Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podróż poślubna zamiast wesela, gdzie wyjechać ?

Polecane posty

Gość gość

bierzemy ślub w czerwcu przyszłego roku i zdecydowałam że nie będziemy robić wesela i pojedziemy na fantastyczną podróż Koszt jaki możemy przeznaczyć to 15 tysięcy albo nawet 20 - czy nie będzie za dużo ? gdzie można wyjechać we dwoje za te pieniądze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co ci ta wiadomość ? czy to ma jakieś znaczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście,że tak. 15-20 tys. zł to kwota na podróż miesięczną albo dwumiesięczną do jakiegoś egzotycznego miejsca. Każdy ma jednak inne potrzeby. Jeśli nie latało się jeszcze za granice to nie ma się pojęcia jak będzie się znosiło taki pobyt. Bo niektórym to chce się do domu po tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aruba. Dominikana. Meksyk. Hawaje. Bora Bora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam na myśli podróżna 3 tygodnie, więc jeśli podalam za dużo pieniędzy to moge ta pule zmniejszyć myślałam o Bora Bora albo Kenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa zelandia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie marzylas nigdy zeby zobaczyc jakies konkretne miejsce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, chciałabym podróż safari samochodem terenowym i zobaczyć żyrafy, słonie, tygrysy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to juzx sobie odpowiedzialas. Kenia na to to bedzie spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście lecisz sama? Nie z biurem podróży? Jeśli tak to na Dominikanie jest średnio. Ładne plaże i palmy ale co z tego jak to samo masz na lagunie Balos na Krecie albo lagunie Elafonissi. Nie ma tam nic do zwiedzania. Kenia to dzicy ludzie i nieprzyjemny klimat. Można tam złapać jakieś paskudztwo ( nie piszę tutaj o chorobach tropikalnych ale wiele tam pasożytów). Emiraty Arabskie: dzicy ludzie, nic do zwiedzania, drogo. Z kolei ciekawe kierunki na podróż to: Madera - jest niedrogo, cudowne lewady Tajlandia - wspaniałe jedzenie Indonezja - cudowne plaże Malezja - ceny troche wyższe niż w dwóch powyższych ale za to jest tam bardzo bezpiecznie. Ewentualnie można sobie wynająć mieszkanie na Wyspach Kanaryjskich. Szczególnie na Lanzarote są niesamowite krajobrazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i nie bierz pod uwagę Wysp Zielonego Przylądka. Totalna porażka. Jedyna z podrózy jakiej żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedź tam co zaraz sraczki nie dostaniesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprzeglądaj sobie np. ten art. może coś cię zainspiruje, tzn poszukaj miejsc po jakiś mega wypasionych hotelach: http://www.fly4free.pl/ranking-tripadvisor-2014-najlepsze-hotele-na-swiecie/?pid=1263#galeria188. Możesz w tej kwocie lecieć prawie gdzie chcesz. Jedyna rzecz - w czerwcu to lepiej szukaj miejsc po naszej stronie globu, bo cała Azja np. ma wtedy zimniejszą porę deszczową - tsunami i te sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje sesje zdjęciowa w Paryżu i tygodniowy pobyt zwiedzanie + zakupy . Pieniążków powinno wystarczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, dzięki , jest w czym wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty , Bielink w dvpie byłeś i gooffno widziałeś . Na Emiraty kasy by im nie starczyło . A dziki to sam jesteś tłuku, takiego bogactwa i spokoju jak w Emiratach to nigdzie nie ma , a w Tajlandii brud , smród i żarcie śmierdzące na wózkach . Acha i ludzie złodzieje juz wole Malezje lub hong kong

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hong kong, przynajmniej torebkę LV sobie kupisz i okulary YSL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam wielkich wymagań, ważne żeby było ładnie, gorąco i wokół mnie woooooda także Hiszpania by wystarczyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słuchaj tej ostatniej wypowiedzi. Emiraty to taki trochę lepszy Egipt. Niby jest bogaciej a jednak ludzie są nachalni, nie da się spokojnie przejść na zakupy. Arabska kultura. A za 20 tys. to spokojnie dalibyście sobie radę we dwoje na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanzibar jest fajnym kierunkiem. Tyle, że podobno jest tam dosyć "dziewiczo", tzn fajna przygoda ale niekoniecznie w luksusach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inaczej, jest pięknie, totalnie egzotycznie, ale nudno jeżeli chodzi o jakieś rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za tą kasę to leć na Malediwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emiraty to Egipt buhahahahahaha :D Miał ktoś racje kto napisał ze " w D...pie byłeś ...itd:D :D:D Niestety 20,000 w Emiratach to jak dla byka kartofel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyżej to ja do Bielnika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Bangkoku i Patayii w tym roku w marcu, brud , prostytucja wszechobecne obrazy króla . Ludzie biedni żerujacy na turystach , staruchy Niemcy i Anglicy prowadzą sie z młodymi tajkami , bary go-go , korupcja i syf. Czy to chcesz zobaczyć ? Widziałam matki handlujące własnymi dziećmi z pedofilami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje Seszele lub jak ktoś pisał wyżej Singapur ( cholernie drogi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Mauritius 2. Seszele 3. Malediwy 4. Filipiny -Palawan 5. Kenia 6. Bora Bora I wiele innych Tylko że biorąc pod uwagę Wasz budżet, to jeśli jedziecie z biurem podróży, to wystarczy Wam to na tydzień max. (piszę o bardzo dobrych hotelach, a nie szopkach). No może oprócz Kenii, bo my płaciliśmy ok. 5400 /os/tydzień w 5* hotelu z all in.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje tydzień w Dubaju pogoda teraz u nas piękna , hotele wspaniałe , czyste plaże , bogato , ekskluzywnie i rozrywkowo:D Mieszkam tutaj od lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×