Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po jakim czasie od urodzenia wasze ciało wróciło do dawnego wyglądu

Polecane posty

Gość gość

Mam 20 lat, od dwóch miesięcy jestem szczęśliwą mamusią. Przed ciążą byłam chuda. 165cm, waga 45-47 kg max. Miała chude szczupłe nogi, jędrny tyłek i płaski lekko umięśniony brzuszek. Teraz mam mega boczki, duże uda i bańkę na brzuchu do tego pełno czerwonych rozstępów na nogach, boczkach, brzuchu i pośladkach smutas.gif Boję się że już tak zostanie i nigdy nie będę wyglądać jak wcześniej. Polecacie jakąś dietę czy coś czy ciało po jakimś czasie wróci do dawnej sylwetki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile w ciąży przytyłaś? przed ciążą miałaś niedowagę może po masz wagę normalną do wzrostu i wieku...ale przez ta niedowage przed ciaza po prostu widzisz siebie jako grubasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro przejmujesz się tak swoim wyglądem to znaczy że nie jestes szczęśliwa mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie słuchaj takich bzdur jak powyższe. Miłość do dziecka i radość z macierzyństwa nie mają nic wspólnego z tym, że nadal chcemy wyglądać i czuć się dobrze. To oczywiste. Choć są i baby, które zapuszczają się po urodzeniu dziecka. Ja po urodzeniu wyczekanego synka ani na dzień nie przestałam dbać o siebie (jeszcze w szpitalu malowałam paznokcie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ma rację ktoś kto napisał, ze przed ciążą miałaś niedowagę. Przy twoim wzroście prawidłowa waga zaczyna się od 50, no kochana "lata lecą', urodziłaś dziecko, ciało się zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok. Ale ćwiczę intensywnie i zdrowo się odżywiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wogole nie musialam wracac do ciala z przed ciazy bo tylko w "brzuchu" przytylam a jak urodzilam to mialam dolek w brzuchu.(mialam 19 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tak nie wyglada kazde malzenstwo. Ja z zona duzo rozmawiamy,smiejemy sie i wyglupiamy. Fakt,ze do sprzatania tez nie jestem zbyt chetny ale czasem sie zmusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miesiąc i bylam normalna. jestem mama 2 dzieci, mam plasciutki brzuszek ale to chyba genetycznie tak mam. moje siostry tez tak maja.zostaly mi jednak rozstępy na piersiach . zadnych poczkow , czy podwojnego tylka :)nie mogę sobie nic zarzucuc ale może dlatego ze w pierwszej ciąży prztylam 9 kg a w drugiej 6 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam 18 lat jak urodziłam. 160 cm i 40 kg wagi max. Przytyłam 26 kg w ciąży. Rozstępów na brzuchu i nogach nie widać bo są blade, ale ja mam je gdzieś i chodze w spodenkach krótkich, na plaży w bikini. Niestety nie wróciłam do rozmiaru 34 został 36. Nogi zostały pulchne, ale takie normalne nie patyki. Fakt, faktem dobrze mi z tą wagą 48 kg. Zawsze wcześniej marzyłam aby było CHOCIAŻ 45 bo jestem anemiczką i ciężko było mi przytyć, a tak chociaż zdrowo wyglądam. A do tej wagi dobiłam jakieś pół roku po porodzie, bez ćwiczeń bo mi nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1,5 po porodzie wróciłam do wagi sprzed ciąży z tą różnicą, że ciało już nie to:( tu zwisa, tam zwisa ech... jestem po cesarce więc nie mogłam ćwiczyć brzucha teraz trochę odstaje. Mam zamiar wziąć się za ćwiczenia ale jak do tej pory nie udało mi się... nie tracę jednak nadziei, że w końcu mi się uda ujędrnić ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB2dk89
