Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Płaska głowa i jedno jądro

Polecane posty

Gość gość

Witam. Pytanie kieruje głównie do kobiet. Mam 21 lat. 192 cm i 90 kg jeżeli to komuś pomoże. I dwa duże problemy. 1. Mam płaską potylicę. W wyniku zaniedbania ze strony matki, która nie obracała mnie do spania i w ten sposób zniszczyła mi życie. Miałem znajomych, ale ci zwykle nie czepiali się o moją głowę. Gorzej z innym ludźmi, którzy wielokrotnie mi dokuczali z tego powodu. Nie mogłem normalnie wyjść na żadną imprezę, osiemnastkę i spotykać się z ludźmi, bo raz, że mam płaską głowę, a według moich poglądów osoby "NIEDOROBIONE" nie powinny się pokazywać publicznie to jeszcze bałem się wychodzić na jakieś spotkania towarzyskie, gdyż zawsze było tam ryzyko spotkania wyżej wymienionych osób, mogłaby być draka i mogliby mnie jeszcze bardziej ośmieszyć, a tego mi więcej nie trzeba. 2. Jedno jądro. to w sumie nie taki problem, dużo bo go przynajmniej nie widać, a zresztą płaska głowa i tak mnie eliminuje z posiadania kobiety i dzieci, więc jakby jedno jądro nie zmienia tu wiele. Tak samo zabrania mi mieć żony i dzieci. 3. Jestem potwornie brzydki. Naprawdę... Więc czy chciałybyście się związać z kolesiem, który ma jedno jądro i płaski łeb? Przecież wstyd się z kimś takim pokazać? Co powiedzą koleżanki? Co powiedzą Wasi rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×