Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość włos mi sie jeży

podróbka Louis Vuitton

Polecane posty

Gość włos mi sie jeży

Kupiłam na allegro podróbke kuferka Louis Vuitton...ale to co do mnie dotarło....ehhhhh....tego nawet nie mozna nazwac podróbką!Rączki,które niby miały być ze skórki są plastikowe,już popękane....a torebka ,która miała byc ze skóry eco,jest z jakiegoś sztywnego tworzywa sztucznego przypominającego tzw."ceratę" porażka na całej linii....... zdjęcia mnie zwiodły,jak i etykietka przy torebce,na której jest wzmianka o skórce...... dziewczyny,jak wyglądają wasze "podróbki"?;) z czego są wykonane?czy materiał tez jest taki sztywny? gdzie kupie "dobrą"podróbke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziimmma
idiotko, nie maa "dobry" podrobek, jak Cie nie stac na oryginal, to daj sobie spokoj. takie lasie z podrobami wygladaja zalosnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włos mi sie jeży
do ziimma co ja jaaad:O jak przyszłaś mnie tu obrażać to daruj sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheeee
Kupować podróby to jest obciach na całej linii :) Pozerstwo i postawa "wyżej sra niż dupę ma" hehe Jak Cię nie stać to po co kupujesz? Chcesz poszpanować przed ludźmi w galeriach handlowych? Ci co się na tym nie znają to nie zauważą, a przed tymi co się znają zrobisz z siebie kretynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włos mi sie jeży
myśl co chcesz ale ja jej nie kupiłam zeby szpanowac po galeriach handlowych z Louis Vuitton:O wydaje mi sie ze gdybym miała orginał to i tak by wszyscy mówili ze pobróba bo jak wiadomo te torebki są drogie i w Polsce niewielu ludzi na nie stać! kupiłam bo po prostu podoba mi sie model tej torebki! znajoma ma podróbke chloe,która wygląda pięknie,jest ze skórki eco i przede wszystkim dobrze wykonana......i co z tego ze podróba?wazne ze "dobrze" wykonana i nie rozpadnie sie po tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie cie nie zlapia
nie wiem co ludzie widza w tych torebkach, sa koszmarne i do tego wydaje kupe kasy, zeby mogli reklamowac czyjas marke :O za 100zl kupujesz na allegro fajna torbe ze skory naturalnej. ja mam taka juz rok i kazdy pyta gdzie kupilam. jest bez marki i to mnie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdisss
Ostatnio byłam w Egipcie i tam jest od zarąbania podróbek. Powiem ci że niektóre nawet dobrze zrobione, ale większośc to taka tandeta że masakra. Ciężko wyszukać dobrą podróbkę, ale są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie jedż z tą torbą
lansować się na saksach. bo na granicy celnicy cię zwiną i wylądujesz w pierdlu, kretynko. Kupowanie podrób to współudział w paserstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saandraa
niektórzy kupują podróbki bo ich nie stać na orginały ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże widzisz a nie grzmisz... kupiłas podrobke to teraz masz. albo kup sobie oryginał, a jak Cie nie stac to kup oryginalna torebke tanszej firmy a rownie ladna. no dobra ja wiem ze niektorzy chca sie wylansowac, ale lansowac sie podrobkami jest zalosne ile za nia zaplacilas? az sie usmiechne jak napiszesz ze z 400 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąbelek20
Sprowadzam wysokiej klasy podróbki, jedne tańsze z eko skóry i droższe, wykonane z normalnej skóry (epi leather), będące bardzo, bardzo dokładnymi replikami (ta sama waga, nr seryjny, dokumenty) Jednym słowem są to torebki, które inni sprzedają na Allegro jako oryginalne po ponad 1000zł. Mam możliwość sprowadzenia na zamówienie konkretnych modeli. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę pisać: noname04@mailplus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatojaprostejak2x2
a jakie ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataS71
Hejka ;) Ja to jestem szczęściarą! Kupiłam na Świstaku replikę w woreczku itp, ze skóry nat. za 140zł! Chcialo mi się śmiać, bo Pani napisała, że jest oryginalna, ale nie będę się kłócić, bo i tak się baaaardzo cieszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3009484
ja mam do sprzedania podróbkę LOUIS VUITTON !!:) mohje gg w nicku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pika178
Mam do sprzedania torebke Louis Vuitton w 100% oryginalną za niewielkie pieniądze. Znudziła mnie już, dlatego chcę się jej pozbyć. Jeśli któraś z was jest zainteresowana, może odezwać się na gg 2626309. pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz pisze
bąbelek20 - juz do Ciebie pisze moj email to zakup@pg.gov.pl i czekam na szczegoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz pisze
pikaj podaj adres emailowy wole od gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pika178
p.patrycja.18@o2.pl proszę bardzo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za idiotka przeciez to
adres prokuratury generalnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2monika0
mam kilka replik louisa vuittona gucciego chanel i prada chetni pisac na email lara16@op.pl wysle fotki na email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azim
Siedzę i nie mogę się przestać z was śmiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azim
A i jeszcze wątek nazywania podrób replikami... Ogarnijcie się ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam słabość do niektórych marek, jedną z nich jest na pewno LV – torebki robią przegenialne. Szkoda tylko że normalnie za ich wyroby trzeba płacić jak za używany samochód średniej klasy. Na szczęście są jeszcze repliki ale z nimi to różnie bywa. Czasem sklepy sprzedają buble za horrendalne sumy. Fajnym wyjątkiem jest sklep online www.dobre-repliki.pl . Tutaj już kupowałam 3 razy i zawsze produkt był w wysokiej jakości. Szybka dostawa, koszt wysyłki jest już wliczony w cenę. Mogę ich polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie prowadzony sklep z ekskluzywnymi markami jest na www.dobre-repliki.pl . Faktem jest, że produkty są replikami, ale jak dla mnie to różnicy nie widać, za to w cenie różnica jest ogromna. Najbardziej to mogę u nich polecić odzież i obuwie. Chodziłam zeszłą zimą w kozakach UGG i komfort bez porównania z jakimikolwiek innymi moimi butami. Ciepło, a z drugiej strony stopa się w ogóle nie pociła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadowolona jestem z zakupów przez stronę www.internetowy-sklep.net . Mają sporo promocji, każdy produkt jest porządnie opisany i co ważniejsze to co na foto, nie różni się od tego co człowiek dostaje w przesyłce potem. Ja mam tutaj chociażby kupowaną torebkę Gucciego i też nie tak dawno zamawiałam też sobie genialne buty Giuseppe Zanotti – klasa sama w sobie, w takim obuwiu mogłabym chodzić wszędzie i zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcecie być obrażane? To proste - nie kradnijcie. Kupowanie podróbek to złodziejstwo i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×