewno.... i co ja mam robić :( ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla, pewnie różne zdania i na ten temat są, ale mnie mój gin odradzał przed czy w trakcie starań zażywanie witamin dla kobiet w ciąży. Ich skład jest przystosowany do specyficznej sytuacji naszego organizmu jaką, jest ciąża. Przed wystarcza sam folik, więcej owoców, warzywa i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja urodzilam na trzecim roku studiow (we wrzesniu) i studiow nie przerwalam tyle ze bylam na zaocznych, to latwiejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka jakby mi się teraz udało to pewnie też bym urodziła we wrześniu na początku, albo koniec sierpnia i też byłby to 3 rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam o tych witaminach bardzo rózne opinie. Ja robie w ten sposób, że łykam je co drugi dzień aby np. kw foliowy sie nie kumulował bo zalecana dawka to 0,4 mg a witaminacj jest juz 0,8mg. Wszędzie czytałam żeby strarające się o dzidzię łykały tez witaminki dla kobiet w ciąży. Zresztą na ulotka dołącz. do opakowania tez pisze że przeznaczone dla koniet w ciąż i przed zajściem w ciążę... dlatego biorę, ale nie codzień i uważam że to jest ok. I wiecie co, mój Małżonek tez dostaje kw foliowy ode mnie do łyknięcia, kłade mu koło kubeczka z herbatką.... :) Nie wiem czy spotkałyście się z tym ale ja gdzieś przeczytałam żby partnera też częstować!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla, może kupić męzowi Androvit - to zestaw specjalnie skomponowanych witamin dla panów, polecam :) no a co do tych witamin, każdy robi to, co uważa za słuszne, ja nie mam powodów nie ufać swojmu ginowi, więc nie zażywam, ale znam kobiety które zazywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagod-dzięki za rade i polecenie tych vit. Na pewno kupię mężusiowi! Co do lekarzy to chodzę od dłuższego czasu do jednego tego samego i nie chodzi o to że jemu nie ufam , tylko że ja w ogóle nie ufam lekarzom.... Wiem że to może wydawać się dziwne, to dla mnie jest nawet trudne. a, w ogóle mam mętlik z ta ciążą ... sory, mam chyba gorszy dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla, rozumię Cię, ja mojemu lekarzowi ufam, bo mma ku temu powody, wiem, że jest dobry i udowodnił mi to :) Mogę Ci zyczyć, żebyś sobie wszystko poukadała i żeby Ci się wszystko udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O witam , znow nowy topik na interesujący mnie temat. Witam wszystkie znajome i nowe uczestniczki tego tematu. Chcialam dodać, że mi moja gin. też powiedziała, że mam faceta częstować folikiem, więc częstuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja urodzilam na 4 roku studiow ( w grudniu) i tez ich nie przerwalam, a studiowalam DZIENNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie Obinka! Pedagog, dziękuję Ci bardzo za cieplutkie słowa :) Ja, nie wiedziec czemu, bo nie staram sie o to nasze dzieciątko ale się denerwuję.... chcę żeby wszystko było ok!I tak na prawdę chćę juz nosic to maleństwo :) Jestem bardzo niecierpliwą osobą w każdym temacie!No ale Zobaczymy jak to będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokka 1
dziewczyny będziecie szczepiły się na wirusowe zapalenie wątroby typu B? po raz setny zadaję to pytanie na forum-niestety do tej pory nikt mi nie odpowiedział-może wy będziecie tak miłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieczyny;) hyba opanowałyśmy już wszystkie topiki;);):):) buziaki😘 ja tez sie staram:)zobaczymy co z tego wyniknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mokka, ja się nie zaszczepiłam, bo dośc spontanicznie podjęliśmy staranka i nie było już czasu, a teraz cały czas, żal mi było przerywać staranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam agapa!Napisz od kiedy sie starasz? Mokka, ja tez o tym myslałam! Zastanawiałm sie tylko czy przesadzam z tym czy nie, ale chciałabym to zrobić zanim zajdę w ciążę. Kiedys przeczytałam że szczepienie to jest w spisie badań dla kobiet planujących ciążę.A mam w planie wszystie te badania, napisze Wam dziewczyny czy mi sie to udało :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, mam prośbę , czy któraś z Was podpowiedziałaby mi co kupić mężusiowi na urodziny... okrągłe!!!!! Z góry dziękuję! :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co , żadna mi nie doradzi?? Szkoda! :( Musze już lecieć.... Ale może zaglądniecie tu jeszcze, ja może będę wieczorkiem lu rano!HEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanko o to szczepienie: czy jak się je wykona, to trzeba jakiś czas poczekać ze staraniami? Jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×