Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola04

POGŁĘBIAJĄCE SIĘ ZMARSZCZKI

Polecane posty

Gość ola04

Co na nie stosować? Jak je spłycić? Jak poprawić owal twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola04
Kobiety śpicie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola04
Czy może ktoś coś poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena tego kremu jest zbyt wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczenia twarzy i tretinoina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może polecić w Olsztynie dobrą kosmetyczkę, salon kosmetyczny gdzie można wykonać mezoterapę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dermaroller -- dziala swietnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwazniejszym skladnikiem w tym co polecasz jest kwas hialuronowy, a tym przypadku jego sol (Sodium Hyaluronate), wiaze czasteczki wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni stosuję witaminę c (Juvit), skóra jest lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabiegi z rollerem i z peptydami biomimetycznymi - rewelacja - jestem już po 4 zabiegach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykonujesz to w salonie kosmetycznym? Jeśli tak, to czy używany jest nowy roler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko jedzienie i picie galaretek,poprawi w sposób naturalny stan skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z 10:21 Tak korzystam z zabiegw w salonie. Mam specjalny roller, który jest tylko dla mnie, podpisany. Po każdym zabiegu dezynfekowany i chowany do pudełka. To specjalny roller z tytanowej stali chirurgicznej, pokryty 24-karatowym złotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o jaki roller ci chodzi,ja znam mezoterapię mikroigłową z wykorzystaniem właśnie rollera (tzw mezorollera) wykonywany w salonie New look.Polega on na przesuwaniu wałka po skórze, robiąc przy tym mikronakłucia co skłania skórę do wytwarzania różnych substancji . Ton wszytko powoduje że skóra zaczyna"pracować"nad sobą,zmarszczki i bruzdy zmniejszają się,poprawia się kolor skóry, owal twarzy się zarysowuje,poprawia się jędrność.Wskazane jest ok 5-6 zbiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten cały "Specjalny roler" i substancje pod niego można bez problemu stosować w domu. Cena za sam roller jest taka, jak jednego zabiegu gdzieś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fala radiowa, robie serie w krakowie u pani Ani w klinice Laime i jestem zadowolona, chociaz na efekt trzeba troche czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40lat
jezeli masz taki genotyp ze widac szybciej upływajacy czas to nic nie zrobisz oprocz zabiegow inwazyjnych typu botoks i inne ,jest pewna grupa ludzi ktorzy maja taki geneotyp ze nie widac po nich upływajacego czasu na twarzy i szyi bo wlasnie to szyja mowi o wieku kobiety,czesto twazr jest wygładzona botoksem a szyja pokazuje bezlitosnie metryke jak ktos zapomnial dodac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale na szczescie ten genotyp mozna zmienic wiec jak nic nie zrobi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna40
nie zmienisz swojego kodu genetycznego mozesz tylko zmienic wizerunek jak masz ku temu odpowiednie warunki ewentualnie jak brak kasy na takie fanaberie to zostaje ci okresowe niejedzenie sprawdzilam na sobie ,. odzywainie wewnetrzne powtarzane co jakis czas daje efekt odmlodzenia i odnowienia wszelkich komorek w tym rowniez odpowiedzalnych za mlody wyglad ,zaden krem ani inne ccuda na kiju nie dadza takiego efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy to zywokost najlepiej własnoręcznie zrobiony na alegro mozna kupic korzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katarzyna40,mozesz zmienic swoje kody genetyczne,dlaczego nie,geny sa tylko wykonawcze a w mózgu mamy cała baze dowodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna40
to jest ciekawe mozesz jasniej?? rozwin ta mysl ja mam dyzur wiec chetnie poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna9945
Żeby opóźnić starzenie się skóry i powstawanie zmarszczek chodzę na peelingi chemiczne do instytutu New Look. Najbardziej lubię migdałowy bo jest łagodny, ale też robiłam glikolowy i salicylowy. Efekty widoczne od razu. Ewentualnie bardzo dobra jest mezoterapia mikroigłowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraliki 65
wysiłek fizyczny, zmaniana diety, ocm, smaorwanie olejem, głodówka to najlepsze sposoby na zmarszczki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1000
Same reklamy. Dramat. Dziewczyna pyta poważnie, a tu już konkretne adresy, super urządzenia i 100% efektu. "Bawię" się już zmarszczkami parę lat, przetestowałem wiele urządzeń, z których większość nie działa. Infuzje, żelazka fotoodmładzania to jedna lipa za sporą kasę. Dobre efekty daje botoks, mezoterapia najlepiej kwasem hialuronowym oraz co jakiś czas mechaniczne działanie na skórę. Poza tym wydanie jednorazowo paru tysięcy da jednorazowy efekt. O skórę trzeba dbać cały rok. Lepiej tą kaskę rozłożyć na kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwas hialuronowy nawilża, a botks paraliżuje zmarszczki to tak w skrócie :) Żeby zmobilizować skórę to samodzielnej regeneracji najlepiej zrobić zabiegi z rollerem, dobrze jak się pojawią malutkie kropelki krwi oraz wprowadzić specjalne serum z peptydami biomimetycznymi :) nie będę reklamowac konkretnej firmy, chyba że ktoś chce :) Najgorsze co może być to kobieta z zabiedbaną twarzą ale poostrzykiwana z kazdej strony wypełniaczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 procent natura
Nacomi - Krem shea na dzień 50+ z kwasem hialuronowym jest rewelacyjny można go kupić http://www.bio-lifestyle.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×