Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

po co kupujecie dzieciom takie drogie buty np lasocki

Polecane posty

Gość gość

Przecież to marna inwestycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie drogie, a dobre. Trafiona inwestycja. Ortopeda i buty ortopedyczne wypadną drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawiść, zazdrość, zamiast starać się mieć więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka wka
Lepiej wydać na dobre buty niż na ortopedę, jak się dziecku stopy wykoślawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka wka
Ty chodzisz w chińskich trampkach zapewne? :P Sobie wygodne, dziecku najlepiej owinąć nogi gazetą, bo taniej... Założę się, że założyciel topiku to mężczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tępe dzidy z nich i tyle, bachor na piedestale w markowych łachach, a matka obcięta na babochłopa zadowolona, że bachor zwraca uwagę zazdrosnych przechodniów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie Pani która lubi się sadzić.Nie stać jej na lepsze i zazdrość ja zżera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda na małe bezrozumne dziecko wydawać tyle forsy. jak podrośnie to owszem ale póki jest małe i nie wie nic poza wołaniem jeść i srać to jest to zwyczajnie bezsensowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje jeszcze nike,adidas,puma i ecco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja kupuje sobie buty z chińskiego ale mojemu małemu skarbusiowi dzieciaczkowi kochanemu kupuje buty z Christiana Louboutina, Jimmy Choo, Manolo Blahnika, Adidasa, Nike czy Pumy bo mój ukochany dziecinek musi mieć najlepsze buty świata mój skarbuniek noworodeczek kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście nienormalne. Kupuję dziecku buty bez względu na markę. Chodzi o to, żeby dbać o stopy mojego malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiesz, dla mnie buty dla ok 150-200zł to nie majątek. Na chińskie, niewyprofilowane badziewie nawet nie patrzę bo interesuje mnie zdrowie mojego dziecka, sama wychowałam się w butach po starszych dzieciach i mam potworne płaskostopie i szereg problemów z tym związanych. Jedne sandałki, jedne zimowe buty, jedne adidask i jedne trampeczki w roku dobrej jakości to nie jest wielki wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj się lepiej po co ludzie bija swoje dzieci,albo dlaczego wola sobie kupić alkohol i papierosy niz dziecku kupić lepsze buciki.Nie lepiek kupić mu bambosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ mnie śmieszą takie tematy, jak Cię autorko nie stać to weź się do pracy! I porównanie chanel do adidasa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej 12 miesięcznej balerinie kupuję tylko i wyłącznie oryginalne buciki Louboutina, nie mogłabym znieść gdyby nie miała odpowiedniego obuwia, to by było straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lasocki to są drogie???? drogie to są ecco, primigi,, bartek. lasocki to takie do biegania na podwórko wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2014-04-29 19:48:35 [zgłoś do usunięcia] gość zapytaj się lepiej po co ludzie bija swoje dzieci,albo dlaczego wola sobie kupić alkohol i papierosy niz dziecku kupić lepsze buciki.Nie lepiek kupić mu bamboszeusmiech.gifa x co cię to obchodzi wścibska pipko? ich dziecko ich sprawa, niech sobie robią z nim co chcą, od klapsa nikt nie umarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno zazdrośnico która próbuje być śmieszna... dobre obuwie jest ważne dla zdrowia dziecka, jeśli dla Ciebie to nic nie znaczy bo dziecko i tak nie kuma to nie mamy o czym rozmawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty uciekaj do monopolowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na podwórko to można dać te gumowe,które na każdym bazarze idzie kupić, tzw ogrodniczki. musiałabym na głowę upaść żeby buty lasockiego dawać na podwórko do niszczenia, jestem z tych, którzy szanują pieniądze, a nie wydają na dzieciaka bez ograniczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś z biedoty a nie z tych co szanują kasę. a bieganie w gumowcach po podwórku to jak za komuny, dzieci tak latały bo nic innego na rynku nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to podobny temat do tego odnośnie wyboru wózka. Jedna kupi za 4 tyś a druga za 300zł. Jedna kupi dziecku buty za 300zł a druga za 30zł. Ja tam na dzieci wydaję pieniądze, bo po to zarabiam, żeby wydawać. Rozumiem, że Tobie żal że nie możesz, ale nie obrażaj tych które są bardziej zaradne w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
, jestem z tych, którzy szanują pieniądze, a nie wydają na dzieciaka bez ograniczeń x ja akurat na dziecko wydaję i lubie wydawać. niecierpię mamusiek które robią sobie dzieci a potem ubierają je w byle co, byle jak i takie durne argumenty bo wyrośnie, bo ubrudzi. dziecku kształtuje się stopa i nawet na podwórku powinno mieć porządne buty. Lasocki to średnia marka, moim zdaniem idealna do biegania na co dzien. Tania więc bez żalu można kupić kolejną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i tania ale szkoda dla małego dzieciaka, dzieciak powinien szanować pieniądze a jak od małego ma wpojone że dostanie wszystko co najlepsze to potem rośnie taki żądny bandzior bez żadnych zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lasocki? To nie sa drogie buty.Cos ci sie pomylilo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na siebie mogę wydać duuużo ale na dziecko nie bo nic nie pojmuje. szkoda wyrzucać pieniądze w błoto, najlepiej z lumpeksu kupić ciuchy i buty, sporo teraz tego jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile kosztują lasocki? Ja kupuje emele ale nie mam porównania cenowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie uwazam, żeby Lasocki był drogą marką, ale za to, że poprosiłam o opinie na ich temat zostałam obrażona ja i moje dziecko, do dziewczyny nie docierają argumenty, że nie chodzi mi o markę, tylko żeby buty było zdrowe dla małych stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla małych gir miało być :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×