Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po co on się mnie pyta o takie rzeczy?

Polecane posty

Gość gość

Spotykam się z facetem w niezobowiązującym związku. A mimo to on zaczął głupie żarty w stylu " taaa wychodzisz na impreze, to napewno będziesz już szukać kogoś innego"niby przy tym się smieje ale to dziwne dla mnie, bo niby dlaczego sie o to pyta skoro jestesmy w luźnym zwiazku? albo się pytał czy " narazie jest moim jedynym kochankiem" to ja powiedziałam ,że tak ,a on " to się cieszę, bo uwielbiam się z tobą kochac" Nie rozumiem facetow, sam podkreslal ,że nie rzuci dla mnie swojej rodziny i takie teksty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może czas z tym skończyć. Bo coś się zaczyna gmatwać. Opowiem Ci historię. Był sobie ptaszek ,co bardzo lubił śpiewać swojej panci, a ona uwielbiała go słuchać. ale kiedy pani nie było ptaszek zapatrzony był w okno. Chciał być wolny i mieć wszystko, ale pancia dbała o niego, a ptaszki za oknem głodne bywały czasem. Pancia którego razu musiała wyjechać, bo była szefową sieci butików i leciała do francji na trzy dni. dała więcej jeść i pić ptaszkowi i pomyślała że będzie mu dobrze samemu, ale już pierwszego dnia ptaszek podjął decyzję, że na chwilę uwolni się i poleci przez okno. Niesty kiedy próbował wyjść z klatki nóżka zaklinowała mu się miedzy drutami klatki i próbując uwolnić się zdechł z wycieńczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiesz, że facet daje ci do zrozumienia, że masz być mu wierna a jednocześnie wbija ci do łba przekonanie, ze on wierny być nie musi i nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×