Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mazanek

Plastyka brzucha u Zawisza

Polecane posty

Niebawem mam plastyke brzucha u dr zawisza czy ktos poddal sie takiej operacji Prosze o kontakt nie moge rzucic papierosów przed operacja a mialam to zrobic i podpalam ....Please podzielcie sie opiniami i wrazeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam kiedys operacje nosa u dr. zawisza tez mysle nad plastyka brzucha wiec bardzo prosze napisz jak bedzie po wszystkim....jasmin27beauty@gazeta.pl Moge ci dac jedna rade odstaw papierosy ja sama lekko podpalałm i sie do tego nie przyznałam. Teraz wiem,ze to był bład krew jest bardzo rozrzedzona i ciezko wtedy operowac, rany goja sie ciezej a nawet moze dojsc do jakiegos małego zapalenia. Ja tak miałam, przezyłam ciezkie chwile przez własna głupote, dlatego radze skorzystac z mojej rady. Teraz jest juz ok. zostały prawie niewidoczne slady ale ja wiedziałam juz wtedy ,ze tak bedzie poniewaz to była bardziej rekonstrukcja - długo by pisac..... wydawało by sie ,ze to takie niby nic - a jednak fajki moga zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany to mnie zmartwilas operacje mam za tydzien rany juz nie zapale!!!!!!!!!!!! koszt 10 tysiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie prosę o co chodzi w tej plastyce brzucha, czy to może jest odsysanie tłuszczu? Po operacji będzie płaski brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie tylko chodzi o pieniadze ale o efekt tej operacji, który czasem z naszej własnej głupoty moze byc gorszy....a przeciez nie po to sie człowiek decyduje na nia. Ja podpalałam i zrobiła mi sie ropa pod rana ,gorzej sie wszystko goiło a ile nerwów przez to zezarłam. Daj znac jak bedzie po wszystkim....czy wszystko ok i zycze powodzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja to samo własciwie to było max 2 dziennie. odpusc sobie te pare dni i sie nie denerwuj ,bedzie dobrze masz jeszcze tydzien. ja zapaliłam nawet w dzien przed bo nie zdawałam sobie z tego sprawy, pamietam, ze lekarz sie mnie pytał no ale ja twierdziłam, ze nie paliłam. Teraz juz bym tak nie robiła. daj znac czy jestes zadowolona.....jak bedziesz dała rade to wyslij mi zdjecia z operacji rudi_30@o2.pl byłabym wdzieczna. o tamta lekarke pytam bo ma o niebo bardziej przystepne ceny ale nie wiem jak z jakoscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o nadmiar skóry po ciąży? Wybaczcie dopytywanie, ale chcialabym się dowiedzieć coś. Czy ten nadmiar skóry trzeba operować? Nie da się np. ćwiczeniami, dietą lub kremami specjalnymi? czy po takiej operacji można jeszcze zachodzić w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stellka to taka naciagnieta skora po ciazy w moim przypasku chociaz przytylam tylko 7 kg w ciazy ale niestety jestem mala drobna blondynka i skora mi nie wrocila nie kremy cwiczenia nie wielle dadza ... po plastyce brzucha nie zaleca sie zachodzenia w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz9930
Szczerze polecam dr.Rataja z "Prestige Clinic" z Wroclawia. W VIII robilam całkowita plastyke i jestem baaaaaaaaardzo zadowolona. Mam jeden poprzeczny bardzo cienki szew, krorego niewidac w bikini i wyglada to bardzo estetycznie. Widzialam inne i wygladaly okropnie. Pisz na mail podam szczegoły:Danuta xyz9930@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz9930
Szczerze polecam dr.Rataja z "Prestige Clinic" z Wroclawia. W VIII robilam całkowita plastyke i jestem baaaaaaaaardzo zadowolona. Mam jeden poprzeczny bardzo cienki szew, krorego niewidac w bikini i wyglada to bardzo estetycznie. Widzialam inne i wygladaly okropnie. Pisz na mail podam szczegoły:Danuta xyz9930@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzuc fotki do neta
bo może też będę musiała zrobic tą operację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mezatek...witam Cie . Czy naprawde jest tak zle, byłas juz na kotroli, widziałas juz swój brzuszek ? Napisz mi bo strasznie jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam za Ciebie kciuki !!! Badz dobrej mysli i pamietaj efekt oststeczny bedzie za kilka miesiecy wiec sie nie przerazaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam go przelotnie wczoraj ale nie ma na razie na co patrzec 21 ide sciagac szwy ale ciagnie jak diabli chodze podomu ale starsznie mnie kregoslup napieprza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO daj znac jak poszło, strasznie sie niecierpliwie czekajac na jakies info. od Ciebie. Ja mam nadzieje ,ze jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO daj znac jak poszło, strasznie sie niecierpliwie czekajac na jakies info. od Ciebie. Ja mam nadzieje ,ze jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szwy juz sciagniete .... na razie wyglada to tak sobie ale to dopiero ledwo dwa tygodnie chodze juz nawet ok po domu robie cos ale nie wiele i sie oszczedzam ... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonce ja juz nie zapaliłam od tamtego dnia do dziś. No dobra, za ponad 2 lata , a juz prawie trzy zapaliłam moze 3 fajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobra okazja aby dokonac pozytywnych zmian w zyciu !!!! skoro mozna tyle wytrzymac tzn.ze wszystko jest realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tahiti22
witam was za dwa dni mam plastyke brzucha i bardzo sie boje czy wychodzac po 2 dobie dam rade dojechac autem do domu 150 km i no i jescze wejsc po schodach na 4 pietro?! jak myslicie poradze sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tahiti22
mazanek pozrawiam! jestem juz po. no i udało sie dałam rade z tymi schodami,ale kurcze chyba nawet nie przypuszczałam jaka to paskudna operacja- wczesniej miałam 2 cesarki ale plastyka bije je na głowe moim zdaniem. a jak twoje zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×