Jak się w ciąży żre bez opamiętania, to tak potem jest. Kto to widział 15,20,30 kg przytyć w ciąży. To jest chore i ciało potem też jest chore. Ja w ciązy przytyłam 5kg. Już jestem długa matką bo 7 lat, ale nawet teraz jako stara baba 33letnia, wyglądam 100 razy lepiej niż większość młodych "mamusiek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak się w ciąży żre bez opamiętania, to tak potem jest. Kto to widział 15,20,30 kg przytyć w ciąży. To jest chore i ciało potem też jest chore. Ja w ciązy przytyłam 5kg. Już jestem długa matką bo 7 lat, ale nawet teraz jako stara baba 33letnia, wyglądam 100 razy lepiej niż większość młodych "mamusiek" " I przy okazji jestes glupsza niz mozna to sobie wyobrazic. Ja przytylam 28 kg, nie, nie zarlam bez opamietania. W szpitalu zgubilam 18kg - dziecko i woda. Potem zwolnilam. Syn ma 5 miesiecy zostalo mi 4 kg do wagi z przed ciazy. Nie mam rozstepow, zwisow i fald. Nie zwiotczalam. Ale zmienilam radykalnie podejscie do jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przytyłam 15 kg w ciąży, od razu po urodzeniu miałam płaski brzuch i wychudlam momentalnie do wagi sprzed ciąży, niestety karmienie wzmaga u mnie apetyt i przez to znowu przytyłam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwszej ciąży (miałam 27 lat) 2 tygodnie po nie było śladu po ciąży... Po drugiej ciąży (31 lat) jestem prawie 2 miesiące po i zostało jakieś 4 kilo a do tego brzuch już nie ten sam... Cos czuje ze tym razem czeka mnie troche ćwiczeń ale i tak nie wrócę do tego co było... Po prostu lata nie te i organizm już się tak nie regeneruje... A w obydwu ciążach przytyłam około 13 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem takiego podejścia !!! Nie które matki troszke przesadzaja z tymi ocenami !!! Mam 2 dzieci i w każdej ciąży przytylam 20 kilo i poradzilam sobie mimo że mialam cesarki Ale nie oceniam innych tak krytycznie bo rozumiem że rola matki pochlania nas calkowicie nie kiedy faktycznie nasze potrzeby schodzą na bok bo najwazniejsze jast dziecko :-) Moim zdaniem najważniejszy jest charakter a potaem wygląd:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powrót do formy faktycznie jest indywidualną sprawą... ja przytyłam 13kg a teraz mam 18kg mniej a jestem dwa miesiące po porodzie nogi i buźka schudła ale jak ja to mówię moja kangurza torba została razem z mnustwem czerwonych okropnie wyglądających rozstępów jednak jak patrze na moje maleństwo to przestaje myśleć o tym co jest we mnie złego i skupiam się na tym żeby być dobrą mamą w dobrym humorze by przekazywać dziecku jak naj więcej dobrych emocji... myślę że zawdzięczam to mojemu mężowi który akceptuje mój wygląd i nadal sprawia mi komplementy tak jak robił to 7lat temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnna1213
przed ciąża ważyłam 52-54kg przy wzroście 170cm. W ciązy przytyłam 16kg, tyłam bardzo równomiernie. Jak wychodziłam ze szpitala to nie było po mnie widać, że urodziłam. Miałam tylko lekko wystający brzuszek (a zawsze miałam idealnie płaski). Pozostałe kg tak mi się rozłożyły, że w końcu zaczęłam wyglądać kobieco:) Po 6mieś ważę ok 60kg i w końcu mam idealną figurę. Nie mam ani jednego rozstępu, a ciało mam jędrne, brzuch płaski. Jestem sportowcem i zaraz po zakończeniu połogu zaczęłam ćwiczyć i9 kręcić hula hop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy wzroście 162 ważyłam przed ciażą ok 52 kg, w ciaży , przybrałam 15 kg. Po ciaży połowa zleciała, tylko brzuch miałam klika tygodni jak w 20 tygodniu ciaży. ale karmiłam córcię dwa lata, jak miała około roku wróciłam do pracy i potem znowu wychudłam do 50 kg. A nawet mi się trochę ciałka podobało, tak 56 kg, oby przy płaskim brzuchu, bo lepiej ubrania leżą. Nie mam rozstępów, piersi po długim karmieniu był nierówne, bo wolała jedną z nich, ale jej zdrowie było ważniejsze. Piersi doszły do siebie jak odstawiłam małą i są