Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

plastyka powiek (zdjecie)

Polecane posty

Gość gość

hej, mam powieki podobne do pani na zdjęciu: https://leafmakeup.files.wordpress.com/2012/11/51.jpg wiecie może, który chirurg doprowadzi takie powieki do porządku? może laser? chce pozyć się tych fałdek w wewnetrznych koncikach oczu, a takze pozbyc sie nadmiaru tluszczu z powieki gornej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powieki masz bardzo ladne, takie egzotyczne, natomiast twoje brwi sa nieciekawe, zbyt wydepilowane, szczegolnie zewnetrzna czesc. wyglada to komicznie i nienaturalnie. takich brwi sie dawno nie nosi, nosi sie brwi dosc szerokie o naturalnym luku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież napisała , ze to zdjęcie należy do kogo innego, wiec po co wypowiadasz sie o brwiach innej osoby? Ja miałam podobne powieki do tej pani na zdjęciu i poszłam na operacje i po operaracji mam już w ogóle rażąca asymetrię i jeszcze większe kompleksy. Idź lepiej na laser, bo szkoda zdrowia i nerw na operacje, a tak samo otworzy Ci oczy jak po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laser da rade z tymi fałdkami w kącikach oczu? ja słyszałam, że za laser można zapłacić kilka tys. a efekt może być marny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda. Laser otwiera górna powiekę. Efekty są takie jak po operacji z tym ze nie jest to takie inwazyjne jak operacja. Ja teraz bardzo żałuje, ze poszłam na operacje, a nie na laser, bo moje powieki po operacji wyglądają bardzo zle. Mam tak wielka asymetrię, ze aż sie tego wstydzę. Idź tylko do dobrego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprawda, laser moze tylko sknocic. po prostu wybralas partacza zamiast chirurga. jesli chirurg nie wytnie zbyt duzo skory i tluszczu, efekt bedzie git. problem jest w znalezieniu dobrego chirurga. u kogo mialas operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wprowadzaj jej w błąd. Jeżeli tak twierdzisz to uzasadnij dlaczego. Ja wiem duży na temat operacji powiek i laserów na powieki i napewno laser jest bezpieczniejszy niż operacja. I nawet nie ma o czym tu dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a laser gdzie robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale takie oczy są bardzo ładne, ja bym nic z takimi powiekami nie robiła, zniszczysz swój oryginalny atut tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym odradzal mojej narzeczonej jakikolwiek zabieg, piekne te oczy. w efekcie, brwi sa za bardzo wydepilowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro, ktos zaklada temat o operacji, to chyba logiczne, ze zle sie czuje z takimi oczami, wiec wsadzcie sobie gdzies swoje rady, zeby nic z nimi nie robic moim zdaniem sa ohydne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz znaleźć dobrego lekarza. Rozejrzyj się i poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrine_z_kliniki
Powieki jak najbardziej nadają się do korekcji - plastyki powiek, zwłaszcza, że prawa bardzo opada i zapewne zawęża pole widzenia. Co do usuwania tłuszczu -odradzałabym - za kilka lat będziesz żałować, zwłaszcza jak będzie trzeba za jakieś 10 lat powtórzyć zabieg. U Nas na FB są podobne oczy przed i po zabiegu https://www.facebook.com/biogenica.poznan/photos/pb.160008807416004.-2207520000.1419094634./731375166946029/?type=3&theater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robcie wszystko jak leci i nawet doope mozna przy okazji ostrzyknac laserem:) Najepszy chirurg robi u nas www.biodupa.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sandrine wstawiliscie partactwo na faceboku. babka miala rowne powieki, a wybraliscie jej tluszcz z wewnetrznych kacikach powiek i ma teraz doly. jesli to ma byc wasza wizytowka, bo rozumiem, ze wstawiacie najlepsze zdjecia, to az boje sie myslec jakie partactwa odstawiacie i ich nie prezentujecie......:-o strach sie bac isc do was na jakikolwiek zabieg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobisz jak uważasz. Jednak przemysl decyzje o operacji. Lekarze mówią ze operacja powiek to latwy zabieg, nie wymieniają Wszystkich komplikacji, a raczej partactwa, które sami popełniają. A ja znam kilka osób, które zostały oszpecone przez operacje powiek. Często tez są poprawki. Lepiej wybrać mniejsze zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandrine, operacja usuwania nadmiaru skory i tluszczu z powiek to zabieg chirurgiczny, a twoj szew nie jest chirurgiem plastycznym! No tak, jak tak dalej pojdzie, to fryzjer albo kosmetyczka tez to od biedy moze robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plastykę powiek wykonywałam w Łodzi w Dermed u dr Doroty Żukowskiej. jestem zadowolona z efektu operacji, możesz się tam dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie szef mialo byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba by byc idiota zeby robic takie zabiegi u lukszy. do tego musi byc chirurg plastyk, a luksza jest lekarzem medycyny estetycznej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No lekarze innych specjalizacji nie powinni robić tych operacji. Był taki jeden, który miał specjalizacje z Chirurgi ogólnej i robił plastykę powiek, liposukcje, lasery i wiele innych operacji, ktore partaczyl, ale reklama działała w jego obronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde - musi być chirurg? A mojej mamie robił okulista na NFZ ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W opinii tych Pań pewnie umrze - jak zabiegu nie wykona ich ulubiony chirurg plastyk :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź nie żartuj... teraz się przeraziłam... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o co chodzi z tymi poduszkami tłuszczowymi? W mojej ocenie ta dziewczyna wygląda lepiej. Myślałam, że poduszki to jak niektórzy mają taka grubą skórę i balony....? O co chodzi - czy to zawsze trzeba wycinać czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem chirurg sobie z tym bez problemu poradzi. Miałam podobnie i zdecydowałam się na zabieg plastyki powiek u dr Jędrys. Różnica jest bardzo widoczna. Spojrzenie jest dużo bardziej świeższe a cała twarz wygląda młodziej. Polecam ten zabieg, bo nie trwa długo i ja dość szybko doszłam po nim do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×