Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

poduszki ortopedyczne

Polecane posty

Gość gość

mąż namawia mnie na kupno poduszki ortopedycznej, dzięi której niby mam nie mieć problemów ze spaniem i przestanie mnie boleć z rana kręgosłup. Jakoś nie chce mi się w to wierzyc... poza tym jak widze ceny za takie poduszki po 200 zł to mi się odechciewa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posłuchaj męża! ja mam taką poduszkę http://mildis.pl/pl/poduszka-ortopedyczna-z-podkladka-4-cm.html i mój kręgosłup już nie cierpi w czaise snu! przedtem to była jakaś masakra! budziłam się z obolałym karkiem, cierpiały mi ręce. a teraz kręgosłup jest odpowiednio ułożony i problemy szybko zniknęły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest możliwość zużycia poduszki po dwóch latach użytkowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poduszki ortopedyczne zdają egzamin. Takiej poduszki możesz poszukać w ofercie sklepu medycznego http://www.zdrowie.naklo.pl/ Kiedyś tam kupowałam i pamiętam,że mają duży wybór artykułów i sprzętu medycznego. Prowadzą też wypożyczalnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam poduszkę profilowaną i nie kosztowała tak dużo a świetnie się sprawdza. Możesz zajrzeć tutaj www.sklepmedyczny24.eu właśnie w tym sklepie ją kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lona

Dawniej non stop wstawałam rozdrażniona i z bólem głowy i w końcu zaczęło mnie to męczyć - ileś można. Najpierw przestałam przed snem korzystać z internetu (telefon też się liczy), potem kupiłam sobie poduszkę ortopedyczną ARmedical  Bamboo Dream. Nie wstaje już taka obolała, wysypiam się. Mamy w domu dwie - z jednej korzysta mój mąż. On z kolei przestał chrapać, może to ma coś wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×