Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anikawaw

Plastry eminslim

Polecane posty

Gość anikawaw

Nigdy nie stosowałam żadnych drakońskich diet, oczywiście staram się dbać o sylwetkę ale z różnym skutkiem mi to wychodzi ostatnio stwierdziłam że wypróbuje nowe plastry EMINSLIM http://www.slimpatch.pl/ dzisiaj pierwszy dzień użytkowania jeśli jest ktoś kto jeszcze zaczął ich stosowanie niech pisze zobaczymy czy rzeczywiście coś zdziałamy :D . Postaram się na bieżąco uaktualniać temat :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1971
i działają? schudłaś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhhhhhhea
No pewnie, że działają, pewnie portfel jej stracił już ze 3 kilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaop
To ile moj portfel stracil to moja indywidualna sprawa stac mnie wiec wydaje. Plastry stosuje tydzien z kawalkiem i moge stwierdzic ze dzialaja miejscowo, skora ladnie wyglada jest napieta na dupci bioderkach, ale co do utraty wagi mam zastrzezenia po tygodni sie nie ruszyla ani w jedna ani w druga. Obralam taktyke nie stosowania zadnych diet, cwiczen po prostu je przyklejam jem normalnie 3 posilki dziennie zrownowazone o stalych porach. W pierwszych dniach stosowania zauwazylam ze nie jestem w stanie zjesc porcji ktore zwykle jadlam (szybko sie przejadam i po przejedzeniu mnie mdli) wczesniej sie to nie zdazalo wiec wychodzi na to ze dzieki plastrom ograniczam jedzenie. Czekam nastepny tydzien i zobaczymy co sie bedzie dzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana ;p
hej. i jak tam te plastry? działają w ogóle? pomagają? bo mnie bardzo korci żeby je kupić ale ze względu na to, że do tanich produktów nie należą i są nowe na naszym rynku wole przed zakupem zasięgnąć jakichś opinii... ;p a może znasz kogoś komu te plastry pomogły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana ;p
hej. i jak tam te plastry? działają w ogóle? pomagają? bo mnie bardzo korci żeby je kupić ale ze względu na to, że do tanich produktów nie należą i są nowe na naszym rynku wole przed zakupem zasięgnąć jakichś opinii... ;p a może znasz kogoś komu te plastry pomogły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdytkaMc
jak milo ze ktos zalozyl cos takiego:) i jak tam Anika? zaczelo sie chyba nienajgorzej skoro masz mniejszy apetyt. a jak tam waga? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikaop
Nie bylo mnie chwilowo w kraju. Nadrabiam zaległości: Obserwacje: - myślałam, że podziałały miejscowo ale jak patrze w lustro to chyba nie bardzo - zero spadku wagi - zero spadku cm. - apetyt w drugim tyg stosowania wrócił do normy - dostałam jakiegoś uczulenia ale to chyba było związane z czymś innym raczej nie od plastrów bo w pierwszych dwóch tyg nic się nie działo no chyba, że podziałało później :) Wniosek: - warto spróbować jeśli ktoś ma chwilową nadwyżkę w portfelu no bo na każdego każdy produkt działa inaczej a na podstawie takich testów mogą sobie prowadzić jakieś tam statystyki i w końcu może coś im się uda stworzyć dla każdego :) Dzisiaj wysłałam zapytanie o zwrot plastrów i poniesionych kosztów zostało mi 9 niewykorzystanych. Jeśli zwrócą to oki jeśli nie to trudno będzie czarno na białym o wiarygodności firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikaop
A zapomniałam dodać: - plastry się odklejają pod wpływem wody. Jeśli ktoś szuka rozwiązań miejscowych to polecam produkty Avon z serii ANEV CLINICAL : - krem modelujący sylwetkę - Intensywna kuracja antycellulitowa ( szkoda że tak mało wydajny ale działa tak samo dobrze jak TriLaser ) - TriLaser (wydajny) Wypróbowane i działają tylko jedna rada stosować bardzo regularnie tzn. rano i na wieczór nie oszczędzać tylko aplikować wg. odpowiedniej dla siebie dawki ;) . Działanie: - skóra dobrze nawilżona (działanie natychmiastowe) - super napięta (działanie po jednym dniu stosowania) - wygładzona (działanie po jednym dniu stosowania) - redukcja cellulitu naprawdę widoczna (działanie po ok 2-tyg tygodniach stosowania) Nie pytać o formę zakupu nie jestem konsultantką i nie znam żadnej kupuję przez internet. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wer5
Dziewczyny to jak jest z tymi plastrami działają czy nie mam zamiar zacząć je stosować tylko czy to ma sens. Na jakie efekty mogę liczyć tak na prawdę. Wercia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam jedno opakowanie.Nie schudłam ani kg na nich. Bez diety to lipa,która jest bezużyteczna. W środku opakowania,masz nawet opis diety :/ Same nie działają. A jak już mam być na diecie to wybrałam Dukana i schudłam już ponad 10 kg na niej. Jakbyście miały pytania to zapraszam http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4570901&start=30,bo tutaj już więcej nie będę zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwyewcia21
