Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośća

Po jakim czasie zaczelyscie współżyć po cc?

Polecane posty

Gość gośća

Bo słyszałam różne opinie. Taka najpopularniejsza to, że trzeba odczekać min 6 tyg jak przy porodzie naturalnym, ale wypowiadają się też kobiety, które zaczęły już 3,4 tyg po. Jak to było u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczekalam czas pologu. Do stosunku doszlo.w 7 tygodniu po operacji. Nie wyobrazam sobie wcxesniej ze wzglegu na bol temu towarzyszacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczelam wspolzyc po pologu. Nie bez powodu polog trwa 6 tygodni. Mnie nic nie bolalo, bylo tak samo jak przed porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie doczekałam końca połogu. Tak po 3-4 tygodniach zaszaleliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my 3,5 tygodnia ale nic nie mialam, ani plamki już. Rodziłam częśc sn i częśc cc ale rozwarcie było tylko 4cm wiec mysle że się pozamykalo wszystko przez te 3,5 tygodnia.Kochaliśmy się w prezerwatywie na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 8 tyg,wtedy skonczyl mi sie polog. Z medycznego punktu widzenia to min 6 tyg,chodzi o odbudowanie czopa i flory,jak ktos napisal"by sie wszystko pozamykalo". Bez wzgledu na rodzajporodu i tak czop odchodzi,odchodza odchody poporodowe i ten czss jest taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 6 tygodniach - zgodnie z zaleceniem lekarza. Połóg to połóg - bez względu na rodzaj porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic dziwnego, ze was mężowie zdradzają. Ja mężowi dałem od razu po powrocie ze szpitala, w pierwszą noc. Taki był spragniony i wyposzczony, ze nie patrzył na nic tylko na nie wlazł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to zdradzil cie w czasie tej strasznie dlugiej przerwy na szpital; to samo jesli wyjedzie do pracy a nawet na zapas; lepiej sie badaj okresowo bo kto wie czym cie zarazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 tygodni. Chciałam wcześniej, ale mąż nie pozwolił i czekał, aż lekarz potwierdzi, że możemy. Służbista :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća
dzięki za wypowiedzi dziewczyny :) czyli tak jak myślałam, większość zaczęła po 6 tygodniach jak skończy się połóg, też mi się wydaje, że lepiej poczekać na wizytę u lekarza, jak potwierdzi, że wszystko ok to można szaleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×