Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość megachilli

Pokazal mi penisa na skype

Polecane posty

Gość megachilli

Poznalam fajnego faceta online juz jakis czas temu i zdarzalo nam sie rozmawiac lub pisac na skypie przez jakis czas. Dzis mielismy rozmowe video, ktora zeszla na tematy damsko-meskie, jak to oboje czujemy sie samotni itd. (oboje single, mieszkamy daleko od siebie). No i najpierw koles wyslal mi zdjecie swojego penisa, ja sie nie rozlaczylam i dalej rozmawialismy sobie, a pozniej juz nie mogl wytrzymac bo tak byl podniecony, ze wstal i pokazal swojego penisa. Powiedzialam mu ze tego to juz za duzo i pozegnalam sie, pewnie sie masturbowal po naszej rozmowie. Przeciez jak zdecydujemy sie spotkac to juz tylko bedzie temat seks i on odbierze spotkanie jako przyzwolenie na seks, zwlaszcza ze mieszkamyn daleko od siebie i trzebva bedzie gdzies zostac na noc. Nic mnie juz chyba nie zaskoczy ale wniosek jest taki, ze swiat staje sie coraz bardziej pochrzaniony i ludzie traktuja sie bardzo przedmiotowo :( Czy komus przydarzyla sie taka sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi nie pokazał 😭 a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megachilli
czy wy naprawde uwazacie ze ta sytuacja jest normalna, naturalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachowal sie jak podniecony facet, musisz sie trochę wczuć w ich sposób bycia, żeby na przyszłość nie byc zaskoczoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajtłapa
Trzeba bylo mu cycki pokazac... niech sie chlopowina ucieszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój fajtas, dziewczyna sie wystraszyla, faceci czasem jestescie oblesnie nachalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie naturalne by było jakby nie pokazał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak miałam taka sytuacje , nie ukrywam wgapiałam sie bo miał dużego i sie masturbował .Ale nigdy więcej nie gadałam juz z nim na skype bo nie dosc że żonaty to jeszcze przyjaciel rodziny i troche to niezreczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajtłapa
Njun... nie wszyscy!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, nie wszyscy i nie zawsze, Ale ten byl. Bynajmniej dziewczyna nie zamierza rezygnować z odwiedzenia go i wspolnej nocy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajtłapa
... ja zawsze pytam czy moge.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megachilli
Najgorsze jest to ze on dalej mi sie podoba bo tak ogolnie to bardzo interesujacy z niego facet. Tylko ze jak sie spotkamy za jakis czas to bedzie mi glupio ze widzialam jego penisa przed tym jak sie w ogole poznalismy tak naprawde. I on juz byl tak podniecony ze juz tylko mowil ze nie moze przestac na mnei patrzec i ze bedzie myslal o nas razem w lozku. Wiec ja skonczylam rozmowe ale dalej o nim mysle tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Penisy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pirat Dżosz
tez mi sensacja, dziewczyna sika teraz po nogach z radości bo widziała na ekranie męskiego ptaka a na forum udaje niewinną dziewuszkę, może i facet ma nasrane w bani ale nie uwierzę ze dziewczyna nie sprowokowała sytuacji, w końcu rozmowa zeszła na tematy sexu Przykre jest jedno ze życie współcześnie polega gł na uganianiu sie za sexualnymi doznaniami, w ten sposób trwałych związków nie da sie zbudować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajtłapa
...a mowilem ze trzeba mu bylo cycki pokazac... eee wy kobiety sie nieznacie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megachilli
haha on tez pytal czy moze mi wyslac zdjecie, i domyslilam sie co chce wyslac a jednak przystalam na to bo chcialam zobaczyc czy mam racje. Pozniej pytal sie czy mi sie podobalo itd. a po chwili rozmowy powiedzial ze jest juz bardzo podniecony i wstal i pokazal. Czyli faceci tak sie zachowuja jesli czuja ze moga sobie na to pozwolic tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megachilli
Piracie nie udaje niewinnej dziewuszki, przeciez pisze normalnie ze mial moje przyzwolenie ale chce wybadac czy to czesta praktyka w internecie! Przed tym jak sie rozlaczylismy jemu tez bylo glupio i po chwili tez mi napisal, ze bylo mu glupio za stworzenie niekomfortowej dla mnei sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajtłapa
m.in.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
megachili nie wiem ile masz lat ale chyba jesteś bardzo młoda :) daj sobie spokoj z tym zboczeńcem ;) ja keidys znalam takiego jednego z ktorym pisalam przez neta, ale penisa na kamerce mi pokazal dopiero po trzech latach pisania :D a ten Twoj na oczy cie nie widzial a juz ci kutasa pokazuje. Zwykly zboczeniec i pewnie nie tylko z tobą tak robi. Jak sobie wyobrażasz z takim przyszlosc? bedziecie razem mieszkac, znudzisz mu sie, a on bedzie kutasa pokazywal na kamerce obcym kobietom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie on pierwszy i nie ostatni takie teraz czasy że pokazywanie na czasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×