Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izogirl

po kuracji Izotekiem

Polecane posty

Gość izogirl

Witam, Czy są osoby na tym forum po kuracji izotekiem? Mam 21 lat, kuracje zaczęłam rok temu, trwała ona 8 msc, od 4 msc nie biorę już niczego. Miałam dawkę 30 mg. Po kuracji wszystko było ok, czasem jedna krostka wyskoczyła, ale taka, że nawet nie bylo w niej ropy, więc szybciutko znikała. Jednak w ostatnim czasie wyskoczyło mi parę krostek na nosie i policzkach, na razie nie wygląda to źle, ale boję się, że będzie nawrót. Są jakieś kremy, które mi polecacie? Ja przez całą terapię i teraz na twarz stosuję wyłącznie zwykły krem nivea nawilżający i czasem myję twarz physiogelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki i zabiegi z kwasem laktobionowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izogirl
z tego co wiem, po kuracji takim lekiem przez pół roku nie można przechodzić przez zabiegi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie kwas laktobionowy jest wtedy wskazany. Równiez wszelkie zabiegi intenywnie nawilzające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu znajdziesz listę gabinetów, gdzie mozesz wykonac zabiegi z kwasem laktobionowym: www.arkana.pl/gdzie-kupic/partnerzy-gabinety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładny opis działania tego kwasu. Wypowiada się pani dr, że można go stosować po leczeniu retinoidami www.arkana.pl/informacje-prasowe/kwas-laktobionowy-kwas-dla-cery-wrazliwej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×