Według mnie plastry działają po tygodniu mam trochę cm mniej , zaczynają zjeżdżać ze mnie ciuchy jak będzie dalej zobaczymy jaszcze się nie ważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I. Wieczorek
Plastry używam od tygodnia schudłam już 2 kg jestem szczęśliwą ze w tak krótkim czasie taki rezultat zaraz zamawiam następną kuracje Gratuluje Pozdrawiam Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wer5
Kupiłam plastry ze składu wynika że to zioła pomagające w spalaniu tkanki tłuszczowej i poprawiające napięcie skóry zobaczymy jak zadziałają na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwyewcia21
witam minęło trochę czasu od ostatniego razu jak tu byłam, dla zainteresowanych : spadek wagi 2.750 po prawie 2 tygodniach a co u innych możemy porównać nasze wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Stosuje plastry eminslimpatch już 3 tygodnie i schudłam 4.5 kg to chyba nie za dużo na taki czas ale i bezpiecznie. Nie rozumiem dla czego wszystko co nam nie znane oceniamy za nieskuteczne i naciągane . Jeżeli jednemu pomaga to może pomoże i innym tylko trzeba podjąć takie ryzyko i wypróbować. Wiadomo że nie wszystko działa tak samo na wszystkich i całe szczęście. Ja jestem zadowolona z tych plastrów i mogę spokojnie je polecić każdej która ma potrzebę schudnąć bez łykania jakiś tabletek czy mordowania się dietami. Plastry przyklejam tam gdzie mam największe zapasy tłuszczyku bo na tych miejscach mi zależy najbardziej a najtrudniej pozbyć się tego wszystkiego. A przy okazji jeszcze zmniejsza się celulit i to jest fajne. buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartok47
plastry są całkiem efektywne może nie jest to zawrotne tępo ale działają i co najważniejsze nie mają wpływu na układ pokarmowy jak wiele innych środków do odchudzania no i można działać na konkretne partie ciała bo przecież nie każdy ma potrzebę spadać z wagi po całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaj0
Plastry są świetne po czterech tygodniach jest spory spadek wagi ( w granicach rozsądku 6 kg) nie muszę być na diecie a to dużo daję , oczywiście nie obżeram się na noc i piję wodę. Jak ktoś szuka sposobu na poprawienie a właściwie zmniejszenie wagi to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaj0
To idź gryźć gdzie indziej jak jesteś nie zadowolona albo sama zaklej sobie buzię dla bezpieczeństwa osób znajdujących się w twoim bezpośrednim sąsiedztwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co pączusiu, ile już schudłaś od plastrów :P? Kolejne 6kg w tydzień :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmalina3
cześć jakoś bardzo tu nie miło czy chcecie dzielić się swoim zdaniem na temat działania plastrów czy skakać sobie do oczu, mam doświadczenie z tym produktem przy pierwszym opakowaniu plastrów nie byłam zbytnio zadowolona bo miały się nie odklejać a jednak kilka nie trzymało się jak trzeba i efekty marne niż to czego oczekiwałam wydałam kolejne pieniądze na większy pakiet tych plastrów i tym razem wszystko było O.K w sumie 2 miesiące przyklejania po 2 plastry dały zadowalające wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja08
Witam, Osobiście uważam, że plastry eminslim sprawdzają się rewelacyjnie. Byłam do nich trochę negatywnie nastawiona ale moja przyjaciółka mnie przekonała. Kończę właśnie pierwsze opakowanie (przez pewien czas przyklejałam dwa plasterki) i jestem zachwycona efektem. Schudłam 6 kg i jestem już prawie zachwycona wyglądem moich pośladków. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annett8
Ja dzisiaj zaczynam swoją przygodę z plastrami. Muszę przyznać, że jestem bardzo optymistycznie nastawiona. Moja ciocia w ten sposób schudła 8 kg w sześć tygodni. Mam nadzieję, że mi też się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora16
Ja nie wnikam czy zakładał to wzmacniacz czy nie. Mało mnie to interesuje. Wiem za to, że moja siostra używała tych plastrów (chyba nawet przez pewien czas przyklejała dwa) i w niespełna dwa miesiące schudła prawie 10 kg. W tym czasie nie była na żadnej specjalnej diecie i nie przeciążała się ćwiczeniami. Moim zdaniem te plastry działają ale może nie na wszystkich tak samo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moim zdaniem nie działają w ogóle. Oszustwo i wyłudzanie pieniędzy:o stosowałam miesiąc po dwa dziennie, nawet trzy jak się odkleiło:o i nie schudłam ani kg. Czytałam ten artykuł w papierowej wersji:)Swoją drogą fajny sposób reklamy, tak by manipulowany nie miał o tym pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam po dwa plasterki dziennie i schudłam 4 kg w dwa tygodnie. Uważam te plastry za najlepszy ze wszystkich dotychczasowych stosowanych przeze mnie sposobów na zrzucenie kilogramów. Nie odmawiam sobie właściwie niczego, przyklejam i chudnę i baaardzo mi to odpowiada. Wam też tego życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×