Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

po czym poznać szpiega. czy szpieg ma zawsze rozbiegane spojrzenie?

Polecane posty

Gość gość
zapytaj Wilczka on wszystko wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milicyjny szpieg zawsze coś udaje, często wystepuje w parach, odgrywa scenki, dużo i niepotrzebnie pieprzy zwłaszcza kiedy jest kobietą i zawsze gubi się kiedy do niego / niej przemówić - udaje wtedy że nie widzi i nie słyszy obiektu swojego przesladowania, albo przeciwnie - dostaje białej gorączki bo go nie nauczyli co ma robić kiedy jego ofiara zwraca się do niego jak do człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozbiegane oczy to ma złodziej a szpieg siedzi cicho w kącie i obcina bacznie co sie w kolo dzieje i ucho nadstawie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarne ubrania zbliżone do policyjnych, sportowe buty, wysportowana sylwetka, szybko biega za swoją ofiarą, czasem udaje jogging, kobiety często wypychaja sobie brzuch (udaja wczesną ciążę), żeby uniknąć złorzeczenia. Jak tacy szpicle przychodzą ci do domu to często mają okulary z zamontowanymi kamerkami. Trzeba też patrzeć im caly czas na ręce, bo podpinają pluskwy. Na zewnatrz noszą w uchu aparaty nagłasniające dźwięki ( łatwo zaobserwować). W kościele poznać ich po tym że stoją nieruchomo pod konfesjonałami i widać, że nasłuchują i nagrywają, nigdy też nie przystępują do spowiedzi ani do komunii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznać ich też po wybitnej inteligencji, np. jak masz włosy podobne do jakiegoś przestępcy to ich zdaniem popełniasz te same przestępstwa. Jeśli w filmie / serialu kryminalnym był ktos podobny do ciebie, to mogą cię śledzić latami, z wyżej wymienionego powodu i zgarniają za to kasę. Ta głupota jest niezwykle groźna, bo nie da się z nią dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta jestes podejrzana. Malo piszesz duzo czytasz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeregowy czereśniak
o to ja muszę uważać na żonkę. Też mało mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeklinam wszystkich szpiegów. Absolutnie wszystkich. Życzę wam raka z przerzutami, a do kompletu kobietom - samotności aż do śmierci, jeśli macie rodziny to żeby wam sie rozpadły i żebyście pozostały zupełnie same, a mężczyznom - też samotności i żeby wam już nigdy nie stanęło. Rzucam na was klątwę, a jeśli mnie zabijecie to spełni sie ona tak czy owak - po mojej śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tych co zbierają szczegóły o ludziach do tego całego telewizyjnego g****a, seriali i innych, PRZEKLINAM, niech was spotka to co wymienione w poprzednim poście. Niech wasze zycie będzie odtad samotne, nieszczęśliwe i sparaliżowane chorobami. I żebyście nigdy nie mieli żadnej prywatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadeusz5

Szpiegiem może zostać każdy jeżeli ma się odpowiednie urządzenia szpiegujące, ja mam ze spyshop i nie żałuje - dowiaduje się prawdy wtedy kiedy chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapot

Ja sie w takich sytuacjach zwróciłabym do ekspertów ze sklepu spyshop - bardzo profesjonalny i pomocny w takich kwestiach sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×