Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ally-20

Pokażcie zaproszenia

Polecane posty

Dziewczyny wklejajcie swoje zaproszenia ślubne, winietki i zawieszki na alkohol jak macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaproszenia - http://www.decorisus.pl/p/7/231/3235/Zaproszenia%20ślubne_smooth_05/sh/z.html winietki - http://www.decorisus.pl/p/55/174/2239/Winietki_02/kt/w.html zawieszki - http://www.decorisus.pl/p/57/173/2230/zawieszki_02/kt/zw.html tylko na zawieszkach inny wierszyk bedzie. Dluuugo wybieralam poligrafie tak zeby pasowala do wszystkiego i nam sie podobala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bghdghgsdgeg
My parę lat temu mieliśmy taki tekst a wzoru nie moge znależć ( w stylu opalonej kartki) TEATR UMYŚLNIE STRACONEJ WOLNOSCI zaprasza na przedstawienie pod tytułem "A potem żyli długo i szczęśliwie" Adaptacja sztuki przez życie napisanej w 3 Aktach. PREMIERA 14 czerwca 2004 roku OBSADA w rolach głównych Panna Młoda : Anna Kalinowska Pan Młody : Andrzej Kowalski w pozostałych rolach udział biorą : Ksiądz, Rodzice, Goście i Gapie AKT 1 "Dla duszy" Ślub Kościelny 14 czerwiec 2004 rok, godzina 17.30 w kościele św. Tomasz w Krakowie AKT 2 "Dla Ciała" Przyjęcie weselne w restauracji "Czerwony Młyn" przy ul. Wierzbowej 9 w Krakowie AKT 3 "Noc Poślubna" Bez udziału widowni ************************************************************************************** druga wersja jest taka: TEATR UMYŚLNIE TRACONEJ WOLNOSCI zaprasza na sztukę weselną w dwóch aktach napisaną przez los pt. "Ślub" Czyli kocha się raz PREMIERA 14 czerwca 2004 roku w rolach głównych Panna Młoda : Anna Kalinowska Pan Młody : Andrzej Kowalski Reżyseria: Samo życie Inspicjenci: Rodzice Sufler: Jego Wysokość Serce AKT 1 "Dla Ducha" Uroczyste Zaślubiny nastąpią 15 sierpnia 2006 roku o godzinie17.00 w Kościele św. Floriana w przy ul. Długiej Warszawie AKT 2 "Noc Poślubna" Przy zasłoniętej kurtynie O uroczystości tej zawiadamiają i o przybycie proszą Rodzice i Narzeczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bghdghgsdgeg
a winietki i te inne zawieszki zrobilismy sami. Sztywny karbowany papier dobra drukarka laserowa( u mnie w pracy) kilka metrów wstązeczki i dziurkacz no i komputer - word i zrób tabele oczywiscie ramki zeby to potem fakjnie pociac mozna bylo w jedno okienko wpisalam tekst z netu a potem kopiuj i wklej i tak az az mi wyszlo ile bedzie tego potrzeba. i to bylo zaje*iste i super tanie:) koszt niecałe 10 zł czas produkcji 2 h z wycinaniem robieniem dziurki na wstażke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ally, szukamy w Polsce firmy która nam to zrobi. Właśnie rozmawiamy z firmą z Krakowa która zajmuję się letterpresem, na razie cena wynosi 3000 zł za całość plus projekt. W skład wchodzą zaproszenia, winietki, save the date, menu, plan stołów. Jeśli jednak firma nie podoła to zwrócimy się do firmy amerykańskiej, już z nią nawiązałam mailową korespondencje, wszystko się da zrobić, odnalazłam tam nawet jedno polskie zaproszenie, dla pary mieszanej. Zaproszenie było inspirowane kulturą kurpiowską. :) Jednak nie ukrywam, że wolelibyśmy tego uniknąć bo tamta firma bierze dość dużo, znaczy jak na tamte warunki to nie bardzo dużo ale jak się to przeliczy na złotówki to już się dość wysoka cena robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirek...
Nie wierzę, że w całej Polsce nie ma dobrych grafików, którzy nie zrobiliby dla Was zaproszeń ślubnych. Jak zwykle chcesz się pokazać i poszpanować. Taka bidulka nie może nikogo znaleźć w Polsce, że aż ze Stanów musi ściągać zaproszenia. Opanuj się dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szafirek tutaj nie chodzi o dobrych grafików. :) Grafików mamy w Polsce świetnych, tutaj chodzi o ten druk, letterpress który jest bardzo mało popularny w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do capucinka piekne masz
te zaproszenia. Proste i eleganckie :) Ciekawe jak wygladaja na zywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym tyle nie dała
uważam że 4 zł to strata pieniędzy. Można znaleść ładne ale tańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba byc mocno...
j.e.b.n.i.e.t.y.m albo bardzo bogatym zeby wydac 3 tys na zaproszenia i inne kartoniki zwiazane ze slubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zia zaprosisz mnie na swoj
ślub?? Nawet nie wiesz, jak bardzo bym chciała zobaczyć efekt końcowy Twoich starań " na żywo":) Tak czy siak, mam chociaż nadzieję, że wrzucisz gdzies to potem do obejrzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewafrewfsfswfs
mój mąż sam robił przy pomocy corela i photoshopa, drukował w pracy na dobrej drukarce, na okładce było nasze zdjecie, zaproszenia były wiec oryginalne bo niepowtarzalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zia zaprosisz mnie na swoj, wszystkie osoby które chcą być z nami i cieszyć się tym wyjątkowym dniem serdecznie zapraszam na ślub. :) Na pewno szczegółowe informacje dla chętnych się pojawią. :) Ally-20, dzięki. :) Niestety ta cena jest podana za te zaproszenia z których można wybrać a my chcemy projekt indywidualny. :) Ale napiszę do nich na ile go wycenią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aka115
do plknmmnvvcss http://zapodaj.net/2fb6c4ad2b49.jpg.html a to moje kosztowały 3 zł ale są śliczne TE ZAPROSZENIA SĄ BARDZO ŚLICZNE :) CZY GDZIEŚ W INTERNECIE MOŻNA JE KUPIĆ?? DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDŹ, POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Cappucinki
te Twoje zaproszenia na zdjeciu mają fantastyczny srodek, chodzi mi o ten kolorowy element listkow :) Swietne :) Czy na zywo tez są takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plknmmnvvcss
moje zaproszenia można kupić na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aka115
do plknmmnvvcss moje zaproszenia można kupić na allegro MAM PROŚBĘ, CZY MOGŁABYŚ MI PRZESŁAĆ LINK DO TYCH ŚLICZNYCH ZAPROSZEŃ, BO JA WŁAŚNIE POSZUKUJĘ ICH TERAZ NA ALLEGRO ALE JEST ICH TYLE, ŻE NIESTETY TYCH WŁAŚNIE NIE MOGĘ ZNALEŹĆ :( Z GÓRY DZIĘKUJE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aka115
DZIĘKUJE BARDZO BARDZO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ally-20 ładne te twoje
zaproszenia. tylko ja bym wolała inny kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×