Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolaska

Podziękowania dla rodziców w formie filmu

Polecane posty

Gość Jolaska

Witam. Chcemy z narzeczonym nakręcić film dla rodziców ,zamiast tradycyjnego kołeczka na środku z piosenka "cudownych rodziców mam "puścimy im ten film. Moj Tata nie zyje i nie wiem jak mozna mu podziekowac na tym filmie, lampiony bedziemy puszczac na sam koniec z podziekowaniem za zycie , wiec puszczenie lampionu odpada... macie moze jakies pomysly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie sobie spokój z lampionami to największa głupota jaka może być, kto weźmie odpowiedzialność za to gdzie ten lampion spadnie i czy nie spali czegoś po drodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajne takie podziekowania glowa do gory wszytsko sie ulozy kiedys mi facet chcial dopiec i nic z tego no ale prawie sie zakochalam potem niestety - www.youtube.com/watch?v=-R6CnSqPnEg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puszczanie lampionów się zgłasza odpowiednim organom. Już było wiele sytuacji, gdzie taki lampion spowodował pożar domu lub budynków gospodarczych. I trzeba się liczyć, że wtedy można dostać mandat, a pokrzywdzony może wnieść sprawę do sądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o inspiracje na film moze pogadaj o tym z kamerzystą? Sporo maja fajnych pomysłów na ujecie podziękowań dla rodziców, koleżanka miała kamerzystę stąd - http://www.jetmax.pl/wesela-sluby - maja kilka filmików na stronie, fajne pomysłowe, możesz zobaczyć i skontaktować sie z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tata też nie żyje i nie będzie żadnych podziękowań, bo bym płakała. Zresztą nie lubie tego na innych weselach. A na zaproszeniach nie bedzie tekstu, że rodzice zapraszają tylko my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm, myślę,że skoro twój tata nie żyje to czego byś nie zrobiła na tym filmie to będziesz płakać... no niestety. Tez mysle.,ze w takiej sprawie faktycznie lepiej pogadać z kamerzystą, powinien doradzić coś subtelnego, ładnego. Ja tez mialam filmik na weselu, ale bardziej ze zdjęciami moimi i mojego męza, ktore przeplatne byly rozmową z nami, zlecaliśmy to http://www.imperiafilm.com/ . Nam sie bardzo podobał, gościom też przypadł do gustu. Pamietam,że wlasnie sam pomysl byl ciekawy i podsunąl go nam filmowiec. Podejrzewam że i tobie profesjonalista coś dobrze doradził w tej sytuacji, zrówć się po pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luca185
Moim zdaniem super pomysł taką ofertę ma firma: studio Charles ich przykładowe takie realizacje zobaczysz na: https://vimeo.com/98369282 . Mają ogromne doświadczenie, wiele ciekawych pomysłów, a także profesjonalny do tego sprzęt. Takie coś może być pamiątką do końca życia dla rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×