Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PODWÓJNE NAZWISKO DLA DZIECKA i problem rodzinny.

Polecane posty

Gość gość

OBOJE Z NARZECZONYM JESTEŚMY ZADOWOLENI, ŻE BĘDZIEMY MIELI DZIECI. Tak urodzą się bliźniaki, chcemy by miały podwójne nazwisko (moje i mojego przyszłego męża). Oprócz tego chcemy im dać imiona po naszych ojca, urodzą się chłopcy. I teść się domaga i ojciec domaga się swojego imienia. Drugi problem jest taki, że teściowie nie interesują się zbytnio moją ciążą, jak moi rodzice. Mama i tata są u mnie codziennie z owocami, soczkami itp. Lekarz zabronił się nam z mężem kochać to moja mama przychodziła codziennie do nas aż w końcu wyprowadziłam się do rodziców (po porodzie i ślubie) wprowadzę się z powrotem do swojego faceta. I my z moim facetem wymyśliliśmy taki plan Teściowie są nadopiekuńczy wobec jego siostry, ona samotnie wychowuje syna. Mój brat jest wdowcem, samotnie wychowuje dwie córki, chcemy ich ze sobą spiknąć. Moi rodzice są za, teściowa również a teść okazuje fochy z tego powodu. U mnie z narzeczonym też dochodzi do spięć bo mówi że moi rodzice we wszystko chcą się wtrącać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za dużo chciałaś zawrzeć wątków w tej prowokacji cieszycie się na dziecko ale nie mieszkacie razem chcecie dać im imiona teściów a poza tym i tak durna ta prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×