Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezorientowana wcale

platki sniadaniowe jakie najlepsze?

Polecane posty

Gość niezorientowana wcale

tyle teraz tych nowosci...jakie polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryska69
wszystkie sa niezdrowe*-najzdroowsze otreby i platki owsiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mi chodzi o smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryska69
a smak to one maj w wiekszosci dobry-ja najbardziej lubie cini minis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smak to rzecz gustu. patrz, zeby nie mialy zadnych sztucznych skladnikow, jak najmniej cukru, a jak najwiecej blonnika. takie bylyby najlepsze dla mnie ;) ale moze ty lubisz inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi o cos slodkiego dla
dzieci bo innych nie zjedza, kiedys takie byly w cukrowej polewie sa jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryska69
moje dzieci lubie kazdy rodzaj platkow-im slodze tym lepsze-a corn fakes najmniej najzdrowsze to one nie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze moim zdaniem są Nestle Fittnes ale bez żadnych dodatków (musli czy tez jakiegos jogurtu). Jest sie po nich pojedzonym, maja dużo ziaren zbóż w sobie i co najważniejsze nie przybywa sie na wadze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eko.
najlepsze płatki śniadaniowe to owsiane najlepsze - w sensie najzdrowsze :p miseczka płatków owsianych to danie bogate w błonnik, zapobiega wielu chorobom, np. hemoroidom. Błonnik pochodzący z owsa odznacza się dodatkowo innymi cennymi właściwościami - zawarte w nim beta-glukany pod wpływem gotowania zmieniają się w gesty kleik chroniący błonę sluzową jelit. 40 % tłuszczu zawartego w płatkach owsianych to to kwas linolowy - przeciwdziałający sklerozie, oraz dolegliwościom sercowym Owies dostarcza dużo krzemu - wspomagającego ukl. kostny i przeciwdziałającego wiotczeniu i starzeniu się skóry otręby owsiane oczyszczają tętnice ze złogów miażdżycowych - znane są przypadki że 3-miesięczna dieta polegająca na spozywaniu 2-3 razy dziennie otrąb owsianych zapobiegła operacji by-pasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasialubikoty
Ja ze swojej strony polecam pyszne płatki śniadaniowe z MorelowegoKota. Można zrobić własną mieszankę lub skorzystać z już zrobionych kompozycji. Są naprawdę prze-py-szne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelikaaaas
Ja też uwielbiam musli MorelowegoKota - moja ulubiona mieszanka - Dla koneserów - czekolada połączona z płatkami chili mmm pyszna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryszkaaa
Bez dwóch zdań najlepsze kompozycje są na MorelowymKocie - z suszonymi owocami, żurawiną, czekoladą, lentilkami i cała masa zdrowych komponentów. Serio dawno nie jadłam tak dobrych musli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulupka
ja lubię zjeść na śniadanie płatki, teraz chcę przetestować pełnoziarniste z Sante , chcę zostać ambasadorem marki Sante i wygrać WelcomePacka z nowymi płątkami, wystarczy tylko zarejestrować się na https://www.santefitnaturalnie.pl i wypełnić ankietę o swoim fit stylu życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×