Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Podniesienie piersi

podniesienie piersi

Polecane posty

Gość Podniesienie piersi

Witam mam biust 75-80 D. Jednak po porodzie i karmieniu przez 1,5 mies (mialam pozniej problemy io przeszlam na modyf) piersi stracily swoja jedrnoc. Cwiczenia i balsamy za duzo nie pomagaja. Chcialabym sie poddac zabiegowi podniesienia piersi. Czy ktoras z was przechodzila taki zabieg? Jaka klinike polecacie? jaki jest koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
75D i 80D to dwie zupełnie różne miseczki (na inne obwody w biuście i pod), nie można nosić ich zamiennie, więc któryś z tych staników musi być nieodpowiedni. A zły stanik nie podtrzymuje piersi i pieniądze wydane na balsamy czy czas poświęcony na ćwiczenia są zmarnowane. Dlatego proponowałabym zacząć od wymierzenia się i dobrania odpowiedniego rozmiaru biustonosza: zmierz się pod biustem bardzo ściśle i na wydechu (bez powietrza), a w biuście luźno (najpierw bez stanika, a potem w miękkim biustonoszu i podaj większy wynik). Zmiana stanika może pomóc odzyskać jędrność biustu, a na pewno zapobiegnie dalszym zniszczeniom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optycznie
noszenie iustonosza pomoze odzyskac dawna jedrnosc biustu?????? heheheh usmialam sie......ups- optycznie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ja bylam ewa
kiedy biust opadnie,nic mu nie pomoze oprocz chirurga plastyka,przeczytałam gdzieś,że rozciągają się jakieś wiązadła (a może inaczej się to nazywało-nie pamiętam),tak jak np. stara gumka-przestaje być sprężysta i nie da się z nią nic zrobić-biust więc nie ma jak wrócić do poprzedniej formy,podniosłam biust,jestem bardzo zadowolona,płaciłam 6.500 zł,a polecić mi trudno,bo byłam tylko w tej jednej klinice :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawa
Ja mam podobny problem :-( Po drugim dziecku jeszcze nie doszłam do swojej wagi a moje piersi już wyglądają źle. Szukam opini o chirurgach w Poznaniu, ale niekoniecznie. Jak trafi się geniusz gdzie indziej to chętnie do niego pojadę.Tylko gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ja bylam ewa
wiesz Hawa,podniesienie to nie jest jakiś skomplikowany zabieg,ja najpierw znalazłam klinikę najbliżej miejsca zamieszkania,później w necie sprawdziłam,co to za lekarz i czy jest na liście chirurgów plastyków,doświadczenie też było dla mnie ważne no i umówiłam się na konsultacje,a po nich od razu na operację teraz tylko żałuję,że wcześniej się nie zdecydowałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawa
nie ewo Czy po zabiegu bardzo widaćblizny? Jak długo sie goją? Mam tyle pytań że jednak wybiore się na konsultację... Tak chyba będzie prościej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ja bylam ewa
Hawa,operacje mialam 9 miesięcy temu,najdziwniejsze jest to,ze po szwie najbardziej delikatnym (cięcie w kształcie kotwicy) najbardziej widać bliznę,tę wzdłuż piersi,pod jedną piersią zbladła zupełnie,pod drugą trochę widać,ponieważ jestem szczupła i wychodziły mi szwy podskórne,bo nie miały blokady w postaciu tłuszczu i nie zdązyły się rozpuścić-dwa razy byłam na ich przycinaniu,a pozniej sama je sobie wyciągałam w półmroku blizn nie widac,no chyba,że ktos o nich wie i bedzie sie wpatrywał,zresztą ponoć do roku się goją,wiec jeszcze trochę czasu mam ale od razu inna jakość życia,z przyjemnością noszę półprzezroczyste koszulki i nie zastanawiam sie,jak wygląda mój biust (to do spania),latem chodziłam w koszulkach na ramiączkach,z przyjemnością patrzę w lustro w łazience :-),ach i kupiłam sobie bikini z zupełnie miękkimi miseczkami,nawet bez fiszbin :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ja bylam ewa
zapomniałam dodać-mimo tego,co pisało w necie,nawet na stronie "mojej" kliniki,szwy miałam sciągane po 2 tygodniach,a nie po 7-10 dniach,z miesiąc może takie główne gojenie,a później czekanie aż zaczną blednąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda odgrzebuje stary temat ale nie korzystajcie z kliniki w Kłodzku. Potem dopiero we Wrocławiu zrobili mi przyzwoitą redukcję i podniesienie biustu razem z korektą blizn po tych partaczach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rayla30
A gdzie robiłaś we Wrocławiu? Bo jestem z okolic i też się przymierzam powoli do takiego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirinda30
Na czym polegała korekta blizn i jak to się zagoiło? Widać jeszcze jakieś ślady, czy wszystko zniknęło? I przede wszystkim kiedy miałaś zabieg? Sorry za tyle pytań, ale też przydałaby mi się korekta blizn i jestem ciekawa jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×