Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość_pytający

Podejrzenie o Kandydozę

Polecane posty

Gość gość_pytający

Witam chciałabym się prowadzić kogoś kto może przeszedł lub przechodzi przez to co ja, mam problemy z jelitami różne problemy gastryczne a to dlatego że podczas zażywania antybiotyku około 1,5 miesiąca nie stosowałam żadnych probiotyków :( i teraz same problemy ....jak odbudować florę jelit co na pasożyty ? lekarz stwierdził jelito drażliwe ale wcześniej nic mi nie dolegało, proszę o jakieś rady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest strasznie uporczywe świństwo i może się ciągnąć latami. Poza właściwą dietą spróbuj kuracji kroplami Citrosept, 3 miesiące trzeba stosować w różnych dawkach, gdzieś na necie jest rozpiska na tygodnie jak to brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyleczylem Kandydoze nystatyna 250 pigulek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
unikać cukru, owoców, pieczywa jeść kiszona kapustę, ogórki, naturalne jogurty, kefiry gejfruty, wyciąg z pestek grejfruta, krople propolisowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wodą utlenioną ponoć można wyleczyć grzybicę, w wątku o wodzie utlenionej można poczytać jak ją brać, generalnie kilka kropel na szklankę wody na pusty żoładek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz stwierdzil jelito drazliwe i nic wiecej ci nie poradzil? mysle ze powinienes udac sie do kogos kompetentnego kto powie ci jakie leki stosowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula8
nie wiem czy tak rozległą poradę jaką potrzebujesz znajdziesz na forum.Zaczęłam bym jednak na Twoim miejscu/o ile tego jeszcze zrobiłaś badanie kału w kierunku pasożytów,grzybów i lamblii/.Moja córka brała też ponad miesiąc antybiotyk i taki dostała zestaw badań.Potwierdziła się grzybica.Miała dietę przeciwgrzybiczą-nie sposób jej tu streścić-probiotyki/provag przez cały okres leczenia/ oraz Nystatynę.Po jakimś czasie powtórne badanie. Co do jelita drażliwego to głównie terapeutyczne działanie ma bardzo ścisła dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×