Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

podobno bił żonę

Polecane posty

Gość gość

Mam partnera i małe dziecko z nim. Żonę miał przemądrzałą, wszystkowiedzącą i nie doceniającą go.Materialistka jak to mówi mój partner. Wyprowadziła się od niego ,założyła sprawę o rozwód ,po rozwodzie nie mają kontaktu żadnego. W pozwie napisała ,ze ją bił.On zapewnia ,że sobie to wymyśliła ,by mu zepsuć reputację.Wierzę mu.Jest niecierpliwy i głośny ,ale zastanawiam się czy to prawda,że bił.Dla mnie jest dobry.Koleżanka mnie ostrzega ,że ludzie się nie zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ex mojego męża w pozwie rozwodowym napisała że ją bił i wyzywał. A potem, jak już był ze mną ządałs żeby spotykał się z nią sam na sam u niej w domu, bez świadków. Tak się chyba nie zachowuje kobieta którą mąż bił prawda? Poza tym kilka razy słyszałam jak ona go wyzywała od głupich c****w. Popytaj ich wspólnych znajomych i poobserwuj go. Szarpanie i popychanie to też przemoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przemocowcy maja to do siebie,że wypierają z siebie ,że bili! wiem coś o tym .Miałam męża,który nieraz podnióśł na mnie rękę ale do pzryjaciół swoich zarzekał się,że nigdy tego nie robił. Uważaj na niego, poobserwuj i tak jak ktoś radzi popytaj znajomych raczej jej niż jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest nerwus ,ale zapewnia .że ona się na nim mści. Że ona kłotliwa była.Mnie nie tyka -ale po znalezieniu i przeczytaniu jej pozwu już nie wiem.Mówi się ,że babiarz będzie babiarzem, ten co bił będzie bił itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ex zona w pozwie rozwodwym napisala, ze ja bil, to musiala miec na to jakies dowdy. Poza tym sprawdz, jakie bylo orzeczenie sadu. To wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wierzę jemu.Może go prowokowała do kłótni.Ja mam ustępliwy charakter i nie spieram się.Czasem widzę ,że się czymś irytuje ,ale daję spokój.Może tego mu brakowało .Nie umiała z nim żyć to się rozeszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakta co ty wygadujesz? Bil zone, bo go prowokowala? Czy ty masz dobrze w glowie? Ciebie tez moze bic, bo "zupa bedzie za slona":O I kto wtedy bedzie winny? Zupa, ty czy on? Zacznij myslec, kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli była kłótliwa i napastliwa jak on opowiada to pewnie się kłócili.U nas nie ma na razie sporów.Pytam tylko czy możliwe by facet był przy jednej inny niż przy drugiej partnerce.Spokojniejszej.Bo powiedzenie ,że ludzie się nie zmieniają może nie mieć racji bytu w innych warunkach.On ją przedstawia jako tyrana.Ale z drugiej strony facet zawsze jedzie po eks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do czego ci potrzebna wiedza czy bił byłą? Chcesz wywróżyć czy i ciebie będzie? Jak ci piźnie to sie dowiesz ;) A jak bedziesz przepytywać znajomych, knuć i węszyć to zwiększysz ryzyko piźnięcia - nikt nie lubi jak mu ryją za plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ona to wyolbrzymiła i mu złą opinię robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie ludzie powtarzają swoje błędy.Czasem dorośleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm mógł bić skoro jest agresywny i nerwowy jak piszesz. Ty się słuchasz to jeszcze nie dostałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odszukaj temat druga nieszczęśliwa żona ,tam piszą drugie żony które wierzyły w opowiadania jaka ta żona była a teraz żałują ,że dały sie nabrać ,nie uwierzyły żonie która mówiła ten człowiek jest nie do życia ,podobno Polak mądry po czasie,pozdrawiam a popytać zawsze warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna pyta czy taki może się zmienić.Moim zdaniem wątpliwe.No chyba ,że tej żony nie znosił a tę nową kocha.Jednak nikogo to do bicia nie upoważnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty sie zastanawiasz nad tym dopiero teraz, kiedy masz juz z nim dziecko? Trzeba bylo zrobic na jego temat wywiad wczesniej. Teraz juz masz pozamiatane. Po prostu sie przekonasz na wlasnej skorze, czy jego byla mowila prawde, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkie mi halo. od wiek-wieków chłop uczył babe rozumu przy pomocy kija. I przez wieki-wieków ten świat jakoś wyglądał - były jakieś zasady i moralność była. A teraz? Łajdastwo, qrestwo, złodziejstwo i zaprzaństwo. Chłop z chłopem, baba z babą, ksiądz z ministrantem, minister z ministrą! sodomia i gomoria!! Bo baba robi co chce. Bo kija na nią nie ma! A ty masz niepowtarzalną szanse bycia nauczaną rozumu systematycznie i jeszcze narzekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja mu wierzę ,że był sfrustrowany i nieszczęśliwy i cieszy się ,że się z nią po piętnastu latach rozwiódł ,bo była zmarnowała mu długie lata.On jej nienawidzi ,jak się o niej mówi to go krew zalewa. Może to powodowało tą jego nerwowość ,a teraz w naszym związku odżył. Jestem z nim rok .O tym niby biciu dowiedziałam się jak znalazłam i poczytałam jej pozew. Nie wiem co mysleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tłumacz go,tłumacz.. Nic nie usprawiedliwia bicia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ona mu zmarnowala życie?;D Jak czytam takie teksty to chce mi sie smiac. A gdzie on byl, jak ona mu to życie marnowala? Siedzial i czekam z zalozonymi rękoma? Jestes zaslepiona. Obyś nie musiala kiedyś weryfikować tej wiary w jego slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak para jest niedobrana to są awantury ,przy nowej ,pasującej ,mu kobiecie może będzie inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponury zniwiarz
