Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sunny Day

Plaster antykoncepcyjny

Polecane posty

Witam, Czy któraś stosuje plaster antykoncepcyjny?? Ja używałam tabletki anty przez ok 10 lat, ale postanowiłam je odstawić i zastanawiam się nad inna formą antykoncepcji, gdyż więcej dzieci nie planuję :) Czekam na opinię o plastrze, Czy on jest tez na receptę ?? Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuje plastry od mniej wiecej pol roku, nie bylam zadowolona z tabletek, zle sie po nich czulam i mialam wrazenie ze jestem napuchnieta wiec sprobowalam z plastrami... Mnie one odpowiadaja, wprawdzie sa na recepte i dosyc drogie (ok.55 zl), no i trzeba sie przyzwyczaic do ich przyklejania (ze dwa tygodnie trwalo u mnie wybranie odpowiedniego miejsca do naklejenia, gdzie plaster sie nie odklejal i nie przeszkadzal mi- poza tym jest to super wygodne, nie trzeba zmieniac codziennie, mozna sie normalnie kapac, chodzic na basen, saune etc... wiem jednak ze duzo dziewczyn mialo juz na tym forum zastrzezenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plasterek
plastry sa bardzo wygodna metoda antykoncepcyjna. trzeba tylko zmieniac plaster raz w tygodniu a nie codziennie jak tabletki. aby plaster trzymal sie trzeba posmarowac miejce przyklejenia plastra spirytusem i poczekac jak odparuje a potem dobrze docisnac. po plastrach dobrze sie czuje a po pigulkach czulam sie fatalnie. mozna polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plasterek
plastry sa bardzo wygodna metoda antykoncepcyjna. trzeba tylko zmieniac plaster raz w tygodniu a nie codziennie jak tabletki. aby plaster trzymal sie trzeba posmarowac miejce przyklejenia plastra spirytusem i poczekac jak odparuje a potem dobrze docisnac. po plastrach dobrze sie czuje a po pigulkach czulam sie fatalnie. mozna polecam. tez jest na recepte - jak inne hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tta jedna
dziewczyny a czy jak uzywacie plastrów lub tabletek antykoncepcyjnych to czy wasz partner uzywa prezerwatywy dodatkowo . bo ja własnie zastanawiam sie nad tabletkami albo plastrami- jeszcze nie wiem ale czy to jest skuteczne bo niechce zostac jeszcze mamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia 24
jesli uzywasz tabletek lub plastrow to wlasnie po to zeby nie uzywac gumki:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze opakowanie- straszny stres czy plaster się nie odkleja itp. pozatym przez 3mc starsznie bolały mnie piersi i byłam nerwowa -ale tyle przystosowuje sie organizm np. przy Novynette tyle czasu miałam plamienia. Jednak teraz po ok 8mc stosowania nie zamieniłabym an pigułki - nigdy nie miałam problemu z zapominaniem ,miałam swoja godzine i już, ale jednak plasterek jest wygodniejszy. Natomiast nie mogłam przyzwyczaic się do naklejania plasterka na ramieniu -po odklejeniu miałam lekką reakcje alergiczną i nawet teraz po ok 2 mc nadal widze gdzie był naklejony plaster Polecam pośladki- trzeba tylkko znależć odpowiednią wysokość- ja naklejam na środku poniżej lini paseczka od majtek i jest super. Dużym minusem jest cena ale cóż..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×