Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Verdis

po ilu latach wpadłyście przez "stosunek przerywany"?

Polecane posty

Gość Verdis

ja stosuje go już prawie 3 rok i nic. Czasem sie boje że jestem bezpłodna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaftanik niebieski
moze naprawde nie mozesz miec dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhhh
mnie najbardziej zatanawia jaką wy macie przyjemność z takiego seksu już nie wspomne o orgaźmie pewnie nawet nigdy go nie miałyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verdis
masakra, martwie sie a ty oluśka robiłaś jakieś badania itd czy po prostu samo tak wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 maja 2012
Boisz się że jesteś bezpłodna ? Czegoś tu nie rozumiem. Od stosunków przerywanych nie zachodzi się w ciążę, choć się zdarza. Jak chce mnieć dziecko to uprawiajcie normalny sex, a nie jakieś przerywane, wtedy sie okaże czy jesteś bezpłodna czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaarwena
oj juz prawie 4 :D ja tam sie nie boje bezplodnosci nie robi mi to na razie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzkiii
Po pierwszym razie bez gumki, stosunek przerywany. Ale akurat owulacja wypadla. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 4 lata z mężem
na przerywanym i puki co ciąży nie ma.O swoją płodność się nie martwię bo mam w domu już 4-latka zrobionego bardzo szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 2 latach. tez tak myslalam, ze jestem bezplodna, pozniej przestalam o tym myslec i nagle ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga.w
8 lat I nie wpadlismy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze zycie
Wcale,ciaza planowana a druga wpadka z zabezpieczeniem hormonalnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu9898
a co to jest za atrakcja taki stosunek przerywany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no taka, ze przynajmniej po stosunku przerywanym nie wypływa z ciebie sperma faceta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gt
stosunek przerywany 3 lata pozniej decyzja na dziecko i "utrafilismy" synka za pierwszym razem, teraz znów przerywany i ciazy nie maa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu9898
ten ze spermą - żaden argument jak wygląda taki stosunek przerywany? full kontrola i - uwaga uwaga - wyjmuj? dla mnie słabe jakoś sobie nie wyobrażam oczywiście z ciekawości pytam, bo każdy robi co mu pasuje - wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejajanoniemoge
z moim ex przez 4 lata na przerywańca i nigdy nie zaszłam, potem z drugim partnerem - pierwszy wspolny przerywany sex i ciaza! Tak wiec nie ma reguly. Nie jest to napewno metoda antykoncepji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam miodzikkkk
do tych co się dziwią, że co to za atrakcja stosunek przerywany, ja np. nie wyobrażam sobie jak mnie spermą zalewa, to coś ohydnego, wstaję z łózka a tu po nogach cieknie mi sperma, a fu, w życiu nie pozwolę na to, my stosujemy już 25 lat i nie ma żadnej wpadki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znasz się regerget
ja nie cierpię stosunków, podczas których mąż kończy we mnie. Sperma paskudna jest, kleista i w ogóle, dlaczego niby mam być tym zalewana. A orgazmy miewam owszem, nawet kilkukrotnie podczas jednego stosunku, a czasem w ogóle, ale co to za argument, że stosunek przerywany mialby mi przeszkadzać w osiąganiu orgazmów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusiaMusia
po 1,5 roku:) teraz wyczekujemy na dzidzie, tzn wyczekuję.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie wy dziwne jesteście
sperma spływająca po nogach? wystarczy sie dobrze umyć po sexie i włożyć wkładkę w gacie i wszzytko pod kontrolą:/ a sex przerywany to żadna atrakcja dla kobiety- bez orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytyty
Nie wpadłam nigdy dotąd. Po dwóch latach przerywanego spróbowaliśmy zapłodnienia i udało się po... pierwszym i jedynym pełnym stosunku. Teraz znów zabezpieczmy się przerywanym, już pełne trzy lata i bez wpadki. (Też zdarzało mi się zastanawiać czy ta niezawodność to nie dlatego że jestem bezpłodna. :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytyty
Jaką ja mam przyjemność? Większą niż ze stosunków przy zażywaniu pigułek antykoncepcyjnych. Miałam ich po dziurki w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie tylko wtrace
ja lubie dochodzic razem z moim mezem:) Podczas przerywanego to niemozliwe choc nie powiem rzadko sie zdarza by partnerzy razem doszli. Obrzydzenia sperma tez nie rozumiem:D To gdzie oni koncza? W reke?:D Jak bylam mloda i glupia to tez stosowalam stosunek przerywane, obecnie zadna to frajda dla mnie ani dla meza. P.S. Sperma nie wycieka po nogach:D No chyba, ze ma sie brzydko mowic wiadro i jak sie wstanie to leci ciurkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytyty
A przy czym masz frajdę? Bo ja przy tabsach nie, przy globulkach nie, przy prezerwatywie nie a spirala to już mnie przeraża. Zawsze jest jakieś ale. Cieszę się więc że przerywany u nas się sprawdza choć fakt że chciałabym tak do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samo wyszło:) Teraz lezy kolo mnie Moj Misio:) Ale nie masz co sie martwic w sumie to stosunek przerywany wiec nie koniecznie musisz zajsc w ciaze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie tylko wtrace
ja polecam wazektomie w takim przypadku. Tabletek brac nie moge, w gumce to wiadomo:P Wiec zdecydowalismy z mezem po pierwszym dziecku by poddal sie wazektomi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co sie bawic w wyskakiwanego skoro mozna stosowac metode objawowo-termiczna. Tania i nierunujaca zdrowia jak tabsy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my 2 lata stosunek przerywany
po 2 latach zaszlam w ciaze ale była zaplanowana, udało się za pierwszym razem, tak wiec niekoniecznie musisz byc bezplodna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×