Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Po raz kolejny stanowczo sprzeciwiam sie przekręcaniu nazwiska Varga Vikernesa

Polecane posty

Wiem, ze wam, plebsowi ten wybitny norweg jest postacią nieznaną, ale jeśli jeszcze raz ktoś jakoś idiotycznie przekręci jego nazwisko - np "virkenes", "vickers" vikinterest" (wszystko to autentyki, plebs tworze takie wariacje na temat tego nazwiska), to niech sie spodziewa gniewu białych bogów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynicfm
Wielki to jest john frusciante albo jan pawel ii a nie jakis zjeb co pali koscioly. Sama jestes plebs bo sie jarasz jakims downem xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Wark to jakiś aktor z seriali ? Pierwszy raz o gostku słyszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sama jestes plebs bo sie jarasz jakims downem " Wiesz, ze właśnie nazywasz inteligentnego faceta, który stworzył własną filozofie i jest jedną z czołowych postaci europejskiego neopoganstwa, któremu nie dorastasz wiedzą historyczną i ogólną do pięt, ułomem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A burzum jakie ma dobre utwory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakos o gosciu nie slyszalem i chyba nie chce slyszec, a jego morde znam tylko z memow. Jakis smiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia921992
Weź dziecko przestań zawracać ludziom doopy tym świrem. 99% ludzi tutaj ma go serdecznie gdzieś i nikogo nie obchodzi jak się pisze nazwisko tego degenerata! Najlepiej znajdź sobie jakichś normalniejszych idoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w*********j i przestan promowac jakiegos psychicznie chorego typa glupia pezdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Weź dziecko przestań zawracać ludziom doopy tym świrem. 99% ludzi tutaj ma go serdecznie gdzieś i nikogo nie obchodzi jak się pisze nazwisko tego degenerata! Najlepiej znajdź sobie jakichś normalniejszych idoli." 1.Nie jestem dziecko, no chyba ze masz 40 lat, dlatego osoby w moim wieku to dla ciebie dzieci. 2.dlaczego nazywasz go degeneratem? To człowiek idei, inny, niż klony z których składają sie dekadenckie społeczeństwa zachodu 🖐️ 3.nie mam idoli, ale jeśli miałabym miec, to wolałabym Varga Vikernesa, niż tych waszych celebrytów z tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia921992
1. Jestem od Ciebie dwa lata starsza, z tym, że tu nie chodzi o wiek a o zachowanie. 2. Idei? A jaka jest ta jego "idea"? Zrobił coś dobrego dla świata? 3. Zwrot "waszych celebrytów z tv" to możesz sobie kierować do kogoś innego, moimi idolami takowi nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, ze właśnie nazywasz inteligentnego faceta, który stworzył własną filozofie i jest jedną z czołowych postaci europejskiego neopoganstwa, któremu nie dorastasz wiedzą historyczną i ogólną do pięt, ułomem? xxxx Własną filozofię to może sobie każdy półgłówek stworzyć. Czołowa postać? A co on jakiś główny neopogański kapłan? A no tak, podpalając kościoły złożył hołd żywiołom. Weź mu obciągnij, może ci ulży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Idei? A jaka jest ta jego "idea"? Zrobił coś dobrego dla świata?" myślisz ze można streścić w kilku zdaniach cała jego filozofie? :D zrobił coś dobrego, na pewno rozpropagował black metal i neopogaństwo, nauczył pewnie też wielu ludzi niezależnego myslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czołowa postać?" Jedna z czołowych postaci "Własną filozofię to może sobie każdy półgłówek stworzyć" No to stwórz własną w miare orginalną filozofie, skoro to takie proste, chociaż podejżewam, ze nie masz do tego warsztatu intelektualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nic wybitnego nie zrobił i nikt by o nim nie słyszał gdyby nie był pajacem podpalającym kościoły i który zadźgał znajomego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zeby nie było, nie wyznaje jego filozofii, co chyba można sie domyśleć czytając moją stopkę, ale denerwuje mnie sytuacja gdy miałki intelektualnie plebs, wyznający sztampowe poglady, atakuje kogoś innego za samodzielne myślenie, i obranie "własnej drogi", mimo iż na ogół nie dorasta takim ludziom do pięt, bo jest tylko tłem dla ludzi wielkich, plebs to statyści w teatrze życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupia jestes jak but. Ty jestes plebs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tylko nic wybitnego nie zrobił i nikt by o nim nie słyszał" Oczywiście, bez niego black metal wygladałby dokładnie tak samo, i ludzi zainspirowanych norweskim pogaństwem byłoby tyle samo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, bo to nie on, a facet którego zabił tak naprawdę stworzył black metal. On się tylko bujał koło niego. Kolejna gwiazda z serii "zabiłem siebie/kogoś i teraz mam fanów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może zarówno on jak i "facet którego zabil"(Euronymus)? Mam wrażenie że nie przepadasz za nim, ze wzgledu na to, że robił brzydkie rzeczy, a wiesz że Euronymus też był chorym sku/rwie/lem? Przypomnij sobie akcje z okładką bootlega, na które zamieścił zdjęcie Deada po samobójstwie, tak robią bardzo zrównoważeni ludzie :D nie mówiąc o tym, że był komunistą, bo uważał że Stalin był fajny bo był zły i zabił dużo ludzi, pogratulować głębii i mądrości płynacych z jego pogladów, nie to co ten głupek Varg :D Vikernes opowiadał ponadto o Euronymusie, że ten planował zabójstwo przez otrucie jakiegoś innego muzyka metalowego, a potem też samego Varga, którego chciał brutalnie zamordować, dlatego ten zabił go w obronie własnej. Wybacz wole już Varga od Euro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Euronymus był walnięty, a Dead wcale nie mniej, ale to inni stworzyli scenę black metalu. O Vargu nikt nigdy by nie słyszał gdyby nie to morderstwo. Nie bronię żadnego, z charakteru byli siebie warci, ale Varg zrobił karierę na morderstwie. Chociaż Twoja fascynacja nim mnie nie dziwi- wszystkie kinder metalki jarają się vargiem, chociaż zwykły d**ek i średnio uzdolniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz już wiadomo, dlaczego Kasia ma we łbie sieczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stalin był spoko, weź się od niego odczep Kasiu. Wszystkich metali zesłałby do łagru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Kasiaszatanistka1994 dziś Inteligentni to są Fenriz i Nocturno Culto. ;) Może dlatego potrafią nagrywać nadal świetne płyty. Varg jest po prostu sentymentalny i ,,wrażliwy''. ;) Na tyle, że nie mógł się obejść bez niepotrzebnego brzdąkania na syntezatorach w więzieniu. ;) Nie wiem czy go tam przypadkiem porządnie nie w******yli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyny ,,true'' BM to Darkthrone i tyle w temacie. No może jeszcze Viking Crown. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto to ten Vik Vargens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×