Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janinazewsi

podpaska dla mezczyzn

Polecane posty

Gość janinazewsi

czy uzywacie? np.jak sie spuscicie w towarzystwie/na ulicy to czy uzywacie podpaski? czy lejecie prosto w slipy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinazewsi
zaznaczam,ze chodzi o wytrysk wasz nie o siki,prosze o opisy i powazne prawdziwe odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjacekwcek
ja zlewam sie w spodnie;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiga co się wymiga :)))
jak można się spuścić na ulicy?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytacppppp
na widok ladnej dziewczyny niejednemu stanal wiec i niejeden sie spuscił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ataknietak
No właśnie na ulicy i tak bez przyczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinazewsi
a kto mowi,ze musi wyciagac pracie? pytanie dotyczy czy wtedy wytrysk jest w spodnie na jakas podpaske czy prosto na majtki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinazewsi
tak,miewaja chyba ze to były omamy wechowe i wzrokowe!dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinazewsi
nie trzeba szarpac penisa zeby byl wytrysk,no piszcie czy wy tego nie mieliscie? co jest?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinazewsi
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinazewsi
Samoistny wytrysk. Mam problem, otóż przy minimalnym nawet podnieceniu po chwili zauważam, że mój żołądź jest trochę mokry od spermy. forum.echirurgia.pl Jądra - Kopia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co? Jak bylam w ciazy, to mialam bardzo ostry wech. Jak jechalam autobusem to wlasnie czulam sperme od takiego faceta ktory stal kolo mnie. Teraz juz wiem dlaczego hi hi hi. Ale w przypadku zapachu chyba taka meska podpaska nie zalatwila by sprawy, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinazewsi
widac tu nie ma takich panów tylko tacy spokoniejsi,niepodnieceni na maxa,ok koniec tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinazewsi
a widzisz:) ja tez czułam u swojego ex a nie dotykałam go wtedy :) ale to był wytrysk :) mnie jednak interesuje czy to tak na spodnie ale chyba tak skoro milcza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinazewsi
ja w ciazy nie byłam ale i tak zapach był bardzo ostry,zadna podpaska by nie pomogła ale przeciez ona jest od płynu nie zapachu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nie mogę przecież mężczyzna nie może mieć wytrysku nie dotykając penisa i już na pewno nie w miejscu publicznym, no chyba że to są trochę dewianci i jest ich z ok. 0.5%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i nie wiedziałem że są podpaski dla mężczyzn, kiedyś chciałbym spróbować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radziu
Ja zakładam Always ultra na noc. Dobrze się sprawdzają w czasie takich samoistnych wytrysków na ulicy, czy nawet na imprezie. Zresztą na noc też zakładam, bo miałem dość budzenia się z mokrą pidżamą i prześcieradłem. Reklama nie kłamie - zawsze sucho, zawsze pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radziu
Polecam nowe Alwaysy z nową siateczką, która faktycznie się nie lepi. Chłonność i szybkość wchłaniania nadal rewelacyjna. Szybkość ma w tym przypadku szczególne znaczenie, bo wytrysk to nie okres, który leci kropelkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał moje drugie imię.
Jestem dwudziestoletnim facetem.... I noszę podpaski naturela oraz always, w zależności jakie chce albo ultra albo classic.... Wolę mieć classic żeby czuć ochronę dokładniej. Do tego niezbędne są damskie figi... Zakładam je przyklejam i podpaske, czasami kładę na podpaske pasek waty ale wtedy już nic nie przecieka. Czuje się wtedy pewnie i wiem ze nie pobrudze pościeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaziutek
Witam. Jestem hetero i też zakładam podpaski dla lepszego samopoczucia podczas pracy , bo wchłania pot. Najlepiej zakładam bella maxi classic , ale ultra też są spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radziu
Polecam nowe Always Platinum. Wydają się być jeszcze lepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravitztwo
http://www.tena.pl/mezczyzni/produkty/gama-produktow/ TENA Men Level 2 Wkłady oferujące większy stopień chłonności i bezpieczeństwa niż Level 1, przy takim samym poziomie ochrony, komfortu i suchości przez cały dzień. Wygodny wypukły kształt jest specjalnie dostosowany do męskiej anatomii. Wkład jest także niezauważalny pod ubraniem. Pasek samoprzylepny unieruchamia go w optymalnej pozycji, pozwalając bez obaw kontynuować codzienne zajęcia. Wkłady Level 2 dają mężczyznom cierpiącym na minimalną inkontynencję dodatkową ochronę, której potrzebują bez względu na to, czym się zajmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk niechlapek
mnie się jeszcze nigdy nie zdażyło spuścić bez manualnej ingerencji :) coś takiego to raczej jakaś choroba i trzeba by chyba udać się sexuologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek moje drugie imię
Też jestem facetem, mam 26 lat i noszę podpaski dla higieny zwłaszcza latem świetnie wchłaniają wydzielinę z penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leon z dolnośląska
Jestem też hetero i też nosze podpaski ,najlepiej pasują mi bella normal maxi, dobrze chloną i są dopasowane , aby było dyskretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no faceci wy tak serio, podpaski nosicie? No to dobre... Ale hipokryzja, a wielu z was brzydzi się kobiety podczas okresu, a tu proszę:) To ja się już nie będę przejmować,że noszę podpaski w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sie usmialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż jestem facetem i mam taki problem że często w nocy mam mokre sny a także wycieki wydzieliny preejakulacyjnej, pomimo regularnego seksu i masturbacji dlatego na noc zakładam podpaski męskie na rzep dostępne w sklepach medycznych. Byłem z tym u urologa wszystko w porządku mam po prostu bardzo wysoki poziom testosteronu i dużą nadprodukcje nasienia i muszę się z tym pogodzić. A uwierzcie mi nic przyjemnego budzić się z klejącymi i pachnącymi specyficznie majtkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×