Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gromowładna

Pogaduchy cd. łysi i nie tylko

Polecane posty

Czy od dzisiaj codziennie będę musiała zakładać nowy temat? ?:P w końcu wyjmę z szafy jakiś granat i jak nim tu pierdyknę, to w końcu nastanie ład i porządek. Gdzie jesteśta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka 😘 Beznadzieja z tym przepychaniem. A na telefonie to już w ogóle masakra. Cosik pozmieniali i teraz się po prostu nie da. Oni pewnie tak specjalnie. I pewnie chichoczą widząc nasze wkurwienie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak :) Lafi fajny avek ;) czy ty też zatrudniłaś się w tej podejrzanej przychodni co tu po sąsiedzku otworzyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromi, ten doktor Wycior to jakiś ignorant bez pojęcia, innym pacjentkom kazał się rozbierać a mnie spławił bez badań :( Postanowiłam otworzyć własny gabinet i będę mu robić konkurencję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że cała samcza część pacjentów będzie zabijać w Twoich drzwiach ;) a`propos, dziewczyny, miałyście kiedyś jakieś fantazje z lekarzem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe kogo by tu wytypować na Siostrę Ratched? Przychodzi mi na myśl tylko jeden jej męski tu odpowiednik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najpierw przeczytałam książkę, która była oczywiście rewelacyjna. Potem film, mimo że się bałam, że będzie gorszy - to tez był super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie byłem? Kończyłem studia medyczne. :P Też lubię polskie filmy. Polecam Siekierezadę. Jeden z moich ulubionych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidorowa to odpada, bo ja niestety muszę ją ciągle gotować, ale racuchy uwielbiam. Już biegnę, jestem na schodach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Magdo. Skąd wiedziałaś, że to moja ulubiona zupa? Gromi, to obejrzyj koniecznie. Zresztą akcja się dzieje chyba w Bieszczadach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nowych też można się pośmiać... np. "Ciało" oglądałam parę razy :D Pomidorówka przy upałach to nie jest dobry pomysł, ale jakby ktoś miał na zbyciu pół racucha, to chętnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×