Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

plany na wakacje 2017, gdzie najlepiej?

Polecane posty

Gość gość

zastanawiam się nad wyjazdem do stanów na 2 tygodnie, obstawiam Nowy Jork, Las Vegas albo Los Angeles. Gdzie najlepiej jechać? Które miasto wybrać? Tylko proszę, nie piszcie Namysłów, szukam miasta w Stanach, moim marzeniem jest tam wyjechać chociaż na chwilę, maksymalnie odciąć się od chamskich polaczków, poznać tamtą kulturę, nowych ludzi. Szukam miejsca, gdzie będę mogła się dobrze bawić, gdzie poznam inne tempo życia. To jest dla mnie jak inny świat, od zawsze chcę tam jechać. Które miasto wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
z tych które wymieniłaś/es to na pewno Nowy York Las vegas jest bardzo kiczowate kopiują tam wszystko .. Nawet mają swoją wersje piramid Egipskich .. Chyba tylko debilom sie to podoba Ja nie byłem w USa ale nowy york trzeba zwiedzić .. Dam ci wiecej rad zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylem tam w tamtym roku (2 miesiace) szczerze dupy nie urywa Nowy Jork betonowe miasto nic ciekawego odposc se, Las Vegas tu jest calkiem calkiem imprezowo ze tak powiem ale duzo prostytutek i dilerow, Los Angeles tam bylem tylko 4 dni wiec ciezka cos powiedziec ale duzo latynosow, ja bym za to polecal Ci Miami jesli chodzi o wypoczynek. Ale tak szczerze polecam Ci bardziej wypad do azji tam jest zupelnie inny swiat szczegolnie Bangkok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
Nowy Jork , San franscisco San Fransisco łatwiej zwiedzić niż Los angeles , bo z zajmuje mniejsza powierzchnie LOS angeles za to to olbrzymi miasto .. Tutaj potrzebujesz auta by sie poruszac i nie ma jednego centrum tyllko wiele ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
Jeśli chodzi o Azje to wielu turystów uważa , że Swietnym miejscem jest Wietnam .. Swietne jedzenie i tanie zakwatereowanie , nie mówiąc o miejscach do zwiedzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
innymi słowy W wietnamie dostaniesz za tą samą kasę hotel 5 gwiazdkowy co w innych miejscach azji możesz miec jedynie 3 gwiazdkowy to podstawowa różnica https://www.youtube.com/watch?v=62Cyox1Zx0Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytasz się gdzie, a i tak z góry zakładasz, że do Stanów. Ja tam z kolei chce zrobić objazdówkę po europie w najbliższy weekend. Planuję odwiedzić wypożyczalnię kamperów i coś dla siebie dobrać. Szukam teraz praktycznych informacji o tym, jak przygotować się do wyjazdu, ale jak na razie znalaząłm taki artykuł: http://dethleffs-polska.pl/co-musisz-wiedziec-decydujac-sie-na-wypozyczenie-kampera/ Na co jeszcze warto by zwrocic uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataszynka
Przecież wcale nikt nie mówi, że trzeba daleko wyjeżdżać, by dobrze się zabawić. Można przecież wybrać noclegi w bieszczadach chociażby w http://www.arlamow.pl/pokoje i tam świetnie spędzić czas z rodziną. Na pewno też będziecie się dobrze bawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MargaretG
Jak dla mnie to jeszcze trochę za dalekie plany. U mnie to raczej decyzja ostatniej chwili, jakiś last minute (z Itaką). Jednak jeżeli miałabym już teraz kusić się to najchętniej Azja - Japonia lub Chiny, a bliżej Wyspy Kanaryjskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_ordeczka
Nart nie planuję, bo nie umiem jeździć, ale coś z ich egzotyki chętnie. :) Mają świetną ofertę w ciepłe miejsca na zimę. Zawsze biorę wczasy w Itace, w tym roku będę leciała z nimi po raz ósmy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela229
Ja czekam na ofertę Itaki w tedy pewnie ostatecznie zdecyduję gdzie wybierzemy sie latem ale w głowie siedzi mi cały czas Cypr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W OBOZIE DLA UCHODŹCÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zwiedzać Polskę np. Kaszuby, jest tam tyle ciekawych jezior: - www.kaszuby-domek.pl a nad wodą w wakacje jest zawsze co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też już zaczynam myśleć o przyszłych wakacjach. Chciałabym pojechać z mężem i dziećmi na wakacje na Mazury. Chciałabym spędzić tam 2 tygodnie i zupełnie zapomnieć o codzienności. Szukam noclegów w Mrągowie. Znalazłam bardzo fajną stronę z dużą ilością ofert http://otonoc.pl/noclegi-Mr%B1gowo na pewno skuszę się na którąś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jodelkowy
Osobiście zastanawiam się nad urlopem zimowym, wiem, ze będę miał wówczas wolne więc planuję. Myślę, że na Itace coś znajdę jak zbiorę się do szukania. A wy macie już jakieś zimowe plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żancia80
zdecydowanie Hiszpania, czekam na promocje na loty i potem rezerwuję tylko noclegi na bookaparcie i mogę odliczać dni do wakacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaaaa
Jodełkowy, jeżeli chodzi o narty to na stronie już wisi promocja. A jeżeli chcesz zmienić klimat na cieplejszy, to pewnie trzeba jeszcze chwilkę poczekać. Zainstaluj apkę Itaki, to będziesz na bieżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak każdego roku pojadę nad morze. W tym roku byliśmy w Rewalu. Bardzo lubię ciche i spokojne miejsca. Nie ma tam tłoku i każdy znajdzie miejsce na plaży. Noclegi w Rewalu znalazłam na bardzo fajnej stronie, gdzie mają dużo ciekawych ofert http://otonoc.pl/noclegi-Rewal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolwa
Hmmm, a może Itaka? Ja zawsze gdy jadę na wakacje czy urlop to patrzę najpierw co ma Itaka do zaoferowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baarborkaa
może Chorwacja albo Grecja, zadecyduję trochę później i potem szybko zarezerwuję noclegi na bookaparcie czy bookingu by się potem nie stresować tymi ogromnymi cenami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża1992
Dolwa, najlepiej zapisz sie na newsletter lub zainstaluj apkę, to będziesz wiedziała wszystko na bieżąco. Choć nie wiem, czy teraz nie lepiej planować Sylwestra lub nart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysiabasia
ja tak jak barborka rezerwuję wcześniej na BookAparcie:) w przyszłym roku planuję chyba Portugalię, nigdy wcześniej tam nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz1
Przecież pomysłów jest dużo i uważam, że wcale nie trzeba daleko wyjeżdżać, by się świetnie czuć i zrelaksować. Wystarczy nawet wybrać hotel spa w górach np http://www.hotelbukovina.pl/ i tam spędzić kilka dni. Sami zobaczycie, jak Wasze samopoczucie się dzięki temu poprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój temat żyje :D Dajcie spokój z reklamami, w*********m do Miami :D a tak serio, to biorę je też pod uwagę. Mam za jednym razem i Stany, i tropiki, dużo atrakcji. Jak dla mnie raj na ziemi. Tylko trochę drogo, ale może jakoś to przeskoczę. Wyślę fotki stamtąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hylopa
dolwa a gdzie można zobaczyć ich ofertę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×