jędrne, symetryczne i seksi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam chyba podobne gabaryty do pierwszej mamy - 160 cm ok. 48 kg. W ciazy bylam 2 razy, rok po roku - prawie dokladnie rok pomiedzy dziecmi. Tak wiec trudno mowic o powrocie do wagi po pierwszym dziecku. No i bylam juz po 30. W ciazach przytylam ok. 12-14 kg, ale to chyba normalne, bo mialam tylko wielki brzuch, a reszta bez zmian. A dzieci byly pelnowymiarowe. Za kazdym razem po 2 miesiacach wracalam do starej wagi. Po drugiej ciazy bylo gorzej, bo spadlam do 44 kg. 3 lata sie meczylam, zeby wrocic do normalnej wagi. Ale moge powiedziec, ze wrocilam do swoich ksztaltow dopiero po 3 latach, kiedy skora na brzuchu calkiem sie sciagnela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Po trzech miesiącach wąż na nowo 50 kg w ciąży przybyło mi 20 Mam 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak się w ciąży żre bez opamiętania, to tak potem jest. Kto to widział 15,20,30 kg przytyć w ciąży. To jest chore i ciało potem też jest chore. Ja w ciązy przytyłam 5kg." No tak bo jak ty przytyłaś 5 kg to wszystkie kobiety na świecie powinny tyle przytyć :) glupia jesteś jak but...a nawet 2 buty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alijka
nie wróciło,jest gorzej niz po ciazy..a przytylam tylko 10 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lepiej wyglądam po ciąży niż przed. Z każdym miesiącem po urodzeniu wyglądałam coraz lepiej. Przed ciążą wazyłam 75 kg, pod koniec ciąży 93. Teraz ważę 65. Zero rozstępów. Myślę, że waga mi tak spadła dzięki naturalnemu karmieniu. A na brzuszek polecam pas/majtki wyszczuplające (po jakimś czasie pomoże).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a CO da sie zrobic z rozcagnieta skora na brzuchu? jedynie operacja?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy już nie wróciło, niestety. Przed ciążą, ważyłam 43 kg, 170 cm (tylko nie mówcie że to niedowaga, bo lekarze wcale tak nie uważają, piękne ciało). Teraz, 3 lata po porodzie, ważę 72 kg, seksu nie mam praktycznie od samego porodu, mąż (ani nikt inny) mnie nie chce, czuje się przydka :( Do tego staciłam pracę, przez wagę nie moge wykonywac swój zawód. A do tego nie mogę ubrać bikini, bo mam całe ciało w paskach, cycki mi tak wiszą tak, że prawie w rurki je zwijam do stanika. Jedyne wyjście - to operacja..... a mogłam wziąść suragatkę. Głupia jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Przed ciążą, ważyłam 43 kg, 170 cm (tylko nie mówcie że to niedowaga, bo lekarze wcale tak nie uważają, piękne ciało)' moja siostra ze wzrostem 171 i waga 43 kg trafila do szpitala...anoreksja...wiec nie pieprz glupstw ze to normalna waga i co jest pieknego w samych kosciach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przed ciążą ważyłam 165/58kg po miesiącu od porodu tyle samo (przytyłam w ciąży 12kg)-ale waga to nie wszystko, miałam baaardzo duże piersi miseczka G już nie sa tak jędrne ale dalej są ładne i D :) rozstępów nie mam ale brzuch też nie jest ten sam-najlepiej wracałam do formy karmiąc piersią-ale skończyłam po 5 miesiącach bo musiałam przyjmowac i dalej przyjmuje silne leki na tarczyce...jestem 9 miesięcy po porodzie i dalej coś tam mi się nie podoba ale wyglądam w miarę ok:) grunt to o siebie dbac nie tylko ciało-ładne ubrani makijaż, od razu sie lepiej czujesz i inaczej cie postrzegają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zanim zaczne myslec o ciazy to musze schudnac z 52kg na 44-45kg(mam 160cm wzrostu) bo nie chce byc hipopotamem a mam w genach to ze u mnie z kazdej chudej, wrecz anorekcyjnej babki robil sie wieloryb po ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×