Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trafficddd

podgladanie w przymierzalni

Polecane posty

Gość trafficddd

Czy lubicie podglądać w sklepowych przymierzalniach? Wiele razy zdarzyło mi się trafić naniedosuniętą kotare ale wczorajsza wizyta w galerii przeszła moje oczekiwania:) w sklepie niebylo zbyt wiele osób. Jedna dziewczyna 16-17lat wzięła kilka rzeczy do przymiarki ale nie dosunęła kotary na ok. 20%. Miło było pooglądać ładną choć mieć bladą pupęw skąpych stringach czy skromne ale jędrne piersi okryte ròžowym stanikiem. 3-4 minutowe szoł skończyło się jednak. Myślę że wiedziała o tym zęba pięknie widać... Chłopak który jej towarzyszył też chyba wiedział. Macie takie przygody? Cz któraś z Was może specjalnie niedosuwa zasłony w przymierzalniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdarzylo moe raz ze szedlem za seksowna brunetka po centrum handlowym wstapila do sklepu wziela kilka rzeczy do przymiezalni ja za nia. wszedlem do przymierzalni naprzeciwko (obie znajdowaly sie przy scianie na ktorej zawieszone bylo lustro) kotara byla zasunieta prawie calkowicie ale jednak to troche ktore zostalo wystarczylo w zupelbosci. zdjela bluzke piekny jedrny spory biuscik wprost idealny cucuszki takie ze tylko w raczki je wziac jednak po chwili zrobilo mi sie naprawde ciano w rozporku jak zaczela rozpinac spodnie zsuwac je powolutku wypinajac w moim kierunku tyleczek w cielistych sytingach ktore podkreslaly sliczny tyleczek zoastalo tylko wziac kutasa w reke i walic konia w odlgosci metra od podgladanej dupeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to są właśnie powody dla których warto towarzyszyć dziewczynie na zakupach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgftttu
Kiedyś w lustrze w przymierzalni super odbijal się widoczek zgrabnej pupci w majteczkach rozowych. Pani miała przeswitujace i wydepilowana. Oj dobrze było widać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćfifo
Oj mi się raz zdarzyło jak jedna dziewczyna mierzyła komplecik dla swojego mena. Przez niedosuniętą kotarę było widać zgrabną pupkę i wydepilowaną niunię w przeźroczystych majteczkach. Pięknie prężyła się przed lustrem ale niestety szybko zauważyła, że ją widzę i poprawiła kotarę..... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłem wczoraj ale nic nie upolowałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trw
Wracając do domu zatrzymałem się w galerii przy dworcu i szczęśliwym trafem jadąc do góry ruchomymi schodami mogłem zajrzeć pod spodniczke jednej malolacie:) fajna miała dupcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gytar
Miałem takie miłe zdarzenie. Na szkoleniu po zajęciach dziewczyny zaprosiły nas do pokoju swojego gadka szmatka itd. Jedna Kasia 24 latka poszła się wkapac i po powróci tak sobie siadla że co jakiś czas ukazywala się jej pięknie wydepilowana myszka nie trwało to długo ale jednak warto było posiedzieć i popatrzeć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćg
Lubię bardzo. Zostawiam czasem niedociagnieta kotare:) gdy widzę że mnie jakiś gość podgląda to poprawię stanik lub majtusie tak aby coś mu pokazać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość19
Też tak mam . Lubię jak ktoś na mnie patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na pewnpo facec***isali a nie kobiety że lubią jak ktos patrzy. Jasię tak ciasno zasuwam i upewniam 10 razy czy nic nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość19
Nie ma nic lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś zauważyłam jak koleś patrzył mi pod mini... Dostał torebką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś na targu przymierzałem spodnie a w drugiej części kobiety przymierzały też spodnie, pomiędzy stało lustro i było wszystko widać. wydaje mi się że musiały o tym wiedzieć a jednak nic z tym nie robiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj będąc w sklepie w lustrze ukazało mi się boicie kobiety poprawiającej biust, która mierzyła stanik. Dzięki jej mamie, która doradzala w zakupach. W koncu przy zmianie na kolejny piersi w pełnej krasie ukazały się w lustrze. Aż miło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj w galerii szukałem ciuchów do przymierzalni weszła kobieta . Nawet ładna . Była z mężem i synkiem . Nie zasunęła kotarki całkiem a do tego synek jeszcze trochę odsunął i patrzył jak mamusia przymierza biustonosze . Piersi niczego sobie . ładne sutki. Każdy przechodząc mógł ją zobaczyć w samych majteczkach. Nawet jak mąż poszedł po coś to w samej bieliżnie skąpej wyszła z przymierzalni wołając męża. Mniam. Druga młoda dziewczyna na oko studentka nie dosunęła kotary dość sporo z 30 cm i ściągnęła bluzkę . Cycuszki w skąpym koronkowym staniczku i tak przymierzała kilka minut rózne ciuszki . Mniam . Na koniec zdjęła swój stanik i przymierzyła inny . Boskie piersi piękne i kształtne sterczące sutki . Ależ zrobiło mi się gorąco. Było na co popatrzeć. Dopiero jak bez staniczka pochyliła się zdejmując szorty ( miała śliczne koronkowe majtusie) zauważyła że kotara niedosunięta niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marzyciele hahaha a co jakby grubsza się zakładała ubranie ? tylko chude mają wzięcie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoja dziewczyne specjalnie odslonilem jak przechodzil jakis gosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przymierzalnia lipa nie ma to jak cibeczki od spodu w przebieralni na basenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś zauważyłam w przymierzalni że jakiś facet mnie podgląda, specjalnie pokazałam mu piczkę i wsadziłam paluszek w otworek, nie się podnieca, a co mi tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie są podglądacze, mnie jak facet podglądał to zdjęłam majteczki i pokazałam mu gołą dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pokazałam jednemu cycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pamietam jak kiedys sie przebieralam w hm delkatnie szparka byla ale spokojnie mozna bylo zobaczyc sie robie. Przebieram sie jestem w samych majteczkach a tam dziecko 7 lat jak nie mniej stoi zamurowany i podglada. Nie widzial ze podejrzalam go w lustrze. Wpecjalnie sciagnelam majteczki i schylilam sie po telefon. Chlopak pewnie mial orgazm zycia potem w domu jak meczyc robaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja starszemu facetowi pokazałam cipkę w przymierzalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie to podnieca, jak widzę że jakiś facet się kręci w pobliżu przymierzalni to wskakuję z byle czym, rozbieram się i pokazuje mu wszystko, kiedyś nawet wypięłam gołą dupę schylając się po tel. na podłogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłam że mnie też to trochę podnieca. Łatwo zorientować się że facet kręci się po sklepie w tym celu. Nie dosuwam całkowicie zasłony i powoli rozbieram się do majtek. Widzę cały czas wlepiony we mnie wzrok w szczelinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fajne uczucie, ja też nie dosuwam kotary do końca, a jak coś tam zobaczę to nawet w majteczkach sobie pogrzebię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćd
Czasem co nie co udało mi się dojrzeć. Lubię takie przygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś dawno temu lata 90te dojeżdżałem do szkoły koleją i u nas w dworcowej toalecie była dziurka z męskiej do damskiej ile ja tam c**ek widziałem to ho ho różnego typu i wieku nawet dużo znajomych kobiet wiedziałem jaką która ma ciqę. Wtedy były jeszcze nie golone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem kobietą i lubię podglądać facetów jak sikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×