Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pół roku temu urodziłam i chyba zaczynam starania o drugie dziecko

Polecane posty

Gość gość

dokładnie tak, pół roku temu urodizłam, i z mężem chyba zaczniemy się starać o drugie... rodzicielstwo okazało się dla nas ok, były kolki, teraz ząbki, ale wolimy chyba szybko odchować, teraz skupić się tylko na dzieciach a potem na pracy i sobie... co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co my mamy o tym myśleć?:O nie interesuje mnie twoja pochwa i macica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczekaj az dziecko zrobi sie mobilne pewnie odechce ci sie (swiadomie) 2 ciazy tak szybko... wez pod uwage ze mozesz sie nie czuc na siłach w 2 ciazy lub moze byc koniecznosc np lezenia co wowczas z 1 dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 3 miesięczną córkę i za 3 miesiące podobnie jak autorka będę się starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam roczniaka w domu i dopiero zaszłam w druga ciąże chciałam szybciej ale wszyscy mnie straszyli że mam poczekac aż dziecko bedzie chodzić, teraz żałuje bo córcia biega od kiedy skończyła 10 misiecy i nie uważam ze jest jakoś bardoz cięzko, i tak najgorzej było do 3 miesiąca... jak dla mnie oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córa ma 1,5 roku i gdyby nie kwestia finansowa juz dawno staralibysmy sie o drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmilaJoyFashion
Zapraszamy również na stronę www.joyfashion.pl aby zobaczyć inne modele obuwia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bliźniaki. Bywa mega ciężko. Zazdroszczę koleżankom, które mają tylko 1 dziecko, bo dla mnie to byłoby jak wakacje:) Wczoraj na placu zabaw widziełam mamę na oko 1,5 rocznej dziewczynki w drugiej, zaawansowanej ciąży. Niby fajnie, ale mimowolnie sobie pomyślałam "kobito, współczuję Ci". Nigdy nie zaplanowałabym sobie dzieci z taką różnicą wieku, bo wiem, z czym się to je:) Ale Wam kobitki życzę powodzenia, może macie więcej cierpliwości i siły ode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy od temperamentu dziecka. ja mam 20 m-cy synka i poczekam az ten pojdzie do przedszkola bo nie za bardzo widze zebym sobie teraz poradzila z dwojka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci zycze powodzenia i tyle :). coz wiecej chcialabys uslyszec? przeciez to twoja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z drugim "wpadłam", ale teraz jestem zadowolona, że niejako los podjął za mnie decyzję, różnica między moimi synami to 1,5 roku,"jednym cięgiem" miałam pieluchy i przecieranie zup, na wychowawczym prawie dwóch odchowam (młodszym rok opiekowała się babcia,jak wróciłam do pracy) i wcale nie wspominam tego okresu źle z mojej perspektywy- nie wiem kiedy zdecydowałabym się na drugie, możliwe że po 40-stce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i super ja też uważam że najlepiej od razu dwójka, trójka, odchować dzieci i wrócić do życia. Ja tez mam 1,5 roku różnicy, na początku było ciężko ale do przeżycia...dziś nawet tęsknię na tymi chwilami. Aktualnie dzieci mają 6 i 4,5 roku i mają świetny kontakt, potrafia sie bawić godzinami i skoczyli by za sobą w ogień. Jak ktoś daje jednemu cukierka to drugi od razu pyta czy może też wziąć dla brata i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno pytanie. Ile te twoje dzieci będą miały jak będziesz się skupiać tylko na sobie i pracy? Bo do dorosłości to jednak daleka droga a majac w domu 3 latka i 4 latka skupienie tylko na sobie nie przyniesie dzieciom korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie jesteś psychiczna z lekka, ale jeżeli lubisz kierat to nikt ci tego nie zabroni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam różnicę 12miesięcy i 27 dni hehehe.ktoś napisał za jednym zamachem wszystko...teraz jak się nie biją to luzik mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja urodziłam dwójkę tego samego dnia i miesiąca:D Różnica rok czasu hehehe. Pierwsze planowane, drugie wpadka ale nie żałuję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co na to maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra ja jednego mam dośc nie chce nawet myślec o drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja żałuję że nie zdecydowaliśmy się na drugie dziecko wcześniej. Córka ma 5 lat i dopiero teraz jestem w ciąży. Chociaż z drugiej strony może tez dobrze bo jak maluch się urodzi to córcia będzie miała prawie 6 lat więc będzie juz umiała chwile przypilnowac maleństwo gdy ja pójdę do np. łazienki. Poza tym małe dzieci uczą się wiele od starszych dzieciaków wiec to tez ma swoje plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn ma 7 mcy i tez sie staramy o drugie. O pierwsze prawie 3 lata, wiec nie ma co czekac... Na razie mialam 2 okresy i nic, ale jeszcze troche kp, wiec moze to przeszkoda? Autorko, powodzenia, trzymam za Ciebie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie nie wyobrażam mieć 5 latka, poczuć wreszcie luz i od nowa to samo, pieuchy, zupki itp a tak mając 5latka będe miała drugie 3,5 letnie... moja przyjaciółka ma takie dzieciaczki i ma luzik, dzieciaki sie bawią godzinami i jak ona do nich zagląda do pokoju mówią "mama nie przeszkadzaj" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też się nasunęły takie refleksje... właśnie dostałam okres i mam 8 miesięczną córeczkę. może by tak drugie? i tak chce dwójkę a jak poczkeam ze 3-4 lata to czy będzie mi się chciało od nowa bawić w to wszystko??? mam przyjaciółkę która wpadła jak jej młodsze miało 10 miesięcy i faktycznie miała przesrane z początku ale wzięła opiekunkę, teraz ma dwójkę 6 i 4 letnie i ma naprawdę luzik... a druga znajoma ma 5 latka i półroczniaka i ma od nowa przewalone :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×