Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po co faceci utrzymują kontakt ze swoimi byłymi?!

Polecane posty

Gość gość

Jestem w związku, układa się bardzo dobrze, nie mam wątpliwości, że mnie kocha, ale nie umiem chyba ufać stu procentowo po poprzednich doświadczeniach. Wiem, że mój facet spotkał się ze swoją byłą, tak po prostu pogadać co się zmieniło, co słychać... nawet nie miałam nic przeciwko, w końcu powiedział mi o tym, nie ukrywał tego, opowiadał o czym rozmawiali, ona też jest w związku. Wiem, że nie jest on osobą przywiązującą się do wspomnień, ale wiem, że ich rozstanie dość silnie przeżył. Sądziłam, że na tym jednym spotkaniu się zakończy i że pewnie kiedyś jeszcze się spotkają, ale nie tak szybko... Ja wyjechałam i wiem, że spotkał się z nią dwa razy na kawę. Dzisiaj przeczytałam smsa od niej do niego, że "zdarzy jej się czasem płakać z żalu dlaczego to wszystko tak się potoczyło. i że chyba zapomniała te złe wspomnienia." Przeczytałam też jego odpowiedź i szybko ukrócił temat i napisał, że dla niego wspomnienia niewiele znaczą, że skupia się na czymś innym, ale mimo to czuje się zagrożona... i cały czas się zastanawiam po co utrzymuje taki kontakt. Ufam mu, ale jest mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, raczej do przewidzenia jak to się skończy w najlepszym razie wylądują w łóżku ale moim zdaniem szykuje się małe zamieszanie emocjonalne i duuuuże kłopoty współczuję ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego piszesz w liczbie mnogiej, że faceci to tamto? To Twój facet utrzymuje kontakt z ex, nie my wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to po co aby w nadażajacej okazji stuknac swoja byłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołza twoja
bo są walnięci,często była rozwala związek więc radze kategoryczne zabronienie wszelkich kontaktów a jesli nie to niech wyyyypierd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos mi sie kliknelo...Bo lubią swòj harem- kilka bylych, obecna, moze na oku jest nastèpna...Brzmi to cynicznie, ale jesli facet NIE WIDZI, ze Ciè rani i poniza, to daj sobie spokôj. 3maj siè!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo każda znajomość to potencjalne źródło korzyści. Nie tylko znajomość tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nie jest tak źle jak piszecie mój były jest obecnie w związku myślę, że szczęśliwym, chce i utrzymuje ze mna kontakt..to on o niego zabiega nie ja....wie doskonale, że nie ma u mnie szans dlatego myślę, że możliwe jest by były chciał tak po prostu mieć kontakt z byłą dziewczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×