Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sonika2

PLASTYKA, PODNIESIENIE PIERSI - BLIZNY PO OPERACJI !!! POMÓŻCIE !!!

Polecane posty

KOCHANE KOBIETKI mam jedno pytanie : czy ta blizna pionowa przy zmniejszaniu lub plastyce (bo o plastyka mi po głowie chodzi) to jest bardzo potem widoczna? bardzo zależy mi na szczerych odpowiedziać i dziękuję z góry za nie jakie miałyście odczucia po plastyce? czy bardzo bolało? jak długo się do siebie dochodzi i czy rąk do góry nie można podnosić? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alealealeale
nie jest bardzo widoczna,w kazdym razie wolalam blizny,niz wiszace cycki,troche boli,faktycznie za wysoko rąk sie nie podniesie,ale za to mozesz sie po miesiacu cieszyc ladnymi piersiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alealealeale
dodam jeszcze,ze po trzecim dniu od operacji odkurzalam mieszkanie,wiec nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alealealeale
dodam jeszcze,ze po trzecim dniu od operacji odkurzalam mieszkanie,wiec nie jest zle,dobę spedzilam w klinice,drugi dzien czesciowo przeleżałam,a potem juz górki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alealealeale
70b-wiec nieduże,miałam pelne ale dosyc wiszące,teraz bez kompleksow chodziłam latem bez stanika i załowałam,że tak pozno sie zdecydowałam,po operacji nadal nosze 70 b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja miałam 70 D i bardzo duży nadmiar skóry powiększyłam je wkładką i wokół otoczki plastyka ale efekt jast taki że są pełne okrąglutkie ale nie sterczą tylko trochę leżą na żeberkach; i myśle czy ich nie pociąć tak poważnie ale boje się że i tak klapną bo to ciężar; sama nie wiem co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alealealeale
duzo czytałam w necie o operacjach,zanim sie zdecydowałam co chcę zrobić,były tam opcje podnoszenia przez wypełnianie,ale ja tak nie chciałam,jasne,że nie miałabym nic przeciwko,żeby mieć większe piersi,ale bałam się o przyszłość-trudnosci w badaniu piersi,co się stanie z wkładką za np.10 lat,jak mi skóra jeszcze bardziej obwisnie,a implant zostanie,nie mam pojęcia,czy w przyszłości będzie mnie stać na kolejną operację plast. itp.,więc dlatego tylko podciągnęłam,ale naprawdę piersi były moim wielkim kompleksem skoro piszesz,że masz ładne,okrągłe i tylko trochę leżą,to może po prostu nie ruszaj? nie jestem ekspertem w tej dziedzinie i nie bardzo mogę Ci poradzić,chyba najważniejsze jest,czego naprawdę sama chcesz poza tym przecież powiększają sobie piersi do sporych rozmiarów, a wielki implant jest sporo cięższy od naturalnego gruczołu i jakoś nie myślą,czy im opadnie czy nie,więc chyba nie jest tak źle? wiesz co,może napisz maila do chirurga plastyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam z implantem ale samo w tej klinice co ja robiłm kosztuje 8500 zł ja robiłam chir-plast w katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alealealeale
w styczniu płaciłam 6.500 zł,nie mam pojęcia gdzie najlepiej robią,na forach to głownie wymieniają się doświadczeniami po powiększaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz sliczne75C
po okolo roku blizny sa jasne i czesto prawie niewidoczne ale jesli jestes striptiserka to jednak sie zastanow bo jednak troszczeczke widac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak zostaje przy tych swoich; u mnie jest fajny efekt a przy rozmiarze 70 pod biustem a 92 w biuście to i tak bez biustonosza nie będe chodzić a uniknęłam tego cięcia pionowego; fakt że gdybym się na nie zdecydowała to byłby większy efekt ale teraz są pełne a na takie cięcie zawsze jest jeszcze czas; ale powiem wszystkim że mnie nie bolało i pastyka nie jest tak bolesna jak się wydaje; zdecydowanie bardziej boli powiększanie i dyskomfort na początku z powodu implantu; ale i tak warto !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszulkaxxx
Nie jest, robiłam we Wrocławiu i blizna jest bo ja wiem? 0.3 mm? Potem możesz sobie zrobić laserem i zostaje maleńka jaśniejsza kreska. Nie będzie nic widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaska
Urszulkaxxx, a gdzie robiłaś we Wrocławiu jeżeli można wiedzieć? Takie małe blizny to wydaje mi się, że jest to naprawdę dobry powód by się tam wybrać. A ta poprawka laserem, to drogi interes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prestige Clinic i dr Rataj sa reklamowani na roznych forach w ostatnim czasie. Dziewczyna tylko zmienia nicki i zachwala klinike i doktorka. Nie dajcie sie nabrac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz Rataj zastąpił Osucha i Chęcińskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioleta

Ja mam wyznaczony termin powiększania biustu na 9 maja wraz z podniesieniem biustu. Lekarz wycenił na 21.500 zł. Wybrałam sobie implanty mentor 400 cc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×