nie badz glupia...poczytaj sobie troche o socjopatach.taki biedny ten twoj facet bo byla zona zmarnowala mu lata zycia...jasne...nie wierz nigdy facetowi...nigdy.i radze porozmawiac z byla zona.bez wiedzy partnera.to sie dopiero dowiesz...czas wszystko zweryfikuje.moj facet tez mnie bil,byl nerwowy,nie panowal nad soba...rozstalismy sie.poznal nowa laske.rozmawialam z nia osobiscie.upzedzalam jaki jest.najwyrazniej nie uwierzyla.dala sobie zrobic dziecko...a teraz zgrzytanie zebami.bo nagle sie okazalo,ze jednak mowilam prawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mee
Nie lubię do tego wracać, ale mój mąż mnie bił i uciekałam z dziećmi z domu.Teraz on mieszka z nową laską ,ona dumna i blada jeździ moim autem i z moich talerzy je. Na mnie patrzy z pogardą. Pożyjemy ,zobaczymy. Raczej ludzie się nie zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój znajomy odepchnął żonę bo sie na niego rzuciła z pazurami i porwała mu koszulkę przy dziecku. Tez go oskarzyła ze ją bił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety są dużo bardziej agresywne od mężczyzn. Ta agresja to: - foch - ciche dni - wymagania - darcie ryja - kary (np. brak sexu, brak obiadu, słona zupa.....) Mężczyzna ma dużo uboższy wachlarz agresywnych zachowań: - je..b/n/ąć z piąchy - w odpowiedzi na agresję innego mężczyzny - piznąć z liścia - aby ukrócić agresję kobiety Spokojnych mężczyzn, ani nie agresywnych kobiet nikt nie bije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzZniecierpliwiony
Są dwa wyjaśnienia bicia kobiety przez mężczyznę no może trzy. Albo kobieta go bije i on jej w końcu odda, albo doprowadzi mężczyznę do ostateczności bo myśli ,że jej wszystko wolno , albo kobieta się puszcza. Ja rozumie i usprawiedliwiam przypadek pierwszy. Nie rozumienie tych zjawisk jest wadą kobiet i ich słabością. Ale i słabością mężczyzn. Mężczyzna uderzając kobietę ,sam się poniża . Poniża się też uderzając kogokolwiek. Chyba ,że jest to odpowiedź na agresję kobiety , to wtedy jest ona jak najbardziej uzasadniona. Podobno też , jak baba nie dostanie w pierdol od czasu o czasu to nie czuje się kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniecierpek, dobrą dawke leku dzis wziałeś?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ex znęcał sie nade mną i dziećmi. Dostałam rozwod z jego winy , zeznawały dorosłe dzieci ze pił , bił , wyzywał , był wulgarny ..etc . Sad nie miał wątpliwości. Jedna znalazła sie p***a która w to nie wierzy i jest z nim . , czekać tylko aż jej zapierdzieli w baniak albo jej dziecku przywali bo za głośno sie bawi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzZniecierpliwiony
Nic go nie usprawiedliwia jak tak postępował.Jeśli tak postępował. Bicie kogoś to żenada. Chyba, że w obronie własnej. Dorosłe dzieci nie są argumentem. Dorosłe dzieci często chcą alimentów. Ktoś te dzieci wychowywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto zastanów się !!! nikt nie opuszcza swojego domu dobrowolnie, chyba, że kogoś sie boi. To ona uciekła z domu i podała go o rozwód- jeżeli on był taki biedny dlaczego się z nią nie rozwiódł ? Ty już wiesz, że to prawda !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzZniecierpliwiony
"""""" gość dziś Kobieto zastanów się !!! nikt nie opuszcza swojego domu dobrowolnie, chyba, że kogoś sie boi. To ona uciekła z domu i podała go o rozwód- jeżeli on był taki biedny dlaczego się z nią nie rozwiódł ? Ty już wiesz, że to prawda !!! """"" Powody opuszczania domu są różne. Nikt nie siedzi w czyjejś głowie. Rozwody ,też mają jakąś przyczynę. By wszystko oceniać to trzeba poznać prawdę. Poznać przyczyny. Skutki są tylko następstwem przyczyn. A wszystko zaczyna się od wychowania i wychowywania i odpowiedzialności za to. Kiedyś ludzie zawierali związek małżeński , mieli dzieci ,trwali w związku ,mimo różnych kłopotów. Szanowali się wzajemnie. Dzieci szanowały rodziców i dorosłych. Teraz tego nie ma. Doprowadza do tego państwo i obywatel. Obywatel ,który nie dba o państwo. Państwo ,władza ma jakiś cel by tak obywatela wychowywać.A jego celem jest kasa i przygotowane samoloty do ucieczki. Kiedyś pociągi.Ja nie mogę już oglądać telewizora w ,którym pojawia się P. Kopacz. Marszałek Sejmu. Nie mogę też słuchać Polaków ,którzy po polsku nie potrafią się wypowiadać i pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×