Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bondzia

Podróże służbowe jak się ubieracie?

Polecane posty

Podróże służbowe - jak się ubieracie? Wybieram się w delegację (Wawa) i parę spotkań się zapowiada mocno poważnych - strzelić się na czarno czy to obniża zaufanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętaj, nie zdradzaj podczas podróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z czarnych rzeczy mile widziane sa pończochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób sobie lewatywę na wszelki wypadek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pytanie "czy strzelić się na czarno", odpowiadam: strzel się na blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amarantuska22
Służbowo jeśli ma być, to zdecydowanie ciemna kolorystyka, ale dobrze z odrobiną niebieskiego, bo podobno wzbudza zaufanie;) Ja jak jadę gdzieś służbowo, jak ostatnio np. Warszawa - to ubierałam się normalnie, a na miejscu, w hotelu dopiero ( http://www.hotelatos.pl/ ), przed wyjściem na szkolenie do miasta przebrałam się w klasykę spodnie + żakiet i było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja śigam w dresach ale nie mam z nikim spotkań śmigam do serwerowni na stadionach i przecież nie będę się odwalać dla dyrektora stadionu, który mi drzwi kluczem bęzie otweirać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
służbowo to ja jeżdżę tylko na szkolenia, ubieram się tak samo, jak do pracy, w to, co lubię, a że pracuje w urzędzie i nie mam kontaktu z interesantami, to mój strój jest bardzo nieformalny na ogół, alleluja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo jak zazwyczaj do pracy tzn umiarkowanie elegancko, niewyzywająco i broń boże nie w kosztowne ciuchy bo u nas to zabronione pod groźbą opierniczu od szefowej i obsmarowania w prasie jak sie ma dużego pecha :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie podobnie, zazwyczaj staram się być elegancko, żakiet, spodnie, spódnica, kolory takie jak beż, granat itp. Sprawdzony zestaw, na organizację i udział w szkoleniach służbowych. Ostatnio mieliśmy tutaj - http://www.pankiewicza.pl i taki zestaw nie dość że jest wygodny, to jeszcze niepokonana klasyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×