Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pocałunek z dziewczyną

Polecane posty

Gość gość

moja nowa dziewczyna dziwnie się całuje, tak jakby muska ustami i lekko wysuwa język i tyle. Moja była robiła to zupełnie inaczej, bo robiliśmy to bardzo głęboko. zastanawiam się która z nich była bardziej oryginalna bo tak naprawdę całowałem się tylko z dwoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli jestes z nia na poważne i odkresliles gruba kreska swoją przeszłość, to przestań porównywać te dwie kobiety. Każdy jest inny, jedna robi to lepiej, inna gorzej. Nie ma po co porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli mam rozumieć że ta robi to gorzej? tak wynika z tej odpowiedzi.Nie potrafię się od tamtej byłej uwolnić. Mimo że to było pół roku temu a blismy razem 3 miesiące to ja w niej widzę ideal mimo że nie była najpiękniejsza, najmądrzejsza i ogólnie miała borderline. Nie rozumiem sam siebie. Poszedłem z nową do lokalu w którym byłem rok temu z byłą i łzy zaczęły mi leciec do oczu. Wróciły wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakończ z ta Twoja obecna kobieta. Nie psuj jej życia, nie marnuj czasu ani nie zawracaj jej w głowie. Po co z nia jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez ja zostaw. Moze i uleczysz rany jej kosztem, moze i nie, ale nie patrz na siebie tylko na nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×